A

Çavuş
25 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar. Arkadaşlar dün bilgisayarda gezinirken bütün en son dosyaların içinde aynı adda bi tane daha otomatik klasör açıldığını gördüm. mesela D:\Program Files\League of Legends ın içinde bi tane daha League of Legends olduğunu farkettim yani D:\Program Files\League of Legends\League of Legends gibi hepsi böyle. sonra dolaştım hepsinin böyle olduğunu farkedince birisinin içindeki bu sonradan açılan içi boş gözüken dosyaya tıklayım dedim içini açmak için tıkladığım anda masaüstündeki tüm rar dosyaları silindi bütün her şey kitlendi CMD açamıyorum regedit açamıyorum bilgisayarımı açamıyorum .exe dosyaları zaten açılmıyor. bi klasörü açmaya çalıştığımda bu eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bi program mevcut değildir hatası alıyorum. Tamamen takıldım hiçbir şey yapamıyorum. lütfen yardım edin. 2 Haftya yetiştirmem gereken bi işim var bunu yapmam lazım. Şimdiden teşekkürler yardımlarınız için.
---120 FF glavier 12 dg leg+2+3 set 12 dg leg +2 glavie itemlerin hepsi f.b 111 lv kanguru + 2 sayfa zerk scroll + devil dress vs + 3.7m sp bulunmaktadir charda.

[SATİLDİ]---120 FF warior/cleric 12 dg rare +3+4 f.b set + devil pet vs bulunmaktadir charda 150 k sp vardir ama 120 lv en gereksiz buldugnz cleric atak skillerine kadar aciktir.

--118 FF warior/cleric 12 dg rare +2+3 set f.b + devil pet vs yine vardir + 150 k sp vardir .

-- Ayrica 113-114 1 pt char vardir bir adette [SATİLDİ]120 lv wizard cleric FF 350k sp si olan leg +4 staffli bi acc vardir. 113-114 1 pt charlarda hepsinde f.b setleri vardir ve buffer olarak kullanilmaktadir satmak zorunda degilim cok ucuza birakacagmi soyleyemem :) ama ilk bastaki 3 chara bir seyler yapabilirim. Pt charlari icin teklife acigim. Glaviere dusundugum fiyat 150 tl [satildi]120 wariora 100 tl 118 wariorada 70 tl olarak dusunuyorum ama fikirlerinizi mesaj olarak atiniz. İletisim icin pm den ulasiniz gerekli oldugunda gsm verilicektir. Telefondan girdigimden ve oyuna giremedgmden fotolari koyamiyorum ama anlasirsak herseyi gosterebilirim. Tesekkurler simdiden.
115+ chin char alinir server farketmez str tercihimdir ama itemli guzel bi int te olabilir 117+ . Acil lazim 115+ tum chin chari olanlar pm atsin en kisa surede.
Satıştn Kalkmıştır.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 143
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.899 (Bu ay: 50)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.