Şimdi Ara

Nokia X ve X+ ön inceleme 'Nokia'dan Android atağı' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
1
Favori
4.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normalde 100 € fakat vergiyle 500 oluyor tr için yurtdışında ashaların yerini alır,diye düşünüyorum

• Harcanan zamana yazık nokia...

• 100 tl ederi var
  • bu nokia adam olmaz

• Nokia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7F882BB31 -- 25 Şubat 2014; 15:50:07 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÇÖP
  • cosica C kullanıcısına yanıt
    Nokia X 399TL'nin, Nokia XL 449TL'nin bir kuruş üstünde satılırsa çöptür.

Donanımı zamanın ötesinden gelmiş, marketi doğru dürüst olmayan, işletim sistemi "ne deve, ne de kuş" olan bu telefonu 500TL'ye kime kakalayacaklar?

Bunu 500'e çıkarırsak Android isteyenlere Lumia 525 alır diye mi düşünüyorlar?

Windows isteyen Lumia alır zaten. Android isteyen de 100TL daha koyar gerçek Android, Huawei G610 alır.
  • Satmamak için yalvarıyorlar adeta...

• Pazar payı için mi bunlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kenarda yatan 256 mblik gm ultimate slim bu telden daha iyi valla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslında iyi bir yanı var. nokia music, maps gibi uygulamaları bu tele koyucaklar. geliştiriciler de portlayıp nokianın sağlam uygulamalarını kendi telefonlarımızda kullanmamızı sağlayacaklar
  • Nokia android işletim sistemini insanlardan sogutmak için bu telefonu çıkarmış sanırım.
  • Mobil Dünya komedisi hız kesmeden devam ediyor bizi izlemeye devam edin
    Bu ne lan

• Nokianın bu başlangıç atağı güzel olmuş android olarak yakında yeni şeyler eklenir inşallah

• Android uygulamalarını Lumia serisinde çalıştırmak istiyorsun bide.

• Bu bir telefon değil. Çatılarımıza yerleştirebileceğimiz bir kiremit.

• here maps google mapsden kat kat kat kat kat kat daha iyi.
    mix radio play müzikden kat kat kat kat kat kat kat daha iyi.

sadece here mapsin türkiyedeki alternatifi 500 liradan başlıyor o navigasyon cihazları ki POI özellikleri falan bile yok
    mix radio nun zaten türkiyede alternatifi yok 500 de versen 1000 de versen.

bi kere bu nokia x i kullanmaya alışan biri bi daha nokiasız yapamaz güzel taktik uyguluyor nokia.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kehersel

Bu bir telefon değil. Çatılarımıza yerleştirebileceğimiz bir kiremit.

Kadınlar ve kamyon şoförleri için özel üretilmiş. Kadınlar laf atanların kafalarına atacaklarmış şoförlerde takoz lazım olunca kullanacaklarmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdiva

Nokia bu telefonu neden çıkarmış? Düşündüm bir sonuca varamadım.

asha serisi ile lumia serisinin arasında bir boşluk vardı 50 dolarlık telefonlardan hop diye 150 dolarlık 525 e atlıyor nokianın telefon serileri. hem android açık platform isteyen kullanır ki android için ödenen paralardan aslan payı zaten microsofta gidiyor ki nokiaya sahipler nasıl olsa. üstelik reklam tanıtım vs oluyor. daha ne olsun. galaxy s5 den daha fazla yenilik getirdiler sektöre şu bi yemek parası fiyatındaki telefon ile.
  • Nokia yazılım konusunda uzmanlığını ortaya koymuş yine. XL şık ve güzel bir cihaz olmuş. Arayüz çok özel ve güzel olmuş. 500 liraya XL gelirse harika bir seçenek.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.