Şimdi Ara

Nokia'nın en iyi telefonu: Lumia 925'in ilk tanıtım filmi ve değerlendirmeler (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
3.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun en bariz kusuru dahili hafızanın 16 gb'a "düşürülmesi"
  • Eger su linkteki goruntuler dogruysa, gercektwn bravo, L920 yide ezmis gecmiss, unaallah %100crop ayrintida da iyidir

http://mynokiablog.com/2013/05/14/low-light-nokia-lumia-925-even-better-than-nokia-lumia-920-obliterates-samsung-galaxy-s4/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wpnin rakibi android değil bence daha çok ios sistemini diğer firmalara uyarlamaya çalışıyor yani wp-ios ile tizen-android savaşır ilerki yıllarda

• Henüz emekli döneminde olan bir platforma ait telefona bu kadar para verilmez.

• İnsan utanır bu en iyi ürettiğim telefon demeye.
  • Telefon bu fiyattan girmez Türkiye pazarına, e bu bariz. Ama şöyle bir 2 ay geçtikten sonra fiyatı düşer, yaza kadar para biriktirsem bu telefonu nakit + 3 taksitle alabilirim öğrenci halimle.

En son kullandığım Nokia 3650 idi. Şimdi c5-03 kullanıyorum ama Nokia değil başka bir telefon sanki. O eski nokialar, duvara atsan kırılmayan 6600'lar, 7650'ler nerede şimdiki nokialar nerede. Ne tarzdan ne de ihtiyaçtan anlayan, hiçbirini tatmin edemeyen bir nokia oldu. Şimdi biraz kendini geliştiriyor ama, baktı ki batacak bu kadar rekabetin arasında
  • galaxy s3 kadar genişliği var 70mm ve ekranı 0.3" daha küçük

çerçevesi kalın yada en boy oranından bu fark var

arka tasarımı beğenmekle beğenmemek arasındayım

1699liradan satışa sunulur
  • İYİ DE 920 DAHA iyi 920 32 GB bu 16, Ayrıca 920 tasarım olarak daha iyi.IPS panel 920 de ve daha iyi bunda pentile mı rgb mi olduğu belli olmayan Bi ekran var.Dahili kablosuz şarj yok 920 de var yine eski satış politikasına döndü.Ben 920 kullanıcısı olarak memnun oldum ama Nokia böyle devam ederse memnun olamaz.

Ben şuan alçak olsam yine 920 alırdım.B

• nokia yı bir adım ileri götürecek telefon değil bence bu....

wp8 den dolayı kala kala donanım kalitesi kaldı nokia nın

herkes kamerasıyla sesiyle nokia geri döndü diyecek cihaz bekliyordu ( cihaz fena olmasada beklenti bu yönde idi kötü imajdan dolayı)
    bazı arkadaşlar wp8 le nokia ağzıyla kuş tutsa bitik diyor....
  • Nokia'nın en iyi telefonu: Lumia 925'in ilk tanıtım filmi ve değerlendirmeler

En ince Lumia modeli olmaya aday gibi duruyor...

Kablosuz şarj için hazırlanan arka kapakların-kılıfların farklı renklerde olacağı ;

Depolama için 16GB dahili hafızası + 7GB'lık ücretsiz bulut depolama desteği mevcut.
  • Nokia'nın en iyi telefonu falan değil, en hafif amiral gemisi telefon sadece. yanlış haber yapmayalım lütfen. 920 ile arasındaki fark sadece hafif olması.

dipnot: 920 kullanıcısıyım
  • nokia wp da ısrar etmeli.android tarafında çok fazla oyuncu var ve fark yaratmak zor.wp tarafında ise tek.bu cihazın 2gb ram ve andreno 320 ile gelmesi çok güzel olurdu.diğer taraftan market güzel bi ilerleme kaydediyor.günlük ihtiyaçları karşılayacak uygulamalar ekleniyor devamlı.marketteki çeşitlendirmeden çok ücretlendirme politikası eleştrilmeli diye düşünüyorum.her uygulamanın deneme sürümü var diye en basit uygulamaya bile para istenmesi hoş değil.wp8 ise arayüz olarak gayet başarılı buluyorum biraz daha detaylandırılması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kızgınjapon

quote:

Orijinalden alıntı: foz54

"Nokia Lumia 925, 469 Avro olan Avrupa fiyatı ile günümüzün amiral gemisi Android telefonlarına karşı ortalama 100 Avro daha ucuz olacak."

