Şimdi Ara

Nokia'nın en iyi telefonu: Lumia 925'in ilk tanıtım filmi ve değerlendirmeler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
3.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamera ve led flash aynı, ois teknolojisi 920de de var.

bundaki ekran amoled, 920de lcd var.

bu 130gr civarı, 920 180gr civarı.

ayrıca 925 in hafızası da 16gb.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyler Durden -- 14 Mayıs 2013; 17:20:10 >
  • Vodafone icin 32gb versiyonu yayinlicaklar, umarim sirf vadofone ozel kalmaz heryerde yayinlanir ;)

16gb az gibi, 2bucgunu sistem yiyiyo zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrica amoled olmasi cok iyi olmus, renkler daha canli ve siyahlar tam siyah gozukuyo

L820 ekrani ile L920 karsilastirdigim da L820 cok daha guzel duruyodu fakat dusuk cozunulukten dolayi L920 keskinligi yoktuu, simdi bunda ikiside var ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: winneras

kapakları matrak bir şeymiş gibi ballandıra ballandıra anlatan bir firmadan bahsediyoruz

milleti saf yerine koyup bildiğin 5 tl lik kapağa! + bir özellikmiş gibi göstermek ve milleti kandırmak bence etik bir şey değil.

http://forum.donanimhaber.com/m_65538785/tm.htm ayrıca burda da yaptığı sahtekarlık anlatılmış.

samsung daha iyi demiyorum samsung nokia nın kamerasının yanından bile geçemez. s3 mini sahibiyim ama n73 bile daha net ve canlı seçikiyor. zaten ben kamerasının kötü olduğunu bilerek aldım. herneyse demek istediğim nokia nın artık elle tutulur bir artısının kalmaması.

Burda sahtekarlik yok, nokia sonra aciklamada bulundu, ois teknolojinin nasil calistigini gostermek icin ;)

L920 eline alip bi video cek, ois teknolojisinin prof. Makinalarda ki gibi calistigini gorursun ;)

• quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_65538785/tm.htm ayrıca burda da yaptığı sahtekarlık anlatılmış.

Git de Allah aşkına Donanımhaberin KENDİ YAPTIĞI İNCELEMEyi izle. Bak bakalım kim sahtekar. Bilip bilmeden konuşmayın şurda.. OIS yalanmış, tövbe tövbe..

• quote:

Orijinalden alıntı: flexii_87

quote:

kapakları matrak bir şeymiş gibi ballandıra ballandıra anlatan bir firmadan bahsediyoruz

milleti saf yerine koyup bildiğin 5 tl lik kapağa! + bir özellikmiş gibi göstermek ve milleti kandırmak bence etik bir şey değil.

samsung daha iyi demiyorum samsung nokia nın kamerasının yanından bile geçemez. s3 mini sahibiyim ama n73 bile daha net ve canlı seçikiyor. zaten ben kamerasının kötü olduğunu bilerek aldım. herneyse demek istediğim nokia nın artık elle tutulur bir artısının kalmaması.

Burda sahtekarlik yok, nokia sonra aciklamada bulundu, ois teknolojinin nasil calistigini gostermek icin ;)

L920 eline alip bi video cek, ois teknolojisinin prof. Makinalarda ki gibi calistigini gorursun ;)

?

sence bir gariplik yok mu?

yanındaki oğlan videoya çekiyordu değil mi? sonra ne olduysa oğlan yerine başka birisi çekiyor. her şeyi anladım da neden ios teknolojisini farklı bir video ile denememişler. güldürme hocam beni. sen ilk izlediğinde direkt aklına nokia nın kamerası gelmedi mi? elini kalbine koy ve söyle. hilesi ortaya çıkınca bez getir durumu....

• quote:

Orijinalden alıntı: perfect life

Açıkçası Lumia 920 daha hoş duruyor.Polikarbon ve IPS , Lumia 925'te terk edilmiş.Amoled ve Alüminyum kasa kullanılmış.139 gr ağırlığı var Lumia 925'in.Lumia 920 180 gramdı.Lumia 925 8.5 mm genişliğe sahip , Lumia 920 10.7 mm.Daha gelişmiş kamerası var ama bence Lumia 920 çok daha hoş duruyor.Ayrıca renk seçenekleri kısıtlı 925'te .Beyaz,Siyah ve Gri renk seçenekleri var.Pil yine 2000 mah.PPI değer 332 iken 334 olmuş.Ekran boyutu ve çözünürlüğü aynı.Sadece iyileştirme var.Ben daha büyük bir değişimin yer aldığı modellerden bekliyordum.Neyse beklentiler farklı.

