Şimdi Ara

NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.043
Cevap
65
Favori
518.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kjj

Nokian 195 65 R 15 95 H XL Nokian H Lastik ıcın sıparıs verdım bahcelıevler MİSA LASTİK TİC. te telefonumu aldılar ellerınde bu model olmadıgı ıcın sıparıs vermısler geldıgınde benı arıyacaklar....fıyat 160 tl artı takma ve balans....hele lastıkler gelsın fotolarla paylasıcam...

160 tl. artı diyorsunuz takma ve balans.yani takma ve balans extra ücretlimi ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lideramca -- 16 Mart 2012; 15:51:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lideramca

quote:

Nokian 195 65 R 15 95 H XL Nokian H Lastik ıcın sıparıs verdım bahcelıevler MİSA LASTİK TİC. te telefonumu aldılar ellerınde bu model olmadıgı ıcın sıparıs vermısler geldıgınde benı arıyacaklar....fıyat 160 tl artı takma ve balans....hele lastıkler gelsın fotolarla paylasıcam...

160 tl. artı diyorsunuz takma ve balans.yani takma ve balans extra ücretlimi ki?

yok dostum fiyatın içinde ....bıraz daha ındırım ıstıycektım ama 6 taksıt yapacaklarından vede benım ıcın hemen lastık almaya gıtmelerınden isteyemedim..)))
  • BİZ BAHÇELİEVLER NOKIAN LASTİKLERİ BAYİİZ VARTA AKÜ DAĞITICISIYIZ
  • Nokian firmasının duyurduğu lastik ömrü şu şekildedir;
    (Lastiklerin güvenli kullanım ömrü 6 yıldır. Maksimum
    ömrü ise 10 yıldır. Kıs lastiklerinin yaz kosullarında
    kullanılmasını tavsiye etmiyoruz. 4mm’ye kadar dis
    derinligi olan kıs lastikleri güvenli olarak nitelendirilebiliyor.
    Mevsim bitiminde lastikler soguk, günes almayan kuru
    bir ortamda saklanmalıdır. Lastiklerin solvent içeren
    yag, benzin gibi madddelere teması olmamalıdır.)
    bakınız;
    http://www.lastiknokian.com/Lastik_Katalog/Nokian_Kis_Lastikleri_Katalogu.pdf

Ülkemizde maalesef bazı esnaflar tarafından müşteriyi başka meslektaşına kaçırmamak için tarih konusu gündeme gelmiştir.
    Dükkana giren müşteriye fiyat verilir.Müşteri başka bir mağzada daha düşük fiyat aldığını söyler,firma sahibi diğer dükkandaki
    lastiklerin eski tarih olabileceği ve bu yüzden fiyatın düşük olduğunu anlatarak müşteriyi
    kaçırmamak adına birtakım lastik ömrü ile alakalı yanlış bilgi verir.Bilinçli kullanıcıların
    artması bizi mutlu etmektedir.Ancak doğru bilinçlenme konusunda lastik üreten ve satan firmalara büyük görevler düşmektedir.

yukarıda yazılı olan bilgiler çok doğrudur lütfen lastik tarihi üzerine takılı kalmayınız

• misa lastik ticaret ltd şti eski londra asfaltı no74/6 bahçelievler 0505 659 59 79 /0551 207 0217 0212 441 28 37/38

nokıan lastiklerini en basit söyle anlatabilirim mıchelın yada goodyear lastik işinin mercedes yada bmw si ise nokıan bu işin masaratisi bu kadar net beyazla siyah kadar farklı mükemmel bir lastik
  • yarın 0212 441 28 37 numaradan size cevap verebilirm lastik için
  • quote:

Orijinalden alıntı: KMLSNY

quote:

tesekkurler ozman fıyat baremı bunu ayarlayayım ona gore gıdıp halledeyım gecen pazar nıyetlendım kapalıydı lastıkcıler ıyıkı kapalıydı cunkı aklımda brıgston da vardı nokıan yoksa bırıston alırım dıyordum sımdı hepsını sıldım sadece nokıan var....

Alınca mutlaka tecrübelerini paylaş hocam bizimle..Çünkü ben hala Michelin düşünüyorum ama Nokian a gidip geliyor aklım

kesinlikle nokıan kesinlikle şikayetiniz olmayacaktır misa lastik 02124412837/38
  • evet arkadaslar saat 18.00 de mısa lastık a.s ye gıttım sagolsunlar sıcak davrandılar lastık konusunda epey bılgı verdıler usenmeden 15 dk da bıtırdıler balans ayarını 500 km gıt ondan sonra yapalım lastıkler tam otursun ondan sonra yaparız dedıler lastıkler ıle bırkac foto....

NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER

lastıklerı takan ustamız....artı donanım haber uyesı yaptım sorularınızı ona sorabılırsınız....)

• misa lastik olarak çok teşekkür ediyoruz bizi onurlandırdınız saygılar
  • ben tesekkur ederım dostum artık fahrı nokıan elemanınız var heryerde sızı anlatıcam...)
  • quote:

evet arkadaslar saat 18.00 de mısa lastık a.s ye gıttım sagolsunlar sıcak davrandılar lastık konusunda epey bılgı verdıler usenmeden 15 dk da bıtırdıler balans ayarını 500 km gıt ondan sonra yapalım lastıkler tam otursun ondan sonra yaparız dedıler lastıkler ıle bırkac foto....

lastıklerı takan ustamız....artı donanım haber uyesı yaptım sorularınızı ona sorabılırsınız....)

dostum öncelikle hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız kullan. üretim tarihi nedir lastiklerinin? bursadaki bayide lastik yokmuş. isteyip getircez dedi ama ben sipariş vermedim.

• 2011 yılı idi dostum hatta bayı sahıbı tam 15 dakıka lastık konusunda epey bılgı verdı yanı 2010 yılının lastıgı olsa bıle alırdım )) ....
  • teşekkür ederim. güle güle kullanın
  • quote:

2011 yılı idi dostum hatta bayı sahıbı tam 15 dakıka lastık konusunda epey bılgı verdı yanı 2010 yılının lastıgı olsa bıle alırdım )) ....

Biraz gez dolaş hocam bize tecrübelerini aktar lutfen.Özellikle konfor ve sessizlik hususunda..
  • 195/55/15 ebatlarında nokian h ve i3 modeli lastik bulmakla ilgili sıkıntılar var . kocaelinde ikamet ediyorum , yetkili bayilere sorduğumda "bu ürün stokda yok, nezaman gelir belli değil, o yüzden fiyat veremiyoruz " cevabı veriyolar. Hepsi burada.com da ürün yok , kmlastik.com da ürün ve taksit seçeneği yok . sadece otomatlastik bizde var dedi fakat o da Ankarada ve taksit seçeneği sunmuyor.

Bu ebatlardaki nokian h lastiği yakın illerdeki bayilerde bulabilir miyim ? kesin bir fiyat alabileceğim yer var mı ?

bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mad jack

195/55/15 ebatlarında nokian h ve i3 modeli lastik bulmakla ilgili sıkıntılar var . kocaelinde ikamet ediyorum , yetkili bayilere sorduğumda "bu ürün stokda yok, nezaman gelir belli değil, o yüzden fiyat veremiyoruz " cevabı veriyolar. Hepsi burada.com da ürün yok , kmlastik.com da ürün ve taksit seçeneği yok . sadece otomatlastik bizde var dedi fakat o da Ankarada ve taksit seçeneği sunmuyor.

Bu ebatlardaki nokian h lastiği yakın illerdeki bayilerde bulabilir miyim ? kesin bir fiyat alabileceğim yer var mı ?

bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim .

Biraz daha beklerseniz yeni ithalatla gelenlerden alırsınız.
    Kış bitti zaten. Nisan-Mayıs gibi geliyor yeni parti lastikler.
    Hem yeni ve taze lastik almış olursunuz.

• quote:

2011 yılı idi dostum hatta bayı sahıbı tam 15 dakıka lastık konusunda epey bılgı verdı yanı 2010 yılının lastıgı olsa bıle alırdım )) ....

Hayırlı olsun lastikleriniz...
  • sencer 33 cok tesekkurler ....KMLSNYkesinlikle dolasıcam bakalım sesizlik konusunda ne kadar basarılılar....))
  • arkadaşlar bugün lastikleri aldım çok şükür. inceleme fotoğraflarını ve yorumlarımı bu gece yazacağım. hemen söyleyeyim nokian almadım ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: noblelion

arkadaşlar bugün lastikleri aldım çok şükür. inceleme fotoğraflarını ve yorumlarımı bu gece yazacağım. hemen söyleyeyim nokian almadım ;)

Süpriz
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.