Şimdi Ara

===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <=== (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.490
Cevap
3
Favori
647.092
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • el kadar ekrana 6.5 saat konuşma süresi oldukça başarılı. bu süre kullandığın firmanın şebekesine bağlı bir olay aslında. yinede diğer nokia modellerine göre süper. se cihazların konuşma süreleri gibi neredeyse.
  • quote:

Orjinalden alıntı: master88

- Proximity sensor for auto turn-off
    - Accelerometer sensor for auto-rotate
    öyleyse soldakide sensör yakınlık sensörü ne işe yarıyor bileniniz var mı?

yakınlık deyince aklıma arabalarda olan park sensörü geldi telefona bir cisim yakalaşınca alarm verecek

Bir cisim yaklaşıyor komutan Logart
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nike

quote:

Orjinalden alıntı: master88

- Proximity sensor for auto turn-off
    - Accelerometer sensor for auto-rotate
    öyleyse soldakide sensör yakınlık sensörü ne işe yarıyor bileniniz var mı?

yakınlık deyince aklıma arabalarda olan park sensörü geldi telefona bir cisim yakalaşınca alarm verecek

Bir cisim yaklaşıyor komutan Logart

valla tam oturdu bu laf.

tek eksiğini buldum kızılötesi yok yani bu cihazda kumanda muhabbeti yapılamayacak

• kaç saat oldu nette arkadan çekilmiş bir resim bulamadım 1 kişinin bile mi aklına gelmez çekmek. lens ortada mı üstte mi. ne kadar gösterişli çıkıntısı var mı bunlar hakkında halen bir bilgimiz yok.
  • 550 euro demiş sanırım nokia. ama rahat 1500ü görür yerlide.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

550 euro demiş sanırım nokia. ama rahat 1500ü görür yerlide.

€ 2ytl kafadan 1100ytl etti kdv + şirket kazancı en az 1700 derim ben. paralel felan bir şekilde alınır artık.
  • kullanılan batarya tam emin olmasamda
     ===> Nokia N97 | Ana Başlık - Desktop. Laptop. Pocket. <===
    bu tip uzun boylu bir model. anlaşılan mercek kısmı yukarı kısımda yer verilmiş.
  • çok yakında foto örnekleri falan düşer.muhtemelen prototip olacaklardir ama yine de 1 fikir verir
  • yine Xenon flash yok
  • Cihazın arka yüzünün 1 tane bile fotoğrafını çekmemişler yalnız, videoların birinde ancak görebildim..

Ayrıca ekran kızak mekanizmasına hayran kaldım, bu cihaz da sırakiler listesinde ilk günden yerini aldı.. Tabi düşündürücü olan N96 bu rakamlardayken N97 için ne isterler bilinmez..
  • Açıkçası tasarımını beğendim.Gerçekten güzel olnuş.Özellikleride çok iyi.İnşallah N800le aynı kaderi paylaşmaz.

Bu arada 5800 ve N98 ne zaman çıkacak bilen varmı.
  • N99 çıkmadan önce :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: bynedim

Cihazın arka yüzünün 1 tane bile fotoğrafını çekmemişler yalnız, videoların birinde ancak görebildim..

Ayrıca ekran kızak mekanizmasına hayran kaldım, bu cihaz da sırakiler listesinde ilk günden yerini aldı.. Tabi düşündürücü olan N96 bu rakamlardayken N97 için ne isterler bilinmez..

quote:

Verdiğim linklerde var resimler;

sonuncusundan cihazın arkası;

aha linki. Nasıl bakıyonuz foruma onu bilmiyom. Cihazın arka kısmının Fotografını Ortagım Reis-i Eagles ekledi. Ayrıca kızak Xperia X1 den çalıntı
    https://store.donanimhaber.com/9b/d9/a6/9bd9a6bda4b9e52dbd740e75b99779f8.jpg

quote:

Orjinalden alıntı: mertekin

Açıkçası tasarımını beğendim.Gerçekten güzel olnuş.Özellikleride çok iyi.İnşallah N800le aynı kaderi paylaşmaz.

Bu arada 5800 ve N98 ne zaman çıkacak bilen varmı.

Üstteki sitem senin içinde gecerli nasıl bakıyorsun foruma kaç kere söylendi N98 diye bir şey yok diye. Ve 5800 ın ocak ayında piyasaya çıkması bekleniyor diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ermeydan -- 2 Aralık 2008; 17:45:06 >

• çok güzel bir cihaz olmus özellikle laptop gıbı kullanılması cok güzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ermeydan

quote:

Orjinalden alıntı: bynedim

Cihazın arka yüzünün 1 tane bile fotoğrafını çekmemişler yalnız, videoların birinde ancak görebildim..

quote:

Verdiğim linklerde var resimler;

sonuncusundan cihazın arkası;

aha linki. Nasıl bakıyonuz foruma onu bilmiyom. Cihazın arka kısmının Fotografını Ortagım Reis-i Eagles ekledi. Ayrıca kızak Xperia X1 den çalıntı
    https://store.donanimhaber.com/9b/d9/a6/9bd9a6bda4b9e52dbd740e75b99779f8.jpg

Cihazın konusu bu konudur, mesajımı gönderene kadar tüm linkleri inceledim ve sadece bir videoda rastladığım için fikrimi belirttim, sanki sırf arka kapak resminin görünmediği hakkında yeni konu açmışım gibi gereksiz bir üslupla yazdığınız bu mesajı da soruma cevap olarak veya bir uyarı niteliğinde görmüyorum..

Ayrıca taklidi dediğiniz Xperia'nın kızak sistemi ile alakasız bir tasarım, ben de bunu nasıl göremiyorsunuz ta taklit diyorsunuz onu bilmiyorum..

• artık n97 çıkacakya; n96 1000 ytl ye, n95 8gb 700ytl ye, n95 te 500 e düşer. Yani şuanki n96 fiyatına bu teli alırız bence
  • elimizdeki n96 yı ancak eskitiriz n97 gelene kadar
    inş. bunda da eksik bişi olmaz
  • arkadaşlar youtube a n97 yazarsanız arkadan çekilmiş bi ton video bulursunuz .bilginize.
  • Tamam işte...
    Nokia, dokunmatik ekranlı güzel bir model çıkarasıya kadar N95 8GB'la yola devam demiştim...

quote:

Orjinalden alıntı: Mori

N96 nın; benim telefonumun üstüne cezbedici ve albenisi olan hiçbir özelliği yok... nokia, dokunmatik ekranlı güzel bir model çıkarasıya kadar N95 8GB la, yola devam...

ve yolun sonu gözüktü. hadi hayırlısı. mükemmel olmuş!!
  • Iphone'un dokunmatik ekraninin yanina yaklasamaz :) ve cok gec kalmis bir model.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.