Şimdi Ara

Nokia, Vodafone ile Türkiye’ye geliyor! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
2
Favori
1.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Z Launcher projesi rafa kalktı diye biliyorum. Yeni gelen cihazlar (Çin'e özel modeller hariç) stok Android ara yüzü ile gelecek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whippoorwill kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum..Aslında Nokia 6 da sd625 gibi bir işlemciyle gelse orta-üst sınıf kategorisinde gayet iyi iş yapabilirdi..Moto Z Play gibi bir cihaz olmasını beklerdim..Bu şekilde aralarında ciddi bir fark yok 5 ve 6 arasında..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çeşitlilik iyidir, Güzel bir haber umarım üst seviye modellerde gelir çıkarsa.
  • Operatör ile piyasaya girmenin pek mantıklı olmayacağı kanaatindeyim. Bölgelere bayilikler açarak, insanlar ürünlere çok rahat ve daha ucuz bir şekilde ulaşabilirdi.

• İyi bir fiyat, servis hizmeti ve uzun süreli YAZILIM GÜNCELLEMESİ verirse Nokia piyasayı altüst eder.

• Vodafone bunu tarifelere ek olarak koyarsa ,telefonun özellikleri de fiyatlarına göre iddaa'lı olursa tutar.Zaten hala belli bir Nokia kitlesi var.

• Nokia, Vodafone ile Türkiye’ye geliyor!

• BEKLİYOZ AMA VADAFONSUZ!

• badafon istemezük

• Ne yapacak Nokia? Xiaomi Mi5'den daha iyi bir telefonu daha ucuza mı satacak?

Yıllarca tekel olmanın avantajıyla fiyatları yükselten, aynı telefonu makyajlayıp farklı model adıyla yıllarca satan bir markadan bahsediyoruz. Sağolsun Apple iPhone'u çıkardı da Nokia'nın vizyonsuzluğundan kurtulduk. Nokia, vindovs mobayl garabetiyle kendi kitlesinin yıllarını yedi :) en sonunda batıp Çinli HMD'ye satılmış bir marka bu. Tek olumlu yanı markanın el değiştirmiş olması ama yeni 3310 saçmalığıyla eski Nokia kafasının hala kaybolmadığını da göstermiş oldular.

Sonuç olarak milyon tane Android telefona birkaç model daha eklenecek hepsi bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratkaya -- 17 Haziran 2017; 7:05:45 >
  • Türkiye nokia nın kalesi en çok satış yaptığı ülkeydi zamanından şimdi bunu samsung devraldı marka güveni nedeniyle gelirse belli bir yaş üstü satın alır güzel satış rakamlarına ulaşır

• Gelse ne? gelmese ne?
    Nokia olsa ne olmasa ne?

• Markayı seviyorum ama şansım işlemedi.2 tane Windows phone cihazim kuzu kuzu yatıyor. Ahizeden ses geliyor,karşıya ses gitmiyor.Parçası yok,anlayan usta yok.

Birdaha Nokia... Asla

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Ne yapacak Nokia? Xiaomi Mi5'den daha iyi bir telefonu daha ucuza mı satacak?

Yıllarca tekel olmanın avantajıyla fiyatları yükselten, aynı telefonu makyajlayıp farklı model adıyla yıllarca satan bir markadan bahsediyoruz. Sağolsun Apple iPhone'u çıkardı da Nokia'nın vizyonsuzluğundan kurtulduk. Nokia, vindovs mobayl garabetiyle kendi kitlesinin yıllarını yedi :) en sonunda batıp Çinli HMD'ye satılmış bir marka bu. Tek olumlu yanı markanın el değiştirmiş olması ama yeni 3310 saçmalığıyla eski Nokia kafasının hala kaybolmadığını da göstermiş oldular.

Sonuç olarak milyon tane Android telefona birkaç model daha eklenecek hepsi bu.

hmd çinli bir firma değil finlandiya firması. ayrıca nokia bir çok teknolojiye öncülük eden telefon çıkarmıştır. açın araştırın biraz görürsünüz. yeni 3310 çıkarmasının neresi yanlış. hala tuşlu denebilecek telefonları kullananlar var ve nokia da bir çok tuşlu telefon üretiyor hala. dünya sizin etrafınızda dönmüyor.

• Fiyatlar açıklandı..

Nokia 3 950tl.. Nokia 5 1150tl.. Nokia 6 1350tl..

Fiyatlar beklendiği gibi geldi..Bence iyi satış yapacaklar..

• Burada ki punchline fiyat fiyat fiyattt !!!
    Milletim nokia'yı çok sever bir iki yıla kalmaz samsung'u bitirecekler aha buraya yazıyorum..

• Süper haber 2000 tl olsun yine alacam seni

Nokia amblemin yeter be

• Millet takmış bi xiaomi gidiyor. Bu xiaomiyi bu kadar övenlerin kaçı o markayı kullanıyor merak ediyorum. Bi telefona 2000tl veriyosun, garanti yok bişe yok, bozulsa belki parça bile yok.

Nokianın adı yeter, model de gayet güzel ve tasarımı son derece şık. Almayı düşünüyorum fakat vodafonsuz piyasaya düşmesini bekleyelim büyük ihtimal daha ucuz olur.
  • Ne zaman gelecek telefon fiyatına göre kıyaslayınca ikisinin fiyatı aynı nokia 6 ile samsung j7 prime arasında hangisi tercih edilir?
  • Yeni 3310 HB de 595,00 liradan satılıyormuş. O paraya rahat rahat snapdragon 2xx serisi bir tel alınır. Yanlış hatırlamıyorsam Snapdragon 200 lu Vestel Venüs 499 liraya Bim de satılıyordu. Fiyat çok yüksek, max 300 liradan piyasaya girmeliydi fakat TR deki vergi ve harçlar nedeniyle...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.