Şimdi Ara

Nokia S^3/Anna/Belle - Uygulama/Oyun/Tema Ana Konu (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.851
Cevap
20
Favori
490.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Millet.smsi galeriyi vs nasıl kilitleriz?varmıdır programı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

Bir temada ben vereyim,iconların renkleri çok güzel.bu temada grolof nick'li gürol abi'den.
    http://hotfile.com/dl/90506898/f8b5d51/robbyind19_kfjr3wpa.rar.html

Nokia S^3/Anna/Belle - Uygulama/Oyun/Tema Ana Konu

arama tuş rengi mavi nasıl oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: vcihan

Arama değil orası mesaj yazma kısmı, arama 2.resimdeki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

quote:

Orijinalden alıntı: vcihan

Arama değil orası mesaj yazma kısmı, arama 2.resimdeki.

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarama

Dudu programı kurunca bende de aynı hata uyarısını verdi. Fakat kurulum herhalde başarılı oldu. Program açılıyor ama denemediği. Sadece şöylece bir baktım. Program deneme sürümü gibi. İki dakikalık kayıt izni olduğu uyarısını veriyor

bende de açılıyor fakat görüşmeleri kaydettikten sonra dinlemek istediğimde bozuk dosya diyor :(
  • JouikuSpot programının tam sürümü bulunabilirse güzel olur. Mümkünse signed olarak tabi.

Bilmeyenler için;
    Bu program sayesinde telefon tıpkı Android telefonlara 2.2 güncellemesi ile beraber gelen wi-fi hot spot/access point özelliğine kavuşturuyor. Yalnız basit sürümünde şifre koyamıyorsunuz. Ben N8 i hotspot yaparak N85 ten bağlandım ve çalıştı.
  • Arkadaşlar office lazım telefondaki 14,99 $ istiyor

ücretsiz bir yolu varmı bu işin??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaxxl

Arkadaşlar office lazım telefondaki 14,99 $ istiyor

Quickoffice 6.02 versiyonu var, Unsigned yalnız imzalaman gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

quote:

Orijinalden alıntı: mustafaxxl

Arkadaşlar office lazım telefondaki 14,99 $ istiyor

Quickoffice 6.02 versiyonu var, Unsigned yalnız imzalaman gerekiyor.

arkadaslar banada lazım ımzalı olanı yokmu acaba ben ımzalama ısını yapamadım bırturluu :(:(:(
  • http://www.youtube.com/watch?v=1nHsFubNbao

bu uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkonkusu

http://www.youtube.com/watch?v=1nHsFubNbao

bu uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz :)

ovı den buldum programı,2 adet var hokey ve fotbol olarak,2 sinide indirip kurdum ama her şeyi ölçmüyor sanırım,ben herhangi birşeyin hızını ölçmek için yükledim ama yapamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalgıç murat -- 20 Aralık 2010; 20:03:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

quote:

Orijinalden alıntı: FlighTAiR

SPB Weather

http://gallery.mobile9.com/f/1638096/?view=download
    6V45-T8AU-4RYK

Aynı zamanda ana ekranda widget olarak da kullanabiliyorsunuz. Telefona ayri bir hava katiyor.

deneme sürümü sanırım.full sürümü varmı acaba.15 günde geri sayıyor.

linkin altindaki 6v ile baslayan kodu kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

JouikuSpot programının tam sürümü bulunabilirse güzel olur. Mümkünse signed olarak tabi.

Bilmeyenler için;
    Bu program sayesinde telefon tıpkı Android telefonlara 2.2 güncellemesi ile beraber gelen wi-fi hot spot/access point özelliğine kavuşturuyor. Yalnız basit sürümünde şifre koyamıyorsunuz. Ben N8 i hotspot yaparak N85 ten bağlandım ve çalıştı.

