Şimdi Ara

NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.043
Cevap
65
Favori
518.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Fiyat çok uygun teşekkürler ama burda sadece 1 tane kalmış.

Not:Lastikler alınmıştır teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insom -- 19 Kasım 2017; 12:6:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bugün N11'den aldığım Nokian 225/45 R18 runflat lastikler geldi. Lastik üzerinde üretim tarihini göremedim. Nerede yazıyor?

• gbriel G kullanıcısına yanıt
    Şu lastik=

12. Hafta 2013

NOKIAN LASTİKLERİ ve LASTİK HAKKINDA GENEL BİLGİLER

• quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Şu lastik=

12. Hafta 2013

Buldum. 4017 yazıyor. Ekim 2017 bu durumda. Gayet iyi sanırım.

• lordford50 kullanıcısına yanıt
    nette yaptığım araştırmalar sonrasında hubcentric spacer/adapter gibi parçalar olduğunu gördüm. Bana porya tarafı 64,1 mm çapında jant tarafı 66,1 mm çapında olan bir hubcentric adapter lazım. Ankarada benim için 4 adet yapmak için zaman ayıracak bir tornacı lazım. Bilen varsa makbule geçer. Şurya sw çizimini de ekleyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etusch -- 22 Kasım 2017; 0:15:3 >

• Nokian 245/45/R19 102V XL WR A4 lastik siparis verdim hepsiburadadan , ancak cevremden kar disinda kisin kullaniminda lastiklerin tabaninin cok cabuk yiprandigi yorumlari aldim... Simdi acaba yanlis mi yaptim demekteyim? (Bridgestone LM 32 diger secenegimdi)

• murguler M kullanıcısına yanıt
    Maksat performans ise nokia dan memnun kalırsınız.

Nokian ve continental böyledir.

.

Performans önemli değil, dişleri erimesin diyorsanız bridgestone ve lassa böyledir.

.

• murguler M kullanıcısına yanıt
    Kışlık için 245 çok geniş.

Yazlık 245 kullanan araçlar, kışlık olarak 235 kullanabilir.

• Tesekkurler

• http://www.hepsiburada.com/nokian-225-45-r17-91w-zline-runflat-yaz-lastigi-uretim-yili2017-p-OTKMT428720

arkadaşlar bu lastiği almayı düşünüyorum bilgisi olan var mı? Önerir misiniz? Yokohoma advan sport run flat ile bunun arasında kaldım. Aralarında fiyat farkı da çok var aslında. Ama bu markayı hiç denemediğim için korkuyorum açıkçası.

• mmTz M kullanıcısına yanıt
    Adamlar kış lastiklerinin mucidi
  • mmTz M kullanıcısına yanıt
    yokohoma hız-performans-yarış lastikleri ile ünlüdür.
    nokian kış lastikleri ile ünlüdür.
    yazlık olarak Z-line serisi hakkında pek şikayet yok.
    hyarış önemliyse yokohoma al.
    değilse , hangisi ucuzsa onu al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordford50

Döviz=Lastik

.

http://www.hepsiburada.com/nokian-225-45-r17-91h-wr-d4-kis-lastigi-uretim-yili-2017-p-HBV000000SDTJ

Lastik tavsiyeleriniz için tekrar teşekkürler hocam. Nokianı baya beğendim insanı tedirgin etmiyor ve yola güzel yapışıyor.

Lastikleri değiştiren bayi havasını 34 yaptım dedi, iyimdir bu değer.

Lastik ebadı 225 45 17

• yargicc kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın.

33-34 idealdir.

• alisaglam A kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/oto-lastik/nokian-18560-r15-88h-xl-line-yaz-lastigi-2017-P12967664

https://urun.n11.com/oto-lastik/nokian-18565-r15-88h-line-yaz-lastigi-2017-P21474188

https://urun.n11.com/oto-lastik/185-65-r-15-tl-88t-cinturato-p1-verde-2017-uretimi-P163427786

arkadaşlar aracım i 20 orjinal lastik ebatı 185/ 60 yada 195/55 birkaç sorum olacak

1-i 20 aracı olanlardan 65 yanak kullanan var mı.ve 60 ile 65 arasında %3 gibi bi fark var sizce bi sorun yaşarmıyım özellikle virajda malum esp yok araçta.
    2-XL komyenetler için deniyor (doblo gibi) nokianın sitesinde konfora olumsuz bir etkisi olmadıgı söyleniyor.hangisi doğru
    3- pirelli p1 verde yeni bi lastik ve adac testinde birincilik almış kafamı karıştırdı.konfor anlamında beni üzer mi

uzun oldu kusura bakmayın

• Merhaba
    Duster 4*4 aracıma kış lastiği alacağım. Nokian SUV 3 mu almak gerek. Yoksa Nokian WR D4 XL yeterlimidir. Gönlüm A sınıfı güvenlik etiket değerleri ve 69 desibel ses olduğu için WR D4 den yana. SUV 3 te ise C sınıfı güvenlik etiket değeri ve 73 desibel ses var. WR D4 4*4 araçta sorun olur mu? Bu tür araçlarda kullananlar varmıdır? Teşekkürler.
  • Selam.

Yeni aldığım Hyundai Tucson aracım için Hepsiburada dan 245-45-19 Nokian WR A4 102V XL siparişi verdim.

Merak ettiğim A4 ile D4 ün farkları; açıkcası A4 ü yeni olduğu için çok da incelemeden aldım, aracı kışın soğuklarda genellikle kuru asfaltta ardından yağmurda ve nadiren de olsa kar/buzda kullanacağım.

A4 ile D4 farkları yazan olursa sevinirim.
  • esmerce kullanıcısına yanıt
    A4 biraz daha 4 mevsim lastik özelliğine uygun, D4 ise dişli lastik olduğu için karlı ve buzlu yola daha iyi tutunur. A4 performans lastiği. A4 kışları çok ağır geçmeyen şehirler için daha uygun.

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhann_75

A4 biraz daha 4 mevsim lastik özelliğine uygun, D4 ise dişli lastik olduğu için karlı ve buzlu yola daha iyi tutunur. A4 performans lastiği. A4 kışları çok ağır geçmeyen şehirler için daha uygun.

Anladım, alım yaparken eski Nokian tecrübelerime güvenmiş ama A4 ü de araştırmadan almıştım, şans eseri beklentilerime uygun bir modelmiş.

Açıklayıcı bilgiler için teşekkürler.

• Nokian kış lastiği düşünüyordum da böyle bir şey okudum.

https://www.sikayetvar.com/nokian-lastikleri-eriyen-lastik

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.