Şimdi Ara

Nokia S^3/Anna/Belle - Uygulama/Oyun/Tema Ana Konu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.852
Cevap
20
Favori
490.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu paylaştığınız dosyalardan,içeriklerden dolayı çok değerli hale gelmiş ve bizim için çok yararlı olmuş emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.Allah razı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom

Assasinsi kurabilen var mı 780 kb bi sis 150-200 mb lık da bir zipli dosya çıktı içinden, sadece sisi kurunca çalışmayacağı aşikar. AC isimli klasörü nereye atacağız

ilk önce 800kb lığı yükliceksin.sonra 150 mblık olanı e ye yükleyeceksin
  • quote:

Orijinalden alıntı: azazel61

quote:

Orijinalden alıntı: fatguncom

Assasinsi kurabilen var mı 780 kb bi sis 150-200 mb lık da bir zipli dosya çıktı içinden, sadece sisi kurunca çalışmayacağı aşikar. AC isimli klasörü nereye atacağız

ilk önce 800kb lığı yükliceksin.sonra 150 mblık olanı e ye yükleyeceksin

maxiden alıntı

quote:

Arkadaşım benim kurduk kurmasına da internete bağlanıp oyunu aktif etmek gerekiyo, wlan ile bağlanıldığında da oyun legal değildir diye hata veriyor.

Nasıl kurulacağına gelirse Linkdeki dosyayı indirip Assassins_Creed_HD_Nokia_N8_symbian_0pwx2OxtkOI.si s dosyasını kuruyorsun telefona. Otomatik olarak E ye kuruyor oyun sonra diğer Ac.zip deki dosyaları

Yani burdaki dosyaları AC.zip\Gameloft\Games\AssassinsCreed/

Telefonda buraya E:/Gameloft/Games/AssasinsCreed/ atacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatgunco -- 26 Aralık 2010; 20:09:21 >

• angry bird yükledim bu versiyonu fakat season bölümü internete bağlanmaya yönlendiriyor hallowen(cadılar bayramı) normal çalışıyor yardımcı olabilirmisiniz acaba season bölümünü nasıl oynayabilirim 75 bölüm var oradada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheSchweppesKV -- 30 Aralık 2010; 19:51:05 >
  • abi bilerek mi yapıyorsunuz yav :D:D şu alıntıdaki resimleri silelim lütfen
  • Arkadaşlar HTC' nin Teeter oyununun symbian^3 versiyonu var mı?
    Ben nette biraz araştırdım fakat bulamadım. Ovi store'da m.maze classic diye bir oyun var ama hem onun tadını vermiyor hem de sürekli internete bağlanıyor
  • arkadaşlar gerçekten gereklı birkaç programa ihtiyacım var yardımcı olursanız cok sevınırım telefonu alalı 5 gun olucak ama ıstedıgım programlaı bulamadım

1.borsa programı dolar,Euro nun vs TR deki günlük kurlarını ogrene bılıcegım bır uygulama

2.iyi bir spor programı (maçkolik)in daha gelişmiş versıyıno olabilir tüm ligler,puan durumları,ve takımların fixture leri gibi

3.telefondakı özel dosyalarımı sıfreleyip saklıya bılıcegım bır program resim,word,pdf tarzı dosyaları kendı ıcındede sifreleme secenekleri sunan bir program

4.N97 de (Nokia Email) Programını kullanıyordum ama aratıyorum ovi den cıkmıyor telefondakı E Posta programıda cok verımlı degıl gıbı geldı

5.telefonda konusurken konusmamı kaydedıcek bır program

6.facebook ıcın hangı programı kullanıyorsunuz telefondakı (sosyalaglar)programı fena degıl ama ordan facebook u acınca sayfayı hatalı gosterıyor resımlerın ustunde hata ısaretlerı olusuyor ve ana ekrana Widget olarak eklıyemedım

7.office programının full versıyonu

Arkadaşlar bu programlar benım ıcın gercekten onemlı full versıyonlarını bulmama yardımcı olursanız cok sevınıcem..

benım gıbı bu programlardan bır çok arkadaşımızda faydalanmış olucaktır ilgilenen arkadaşlardan cvp beklenıyor

• arkadaşlar assasins creed i boşuna yüklemek iç,in uğraşmayın
    oyunu başlatınca aktive etmek için nete bağlanıyor
    sonra sizin oyununuz legal kopya değil diyor
    yani oynanmıyor
  • arkadaşlar n8 de maile eklenti koyunca gönderemiyorum

sadece yazı olunca maili gönderiyor ama küçücükte olsa bir eklenti olsa mail gitmiyor.

ham gmail le denedim hem hotmaille

varmı bu sorunla karşılaşan?
  • valla sozde uygulama başlıgı ama kımsenın cvp yazdıgı yardımcı oldugu yok gereksız bır konu olarak kalmıs ana konu desen ole herkez sorunlardan bahsedıyor bu ışlerı cozmuş kımse yardımcı olmuyo n8 ıcın guzel bır uygulama ve sorunların cvp larını bula bılıcegımız bır yazı lazım herkez aynı soruyu 100 kere soruyo kımse bır adım ılerı gıdemıyor bu yuzden su ısı bır toparlıcak kımse yokmu..??
  • toparlıcak kimse var ve toparlamışda ama sen nasıl göremedin ben anlamadım.
    gkhan arkadaşımız üşenmemiş bilgileri derlemiş toplamış 213 mb lık bir dosya haline getirip önceki sayfada yayınlamış.
    bi önceki sayfaya bak bulursun.