Firmalarda radikal değişiklikler istiyor ama microsoft izin vermiyor. firmalar istemez mi full hd ve 5 inç ekran olsun s600 veya s800 işlemci olsun 2 gb ram olsun ama maalesef.

• quote:

quote:

quote:

?

yanındaki oğlan videoya çekiyordu değil mi? sonra ne olduysa oğlan yerine başka birisi çekiyor. her şeyi anladım da neden ios teknolojisini farklı bir video ile denememişler. güldürme hocam beni. sen ilk izlediğinde direkt aklına nokia nın kamerası gelmedi mi? elini kalbine koy ve söyle. hilesi ortaya çıkınca bez getir durumu....

Tamam dediklerine katiliyorum bi nevi, fakat benimde demek istedigim sey, gercekten prof.ce calisan ois teknolojisini cihazda kullanmislar bize sunmuslar.

eger sunmasalardi, dedigin gibi sahtekarliga girerdi, kandirmis olurlardi;))

bak aksam eve gidince sana bi video linki aticam kendim cektim hic bi oynamada yok, full hd tv de izledigimizde, sanki 2000tlik sony video kamera ile cekmis gibi, arkadaslarin evinde izletmistim inanmamislardi, iddaya girdim L920 cekti diye sonra exif bilgilerinden bakinca, bir adet gs formasini kaptim ;)

• tasarım güzel duruyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

?

Tamam dediklerine katiliyorum bi nevi, fakat benimde demek istedigim sey, gercekten prof.ce calisan ois teknolojisini cihazda kullanmislar bize sunmuslar.

eger sunmasalardi, dedigin gibi sahtekarliga girerdi, kandirmis olurlardi;))

bak aksam eve gidince sana bi video linki aticam kendim cektim hic bi oynamada yok, full hd tv de izledigimizde, sanki 2000tlik sony video kamera ile cekmis gibi, arkadaslarin evinde izletmistim inanmamislardi, iddaya girdim L920 cekti diye sonra exif bilgilerinden bakinca, bir adet gs formasini kaptim ;)

anladım hocam. paylaşırsan sevinirim.

• Tanıtımdaki müziği beğenenler yok mu? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Salona

Tanıtımdaki müziği beğenenler yok mu? :D

Aynen ya müziğin ismini bulursan bi mesaj çek bana
  • Uygulama sayısı artsa samsung,İphone vb telefonlar ile karşılaştırılabilir seviyeye gelebilir.Ama şuanda hiç şansı yok
  • Hatırlatırım symbian için de hep çok donanıma gerek duymuyor şöyle verimli böyle verimli deniyordu. Ama madem böyle donanım var fiyat neden ona göre değil diye sorarlar adama. Biz niye snapdragon 800 yok demiyoruz. Çin malı 250 liralık tabletler kadar işlemci, dahili hafıza ve ram koyuyorsun da bu fiyat ne diyoruz.

• quote:

Ayrica amoled olmasi cok iyi olmus, renkler daha canli ve siyahlar tam siyah gozukuyo

L820 ekrani ile L920 karsilastirdigim da L820 cok daha guzel duruyodu fakat dusuk cozunulukten dolayi L920 keskinligi yoktuu, simdi bunda ikiside var ;)

ya hiç sorma. bu cihazda tek sıkıntı ekran. fakat ekranından dolayı 925 düşünmem. dahası cihazımı 1 sene en az değiştirmeyi düşünmüyorum.
  • Videoları izledim. Cihaza da baktım. Bu sefer olmuş. Bunun ağırlığına da laf etmeyeceğim, zira normal sayılır. Kalınlık ta incelmiş. O da iyi bir gelişme.

