Şimdi Ara

Nokia X3-02 Wireless sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
17.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi forumlar herkese. Yeni aldığım x3-02 telefonumla wlan dan internete girerken sorun yaşıyorum. Telefonu ilk açtığımda sorunsuz olara giriyor. 10 15 dakika sonra bağlanmamaya başlıyor. En sonun da hiç girmiyor. Aratıyorum buluyor, fakat bağlan diyince ağ artık yok diyor. Acaba sorun telefonda mı? diye düşünmeye başladım telefonu yeniden açınca bağlanıyor hemen. Var mı fikri olan arkadaşlar, gönderecem telefonu yoksa.

• aynı sorunu n8 de ben yasıyorum sinir olmak uzereyim çözüm üreten malesef yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarthNihilus

Öncelikle iyi forumlar herkese. Yeni aldığım x3-02 telefonumla wlan dan internete girerken sorun yaşıyorum. Telefonu ilk açtığımda sorunsuz olara giriyor. 10 15 dakika sonra bağlanmamaya başlıyor. En sonun da hiç girmiyor. Aratıyorum buluyor, fakat bağlan diyince ağ artık yok diyor. Acaba sorun telefonda mı? diye düşünmeye başladım telefonu yeniden açınca bağlanıyor hemen. Var mı fikri olan arkadaşlar, gönderecem telefonu yoksa.

başka bir wi ağında denedinmi eğer aynı hatalar oluyorsa cihazdan olduğunu anlarsın
  • farklı modemlerde deneme fırsatım olmadı ama en kısa zamanda deniycem.
  • aynı sorun benim X3-02 de var, yazılımsal galiba. Bu arada ben telefonu güncelleyemedim(şu anki version v5.30). Telefondan güncelle dediğimde güncelleme yok diyor. PC den güncellemeye yaptıgımda hata verip yarıda kalıyor. Ne yapcam bilmiyorum:(
  • Ben sorunu çözdüm sorun modemden kaynaklanıyor. Aslında sorun değil, modemin güvenlik ayarlarıyla ilgili. Şifreleme yöntemini WEP yaparasan rahatça kullanırsın. WPA yaptım ben. Modemim airties , 3 çeşit güvenlik var WPA/PSK , WPA, WEP son ikisini yaparsan sorun kalmıyor.
  • bende bu telefondan aldım ama böyle sorunla karsılasmadım... bnm karsılastıgım bı sorun war gönderilen mesajların kaydedilmesini istemıorum bunu beceremedım bunu nasıl halledebılırım
  • bende aldim nokia x3-02 öyle sorun yok ama bi sorun var konuşma yaparken karşitrafin sesinin az gelmesi...??? bilen varsa yardim etsin yanliş anlaşilmalar oluyo telefonda sinir oluyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatmiler10 -- 5 Ağustos 2011; 3:25:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemmaward

bende bu telefondan aldım ama böyle sorunla karsılasmadım... bnm karsılastıgım bı sorun war gönderilen mesajların kaydedilmesini istemıorum bunu beceremedım bunu nasıl halledebılırım

Merhaba.

Mesajlardayken Seçenekler-Ayarlar da Diğer kategorisinde Gönderilen mesajı kaydet seçeneğini Hayır yapın.

Saygılar.
    İyi forumlar.
  • http://resim.donanimhaber.com/m_54188100/mpage_1/f_/key_//tm.htm#54188100 bi bakın lütfen x3 02 wireless sorunum var yardım edin bilen ceylanm60@gmail adresine mail atsın
  • Merhabalar,
    Arkadaşlar benim de X3-02 model Nokia marka bir telefonum var.Yukarıda belirtilen sorunun aynısını yaşamaktayım.Ancak çözüm olarak verilen WPA-WEP benzeri değişiklikleri yapmama rağmen hala wireless bağlantısını yapamamaktayım.Aynı telefon ile iş yerimde bağlanıp internete girebiliyorum,fakat evde aynı kriterlerde güvenlik ayarları yapıp bağlanmama rağmen internete giremiyorum.Modem bağlantısını yapıyor ama internet bağlantısı yok ! Ne yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz.Teşekkürler.

Saygı ve Sevgilerimle
    Aybars Aksaray

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aybars Aksaray -- 14 Kasım 2011; 22:26:15 >
  • Yardımcı olacak kimse yok mu?
  • Bende 3-4aydır kullanıyorum ama henüz wlan sorunu yaşamadım.
  • Ya arkadaşlar bende de var X3-02. güzel bi telefon ama bi sorunum var. mesela wifi ile bağlanıp facebooka giriyorum. tıkladığım yerleri açıyor ama aramaya bişey yazıyorum o yazdığımı görmüyor. şimdiye kadar pek büyük bi sorun olarak görmüyodum ama kendi kendine çıkış yapmış ve giriş yapamıyorum. msn adresimi yazıyorum tamam'a basıyorum ama msn adresimi yazdığım yerde gözükmüyor ve giriş yapamıyorum lütfen yardım edin. guney_rock@msn.com mesaj atın lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybars Aksaray

Merhabalar,
    Arkadaşlar benim de X3-02 model Nokia marka bir telefonum var.Yukarıda belirtilen sorunun aynısını yaşamaktayım.Ancak çözüm olarak verilen WPA-WEP benzeri değişiklikleri yapmama rağmen hala wireless bağlantısını yapamamaktayım.Aynı telefon ile iş yerimde bağlanıp internete girebiliyorum,fakat evde aynı kriterlerde güvenlik ayarları yapıp bağlanmama rağmen internete giremiyorum.Modem bağlantısını yapıyor ama internet bağlantısı yok ! Ne yapabilirim lütfen yardımcı olurmusunuz.Teşekkürler.

Saygı ve Sevgilerimle
    Aybars Aksaray

Aynı sorun bende de var. Çözebildin mi. Wlan'da bağlantı başarılı yazıyor. Tarayıcıdan girmeye çalıştığımda bağlantı kullanılamıyor diyor. Çözdüysen bi yardım et be :)
  • aynı sorunu bende yaşıyorum . airtires modemim var wap2 yaptım güvenlik seviyesini ama haka aynı sorunu yaşıyorum. varmıdır bir üstad bu işten anlayan ?
  • aynı sorun

bağlanıyorum bağlantı başarılı diyor 10 sn sonra bağlantı kopuyor nokia
  • Arkadaşlar bu telefonda internet paylaşımı (mobil erişim noktası) var mı?
  • altinok A kullanıcısına yanıt
    https://m.youtube.com/watch?v=kfpGoXnA5p0

Bu videodaki işlemi dene belki olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.