Şimdi Ara

norm ender (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
3
Favori
9.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şu mesajlara bak eksik etek norm ceza o ona sallamış diyorlar aman allahım apaçi kavgası
  • Lan kıraç toprak hiç para eder mi?
  • Ajdara diss attığı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derp

Bunlar mı rapper? Dinlenen adamlara bak

Adam Eminemle normu kıyaslamış oldu bide tupacıda koysaydın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kanser34

Kim ne derse desin Norm ender'i sevmiyorum saygıda duymuyorum adam emek vermeden geldi piyasaya yok eksik etekmiş . o parçayı yapmasaydı hiç çıkamazdı piyasaya . Gazapizm'in Norm enderin partisini basıp Norm'un kaçması :P ,

gözünle gördünmü kardeşim? peki daha sonra ermanın gidip gazapa diklenip gazapizmin geri vites yapması? bende gözümle görmedim internetten duyduklarımızla yetiniyoruz. Norm orda gazapizmin 50 kişiden fazla geldiğini söylüyor. gazapizm açıklama yapmıyor. gazapizmide bayılarak dinlerim ama T rap parti basmayla gelişmez bırak bu 13 yaşındaki çocuk mantığını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xErr0Rx

Kariyerinde 25 küsür şarkısı olan adam tüm üstatlara diss atıp kendini üstat gibi gösterince bi şey yok ama Joker Hidra gibiler norma diss atınca suç. Oldu o zaman.

Birader bunlara laf anlatamazsın. Bu piyasada fanboylara laf anlatmaya falan çalışmayacaksın. Normlife bebeğim <3 yazmalara devam etsin onlar.
  • Ceza ve Sagopa çıkıp ortada hiç birşey yokken eksik etek şarkısına laf söylemişlerdir, bu dissler ondan sonra gelmiştir, Ender abi piyasadayken diss atmaya korkanlar o gittikten sonra mı cevap yazabiliyor? jokerin hidranın üstad dediklerini rezil eden Ender abi niye hidrayı jokeri taksın? Hidrayı jokeri tanımıyor bile zaten, adam underground rapi bıraktı herkes havlamaya başladı Norm böyle Norm öyle diye. Ajdar'a diss değil o zamanın medyasına disstir o ayrıca tabi sizin gibiler bilmez bunları, neyim var ki şarkısı çıktığında Ender abi kinim parçasına klip çekeli 2 yıl olmuştu. Kargaşada Ender abi çıktığında hidranın nasıl peşinde dolaştığını bilen biliyor. Az parçası olması önemli bişey değil ilk gün ki gibi dinleniyor tüm parçaları sizin gibiler " ya çok az şarkısı var .s.s " demeye devam etsin. Yeni albümü zaten gelicek
  • Elleran elvisin ble enderdin 2 katı sarkısı vardır
  • Neo Bir zenci

• quote:

Orijinalden alıntı: JaCkl

Joker in neredeyse her parçası diss Jokzilla Kingsize gibi. Açıkçası sürekli diss atan mc bana göre iyi değildir ve bunlar prim amaçlıdır. Jokeri sevmiyorum değil yanlış anlaşılmasın.

Her parçası diss mi

• muhabbete bak....

• quote:

Orijinalden alıntı: BordoBereli 2

Hahaha adam hidrayı iplemez demiş Adam şuan da en iyi yazar. En üretken. En çok kupa kazanan. En iyi freestyle yapan adam. Kanıtlayabilirim. En iyi diss adamın dissi(beyaz diş,beddua). Sen norm abine söyle hidrayı öyle küçük görmesin. Jokerle birleşirse ortada norm diye birşey kalmaz

En iyi freestyle yapan adam demişsin de, Ais hala yaşıyor bil istedim..

• Tupac mi biggie mi diye bir tartışma olsa belki bişey yazardim. Şuraya bak o çakma mclerin hepsi birbirinden vasat

• Sıkma canını okşa patlıcanını
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Hahaha adam hidrayı iplemez demiş Adam şuan da en iyi yazar. En üretken. En çok kupa kazanan. En iyi freestyle yapan adam. Kanıtlayabilirim. En iyi diss adamın dissi(beyaz diş,beddua). Sen norm abine söyle hidrayı öyle küçük görmesin. Jokerle birleşirse ortada norm diye birşey kalmaz

Şehinşah da yaşıyo Ais'ten önce

• quote:

Orijinalden alıntı: soulwarrior

evet dostlar, bazı rapciler kime saldıracagını şaşırdı. joker, durduk yere eksik etege laf sallamalar falan hidrayı hiç söylemiyorum zaten. neden böyle bunlar sizce ? enes alper diss hidrada söylemişti fan gazıyla punch atan jok diye fan gazındanmı yoksa ? neden durduk yere norm a bulaşmak ? geri dönerse takıcakmı bunları acaba zaten takarsa jokeri takar heralde hidrayı iplemez orası kesin :D buraya gelip fanboyluk yapmayın yok 15 - 20 şarkısı var yeaaa diye de aglamayın bu adam zamanın rap için şuan kimsenin yapamayacagı şeyi yapmıştı akademi türkiyede. norm rap yaparken bu adamların yarısıda yoktu yani sevmeseniz bile saygı gösterin.

tekrar söylüyorum fanboyluk yapmayın.

Kardesim birakin su bos muhabbetleri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sansar Salvo ve Gazapizm dışındakiler yalan ... Bu adamlar asıl anlatıyor Rap'i
  • Joker'e nasıl normla aynı seviyede bile değil dersiniz ya :D Hiç mi anlamıyorsunuz rapten? Joker'in çoğu parçasının diss olmasını sebebi diğer mc'lerin rahat duramaması. Yapılan dissler çoğunlukla Joker ve Ais'e oluyor. Joker tek bir parça yapıyor (Jokzilla) ve herkese cevap veriyor.
    Bir de freestyle'ı tartışmışsınız. Şuan Şehinşah en iyi freestylerdır.

1-Şeyho
    2-Ais
    3-Hidra
  • quote:

Orijinalden alıntı: xErr0Rx

quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Şehinşah da yaşıyo Ais'ten önce

Kardeşlerim 16 yaşında 20 yaşındaki adamların karşısına çıkmaya korktuğu sansar da yaşıyor freestyle yaptığı dönemde hiç yenilmeyen ceza da onlar varken...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.