Şimdi Ara

Norma Satilik 120 Ch/Eu Karakterler .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ---120 FF glavier 12 dg leg+2+3 set 12 dg leg +2 glavie itemlerin hepsi f.b 111 lv kanguru + 2 sayfa zerk scroll + devil dress vs + 3.7m sp bulunmaktadir charda.

[SATİLDİ]---120 FF warior/cleric 12 dg rare +3+4 f.b set + devil pet vs bulunmaktadir charda 150 k sp vardir ama 120 lv en gereksiz buldugnz cleric atak skillerine kadar aciktir.

--118 FF warior/cleric 12 dg rare +2+3 set f.b + devil pet vs yine vardir + 150 k sp vardir .

-- Ayrica 113-114 1 pt char vardir bir adette [SATİLDİ]120 lv wizard cleric FF 350k sp si olan leg +4 staffli bi acc vardir. 113-114 1 pt charlarda hepsinde f.b setleri vardir ve buffer olarak kullanilmaktadir satmak zorunda degilim cok ucuza birakacagmi soyleyemem :) ama ilk bastaki 3 chara bir seyler yapabilirim. Pt charlari icin teklife acigim. Glaviere dusundugum fiyat 150 tl [satildi]120 wariora 100 tl 118 wariorada 70 tl olarak dusunuyorum ama fikirlerinizi mesaj olarak atiniz. İletisim icin pm den ulasiniz gerekli oldugunda gsm verilicektir. Telefondan girdigimden ve oyuna giremedgmden fotolari koyamiyorum ama anlasirsak herseyi gosterebilirim. Tesekkurler simdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arakzugo -- 28 Ağustos 2013; 2:39:20 >

• kardeşim 120 lvl wiz+cleric fiyatı nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretokuc -- 6 Ağustos 2013; 4:43:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emretokuc

kardeşim 120 lvl wiz+cleric fiyatı nedir ?
    glavierin resimlerini ekleyebilirmisin bi de en son glavier ne kadar olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: ananzaa

glavierin resimlerini ekleyebilirmisin bi de en son glavier ne kadar olur

Alıntıları Göster
    Konu açmış kendisi yok ortalıkda ?
  • Pm atildi. Tatilde oldugumdan giremiyorum foruma cok fazla gelince resimleride ekliyecegim.
  • Up
  • Up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arakzugo

Up
    Kardeş bi foto eklesen charlara ait daha iyi olmaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtheartless

Kardeş bi foto eklesen charlara ait daha iyi olmaz mı?

Haklisin kardesim ama tatildeyim agustos sonuna gelince ekliyecegm
  • Up
  • Up
  • Up
  • Up
  • quote:

Up
    özel mesaj attım cevaplarsan duruma göre konusuruz :)
  • Up
  • Up
  • 120 warior ve 120 wizard satilmistir alan arkadasimiza hayirli olsun diger karakterlerin satisi devam etmektedir
  • quote:

120 warior ve 120 wizard satilmistir alan arkadasimiza hayirli olsun diger karakterlerin satisi devam etmektedir
    güvenilir bir arkadaştır. Warrior ve wizz de hiç bir sorun olmadı. Siz de güveni istediğiniz charı alabilirsiniz arkadaşlar :)
  • Tesekkurler kardesim :)
  • Up
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.