ilk aldığımda kurmuştum ve ara ara kullanıyordum bu programı, gerçekten güzel işe yarar. ama niye şifre koyamıyorum diyordum, meğer bundanmış sağol :) umarım full sürümünü de buluruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: @2101
    ya biraz kurcaladıgım n8 in birinde KANAL D VE N8 DEMO diye iki uygulama vardı bu app leri nerden bulabilirim blgisi olanlar paylaşabilirmi teşekkürler

kimsenin bi bilgisi yok galiba kanal D ve n8 demo app leri ile ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: hadesperado

quote:

Orijinalden alıntı: Al PaC

JouikuSpot programının tam sürümü bulunabilirse güzel olur. Mümkünse signed olarak tabi.
    Bilmeyenler için;

ilk aldığımda kurmuştum ve ara ara kullanıyordum bu programı, gerçekten güzel işe yarar. ama niye şifre koyamıyorum diyordum, meğer bundanmış sağol :) umarım full sürümünü de buluruz...

Buyrun arkadaşlar;

Joikusoft JoikuSpot Premium v.3.10(977) s60v5 S^3 Express Signed

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mens Rea -- 21 Aralık 2010; 0:17:42 >

• herkeze merhabe;
    kılıf önerisinde bulunacağım.iphone 4 için ama arkadaş kullanıyor.denedim cuk oturdu.çok sportif bi görünümü var.daha önce görmeyenler bir göz atsın...ben mavisini sipariş ettim bile yarın elimde :))

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=145051458&CS_Category=_AKSESUAR214&CS_Catalog=_TELEKOM
  • quote:

Orijinalden alıntı: ortakatro

quote:

Orijinalden alıntı: ortakatro

HongDi Tech DuDu Recorder Symbian^3.x Unsigned

/>

Telefon görüşmelerini kayıt edebileceğiniz güzel bir uygulamadır.

Özellikler:
    * Otomatik kayıt
    * Sınırsız Kayıt (Sınır bellek miktarı)
    * AMR formatında kayıt desteği
    * Hafıza kartına veya dahili hafızaya doğrudan kayıt edebilme.
    * Arka plan modunda veya İşlet ve / kullanıcı etkileşimli modu.
    * Her zaman hazır hotkeys kabul etmek.
    * Arayan kimliği, süresi, zaman damgası, telefon numarası veya kişinin adı gibi tüm kaydedilmiş klip ayrıntılarına göz atabilme.
    * Önemli konuşmaları koruyabilme.

Yenilik;
    Symbian^3 desteği

http://hotfile.com/dl/90242701/00fa8de/HongDi.Tech.DuDu.Recorder.v5.00.S60v3.S60v5.Symbian3.rar.html

arkadaşlar bu programı kuran varmı,ben kurdum fakat programı açınca config error -18 hatası veriyor,sizde de böyle hata veriyormu,eğer hata vermiyyorsa kendi telefonuma hard format atmam gerekicek sanırım,deneyen arkadaşlar bana bilgi verirse sevinirim,boşuna reset atmak istemiyorum.

kendi sorunumun cevabını kendim veriyim arkadaşlar,hongdi tech firmasına mail attım sorunum için,yeni çıkıcak olan 5.20 versiyonunun N8 uyumlu olacağını söylediler.

• arkadaskar bırıncısı ıphonedekı gıbı telefonu duz tutarken klavye seklınde mesaj yazmam ıcın bır program falan varmı ? artı bounce evelatıon 3d ve real golf 2011 bulamıyorum. bulan varmı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

quote:

Orijinalden alıntı: FlighTAiR

SPB Weather

http://gallery.mobile9.com/f/1638096/?view=download
    6V45-T8AU-4RYK

Aynı zamanda ana ekranda widget olarak da kullanabiliyorsunuz. Telefona ayri bir hava katiyor.

deneme sürümü sanırım.full sürümü varmı acaba.15 günde geri sayıyor.

ya altında şifresi yazıyo ya ????

Programı açtın Optionsa gir oradan da Register yazan satıra tıkla ve bu şifreyi aynı şekilde gir : 6V45-T8AU-4RYK

hepsi bu. oldu sana full

• Mp3 veya video oynatmak için 5800'da farklı programlar vardı ve mp3 daha kaliteli çalardı...şuan için öyle bir program var mı gözünüze çarpan...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.