@amtcn10
    küçücük bir soru sormak için koca resimleri alıntılamışsın.işin bittyse bi zahmet alıntındaki resimleri siliver.
    n8 ana başlığa dönerse bura hiçbirşey bulamayız.
    koca resimleri alıntılayan tüm arkadaşlar işleri bitince mesajının üstüne gelip değiştir yapıp resimleri silsinler.hiç olmassa sonradan yapsınlar bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 27 Aralık 2010; 17:11:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkhAn...

Quickoffice Inc Quickoffice AM v.6.02 (675) S ^ 3 har7810 tarafından imzasız

İNDİR :http://r apidshare.com/files/439258062/Quickoffice_Inc_Quickoffice_AM_v.6.02_675__S_3_unsigned_by_har7810.rar ( r apidshare nin içindeki boşluğu silip indirebilirsiniz )

ah be hocam 10 kere indirilmiş ve işi bitmiş.. kayıtlı bi accounta upload etsene bunu sana zahmat tekrar

ayrıca:
    quote:

Orijinalden alıntı: mustafaxxl

arkadaşlar n8 de maile eklenti koyunca gönderemiyorum

sadece yazı olunca maili gönderiyor ama küçücükte olsa bir eklenti olsa mail gitmiyor.

ham gmail le denedim hem hotmaille

varmı bu sorunla karşılaşan?

bu tür soru(n)ları lütfen ana başlıkta sormaya/tartışmaya gayret edelim. Başlıktan da anlaşılacağı üzere sadece program paylaşımlarını bu topicte yapalım ki ana konudaki gibi aradıklarımızı bulmak samanlıkta iğne aramaya dönmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoomBringer -- 27 Aralık 2010; 19:37:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DoomBringér

quote:

İNDİR :http://r apidshare.com/files/439258062/Quickoffice_Inc_Quickoffice_AM_v.6.02_675__S_3_unsigned_by_har7810.rar ( r apidshare nin içindeki boşluğu silip indirebilirsiniz )

ah be hocam 10 kere indirilmiş ve işi bitmiş.. kayıtlı bi accounta upload etsene bunu sana zahmat tekrar

Şu kayıtlı account bulabilsem canım kurban öyle bir up yeri varsa söyleyin hemen halledeyim, geçende paylaştığım N8 klasörüde aynı şekilde bitmiş tekrar yaptım :( bildiğiniz bir yer varsa söyleyin oraya up edeyim...

• quote:

quote:

quote:

Şu kayıtlı account bulabilsem canım kurban öyle bir up yeri varsa söyleyin hemen halledeyim, geçende paylaştığım N8 klasörüde aynı şekilde bitmiş tekrar yaptım :( bildiğiniz bir yer varsa söyleyin oraya up edeyim...

www.4shared.com ücretsiz üye olup yükleyebilirsin

• upload beceremeyenler hesabı olmayanlar samet0388@gmail.com bana yollayın benim hotfile hesabım var kalıcı olarak kalsın dosyalar.
  • quote:

Master KENOBI arkadaşıma teşekkür ederim buyurun arkadaşlar umarım buradan silinmez.

http://www.4shared.com/file/U7bYyksF/Office_uygulamalarn_amak_iin.html

NOT : SAMET eğer buda silinirse son çare olarak sen bi el atarsın su up. işine
  • quote:

klasörün içeriğini biraz daha güncelledim ve dl. linkini yeniledim buyrun...
    http://r apidshare.com/files/439238551/N8.rar ( boşluğu silerek indirebilirsiniz )

Arkadaşım sana zahmet bir daha upload edebilirsen çok güzel olur. Silmiş sanırım r a p idshare dosyayı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi absxxii -- 27 Aralık 2010; 23:10:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abseyhan

quote:

klasörün içeriğini biraz daha güncelledim ve dl. linkini yeniledim buyrun...
    http://r apidshare.com/files/439238551/N8.rar ( boşluğu silerek indirebilirsiniz )

Arkadaşım sana zahmet bir daha upload edebilirsen çok güzel olur. Silmiş sanırım r a p idshare dosyayı.

:) 3 . ye up. edeceğim yalnız bu gün yapamam yarın yaparım artık biraz sabır, Hem en son güncellenmiş olarak Up. ederim ;)

• quote:

quote:

Master KENOBI arkadaşıma teşekkür ederim buyurun arkadaşlar umarım buradan silinmez.

http://www.4shared.com/file/U7bYyksF/Office_uygulamalarn_amak_iin.html

NOT : SAMET eğer buda silinirse son çare olarak sen bi el atarsın su up. işine

Yine silinirse ben yüklerim yeniden.

• quote:

quote:

quote:

hocam bi şekilde bana gönderebilirseniz ben netload.in sitesine premium upload yaparım hiç kaybolmaz.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.