Full hd ekranlı, bunun 2katı güncel donanımlı telefonlardan ucuz olacak tabii..

Nokia kameradaki üstünlüğünü daha ince tasarımla birleştirmiş, wp8 sevenler için alınabilir bir telefon çıkmış ortaya.

2 kat güncel donanımlar tamam s3de zaten aliminyum kasayla gelmişti s4pro işlemci full hd olmayan ekranlar için yeterli + sana bir şey daha söylüyeyim note 2 full hd değil ama yeni 925 den daha pahalı yeme bizi telefonlardan anlamayan fanboy sadece bunu yapabilir

Ya arkadaş durup dururken neden savunma mekanizmasına geçtiniz anlamadım??

Ben nokiayı kötülemedim hiçbir markanın fanboyu değilim, söylediğinin aksine telefondan da baya iyi anlarım

tabii iphone5 ve htc one'daki gibi alüminyum kasa maliyeti arttırır ancak ne kadar gereksiz olsa bile 5inç full hd ekran ve en üst seviye donanımlar vs telefonların maliyetini daha fazla arttırır bu nedenle bu cihaz diğer amiral gemi modellerden ucuz olmalı. Demek istediğim sadece bu!

wp8 bu donanımda gayet akıcı ve hızlıdır ekran, kamera, kasa, incelik olarak da güzel ilk mesajda belirttiğim gibi wp8 sevenler için alınabilir bir telefon.
    Bu arada lumia 920 ve note2 fiyatları 1300TL' den başlıyor söylediğinin gibi arada fark yok aksine galaxy serisi daha ucuz fiyatları daha hızlı düşer tüm galaxy serisi gibi 2.eli zarara uğratır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kim ne derse desin stock arayüzünü cidden kullanışsız kişiselleştirme oranı çok düşük,iPhone kullanırken de yakındığım şey buydu...Android evet kesinlikle İos gibi akıcı stabil değil bir kere programların kalitesi bile bunu gösteriyor ama yapıcak birşey yok...

WP daha aktif kullanım sunabilen bir arayüze geçmeli diye düşünüyorum...

Tabi bunlar benim fikirlerim
  • Tam instagram'lık telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler Durden

Nokianın en iyi telefonu falan değil, en hafif amiral gemisi telefon sadece. yanlış haber yapmayalım lütfen. 920 ile arasındaki fark sadece hafif olması. dipnot: 920 kullanıcısıyım

Kamerası aynımı?

Kapağı bıraktım.

• Çok kaba duruyor
  • Bu amiral gemisi değil!
    41mp'lik Lumia tanıtılacak son çeyrekte.

• kapakları matrak bir şeymiş gibi ballandıra ballandıra anlatan bir firmadan bahsediyoruz

milleti saf yerine koyup bildiğin 5 tl lik kapağa! + bir özellikmiş gibi göstermek ve milleti kandırmak bence etik bir şey değil.

http://forum.donanimhaber.com/m_65538785/tm.htm ayrıca burda da yaptığı sahtekarlık anlatılmış.

samsung daha iyi demiyorum samsung nokia nın kamerasının yanından bile geçemez. s3 mini sahibiyim ama n73 bile daha net ve canlı seçikiyor. zaten ben kamerasının kötü olduğunu bilerek aldım. herneyse demek istediğim nokia nın artık elle tutulur bir artısının kalmaması.

• tip olmamış.
    wp ye laf atanlar hiç wp kullandımı acaba merak ediyorum elinizde galaxy ace ile android savunuyorsunuz ona yanıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.