Şimdi Ara

norm ender (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
3
Favori
9.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pukanie

quote:

Orijinalden alıntı: xErr0Rx

quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

quote:

Orijinalden alıntı: BordoBereli 2

Hahaha adam hidrayı iplemez demiş Adam şuan da en iyi yazar. En üretken. En çok kupa kazanan. En iyi freestyle yapan adam. Kanıtlayabilirim. En iyi diss adamın dissi(beyaz diş,beddua). Sen norm abine söyle hidrayı öyle küçük görmesin. Jokerle birleşirse ortada norm diye birşey kalmaz

En iyi freestyle yapan adam demişsin de, Ais hala yaşıyor bil istedim..

Şehinşah da yaşıyo Ais'ten önce

Kardeşlerim 16 yaşında 20 yaşındaki adamların karşısına çıkmaya korktuğu sansar da yaşıyor freestyle yaptığı dönemde hiç yenilmeyen ceza da onlar varken...

Sansar kraldır ona lafım yok ama kendi de açıkladı artık eskisi kadar iyi değilim alıştırma yapmıyorum diye o yüzden onları saydım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• kafayi mi yediniz la siz?
  • karachalı saian gerisi boş
  •  norm ender
  • Doğruya doğru ceza ve sagopa dan sonra ilk tanidigim türk rapper'dı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T-Rap' in kralı KAF-KEF'tir gerisi yalandır
  • Çoluk çocuk üstadlara laf atar olmuş. Rap çok bozuldu saygısızlar çok var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes rapçi olmuş

• O değilde Hidra neden norma diss attıki ? Hayranı değil miydi ? Hatta şarkısında norm sahneme geldi diyordu
  • Platen kullanıcısına yanıt
    şimdi hidra fuatın yalakası hidra normu sevse bile hidrayı fuat fişeklemiştir şuna saygı duyma felan demiştir millet fuata üstad diyor üstad kelimesinin Ü sünü bile alamaz tabi bu benim görüşüm kodes bile norma punch atıor

ender diss yapmayacağını fakat yakında albümünü yayınlayacağını açıkladı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 29 Mart 2014; 9:32:03 >
  • diger cevapları okumadım ama norm açıklama yaptı geri dönecek ama jokeri takmıycak tabiki , norm ceza sago sansar gibi oldschoolardan başkasıyla dissleşmez.dissleşirse siler atar zaten Türkiyenin en yetenekli MC si Norm Enderdir zaten.Enes alperde çok yetenekli newschool olarak
  • Rap dinlemek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bune

• Çıktık yine yollara en sevdiğim

• İntizam-ı kelam
  • Bu nasıl muhabbet lan, aklıma lise 1'de depresif depresif sagopa dinleyip ağlayan apaçiler geldi (şu an üni 3. sınıftayım). Lan midem bulandı konu dışı neye döndü böyle. Size uygun bir forum vardır illa, orda muhabbet edin rica ediyorum.

Edit: Düşündümde sazan.avi olabilir bu kadar kişi yazmış anca 2-3 kişi noluyo la demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıradan Adam -- 28 Mart 2014; 19:47:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazanucan

şimdi hidra fuatın yalakası hidra normu sevse bile hidrayı fuat fişeklemiştir şuna saygı duyma felan demiştir millet fuata üstad diyor üstüd kelimesinin Ü sünü bile alamaz tabi bu benim görüşüm kodes bile norma punch atıor

ender diss yapmayacağını fakat yakında albümünü yayınlayacağını açıkladı zaten

Teşekkür ederim. Fuattan bende nefret ediyorum
  • hidrayi mi takmaz :D piyasada hidrayla disslesebilicek adam var mi?

not:beddua,beyaz dis

• quote:

Orijinalden alıntı: normlife78

diger cevapları okumadım ama norm açıklama yaptı geri dönecek ama jokeri takmıycak tabiki , norm ceza sago sansar gibi oldschoolardan başkasıyla dissleşmez.dissleşirse siler atar zaten Türkiyenin en yetenekli MC si Norm Enderdir zaten.Enes alperde çok yetenekli newschool olarak

o malum kaza ne zaman oldu kardes

• quote:

Orijinalden alıntı: RagnarLt0138

quote:

Orijinalden alıntı: normlife78

diger cevapları okumadım ama norm açıklama yaptı geri dönecek ama jokeri takmıycak tabiki , norm ceza sago sansar gibi oldschoolardan başkasıyla dissleşmez.dissleşirse siler atar zaten Türkiyenin en yetenekli MC si Norm Enderdir zaten.Enes alperde çok yetenekli newschool olarak

o malum kaza ne zaman oldu kardes

muhattap olmıycam git hidra dinle kardeş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.