Kablosuz şarjı çıkartmaları bana eksi olarak gelmedi. Telefonun fiyatını arttırıyordu. Böylece almak isteyen aldıktan sonra zaten kılıf ile kablosuz şarjı kullanabilecek. Ayrıca kablosuz şarj istemeyen ve fiyata bakan kişiler de kullanmayacakları özelliğe gereksiz yere para vermeyecekler. Zira kablosuz şarjda, şarj olurken telefon gelince eline alıp konuşurken şarj kesiliyor, koyunca tekrar başlıyor. Sonuçta şarja koy, şarhdan çıksın, tekrar koy oluyor.
    Bundan hoşlanmayan benim gibi bazı kullanıcılar hem ceplerinden bu para çıkmayacağı için hem de kullanmayacakları şeye para vermeyecekleri için iyi bir şey olmuş. Kablosuz şarj "TERCİHLİ" olmuş.

Bir de şu Microsoft'un zorlamaları olmasa. Ekranı özelleştiremiyorsun gibi falan. O zaman Nokia'da iyi bir gelecek görürüm.

Onun haricinde ekran parlaklığı, kamera ve akıcılık başarılı.

Dediğim gib: Bu sefer olmuş Nokia.

quote:

Orijinalden alıntı: MrRain
    quote:

Orijinalden alıntı: musa_unsal2005
    çok tipli bir telefon ama işletim sistemi bitiriyor nokia yı

Bilakis Nokia' yı ayağa kaldıracak şey İşletim Sisteminin ta kendisi. Android denizinde şansı daha az olacaktı. Şimdi WP kulvarında başı çekiyor. Kendi uygulamarıyla marketi destekliyor. WP' da geliştikçe daha çok mevye yiyecek bence Nokia.

Şuna da cevap vermek istiyorum:
    Windows Phone geliştikçe ve WP kulvarında başı çekiyor demişsiniz ya...

Yahu WP gelişmesinden çok Nokia gelişiyor. Microsoft hâlâ her şeyi kısıtlıyor.
    Bırak WP kulvarında başı çekmesini de çeken bir tek Nokia var, o çekiyor.
    Nokia olmasa, Windows Phone un kulvarı veya Windows Phone kulvarını çeken falan yok yani. Esamesi okunmayacak yahu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 14 Mayıs 2013; 20:46:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Salona

Tanıtımdaki müziği beğenenler yok mu? :D

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1907
    Millet nedir bu Android sevdası demiş de. Kimse Nokia'ya WP üretmesin demiyor, sadece bugün işletim sistemi piyasasında en fazla kaymağı Android yiyor ve bu yüzden Nokia WP cihazlarının yanına Android modelleri de çıkarsın ki, piyasada varlığını devam ettirebilsin. Şu kaliteli kasa ve kamera Android ile buluşsa fena mı olurdu?

Biz de öyle diyoruz. Yukarıda bazı arkadaşlar WP un avantajlarından bahsediyor. Yok şöyle yok böyle diye.
    Samsung'a bak. Android de lider, ama WP da üretiyor. Kimse eline koluna yapışıp zorla üretemezsin demiyor ki...

Ama Nokia üretemez işte. Yoksa o da üretmek isterdi. Sonuçta para kazanacak. Ama çakal Microsoft (şu bazılarının körü körüne
    savunduğu Microsoft) Nokia'ya taa en baştan çıkarttı 1 milyar dolar para verdi. Bunu vermesinin nedeni de sadece WP telefon
    üretecek olması ve WP platformunun tester'ı olmasını sağlamaktı. Anlaşmalar yapıldı. Şu an Nokia halen kendini toparlamış
    değil ve Android cihaz ürettiği anda, Microsoft faizleriyle birlikte kendisinden 1 milyar doları geri isteyecek.
    Bu yüzden de yapamıyor. Microsoft o parayı verdi, çünkü vermeseydi, Nokia Android'li cihaz da üretirdi ve baktı ki iyi tutturdu ve iyi kazanıyor,
    WP platformundaki cihazlara aynı Samsung'un yaptığı gibi fazla eğilmezdi, Android'e doğru yönelebilirdi.

Hayatımda şu Microsoft kadar çakal ve içten pazarlıklı şirket görmedim. Apple'dan tut, kazık atmadığı yoktur her halde...

• Bekliyorum turkiyeye gelmesini,sabırsızlıkla...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: Strazburg

Bu modelde dahili FM radyo özelliği var. Diğer Lumia'larda maalesef yok. Bence bu model daha çok tercih edilir.

Temmuz ayında Nokia'nın çıkaracağı Amber kod adlı güncellemeyle tüm Lumialara (620 hariç) FM radyo gelecek.

520 e gelicek mi ?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.