Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (2097. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.965
Cevap
20
Favori
1.720.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20952096209720982099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinde temiz, sorunsuz N95 8GB satmak isteyen varsa telefona talibim.
  • Hacılar bende sansa clip sport 4gb var. Mp3 çalar bir albümde 17 şarkıdan fazla şarkı olunca albümü ikiye ayırıyor. Yani albümlerde aynı isimden iki albüm gösteriyor. Bu neden oluyor ve nasıl çözülür?
  • Hacılar bende sansa clip sport 4gb var. Mp3 çalar bir albümde 17 şarkıdan fazla şarkı olunca albümü ikiye ayırıyor. Yani albümlerde aynı isimden iki albüm gösteriyor. Bu neden oluyor ve nasıl çözülür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

8gb bir telefon için gereksiz diye düşünüyorum.

bende 1gb var divx'lerle dolduruyorum hala boş yer var 8 gb tamamen gereksiz...

Vay anasını be , teknoloji nerelere gelmiş şimdi 16 GB'a az diyoruz...
  • ilk çıktığı zaman almıştım, ben üzerine n8, note 1, note 2, note 5 aldım. N95 ME annem halen kullanıyor taş gibi telefonmuş
  • Arkadaşlar ben de uzun süre bu telefonu kullandım hala da sapa sağlam duruyor ama dış kasada biraz yıpranma var. Eğer kasasından bulursam sırf zevkine yenileyeceğim. Sizce bulabilirmiyim.
  • since kullanıcısına yanıt
    yurtdışından alışveriş yaparsan sanırım aliexpresste falan görmüştüm 6-7 dolara full kasa satılıyor ama takacak iyi bir usta bulman gerekir
  • lido kullanıcısına yanıt
    Kendim takamaz mıyım sence zormudur?
  • since kullanıcısına yanıt
    el becerin varsa uygun tornavidan falan varsa yapabilirsin belki kişiden kişiye göre değişir tabi

bizim bu efsanenin kronik flex sorunu olduğu için nasıl açıldığını gösteren bir sürü video var youtube a nokia n95 8gb replace flex repair falan yazarsan bol miktarda video görürsün onlardan faydalanabilirsin kasayı kendin değiştirmeye karar verirsen
  • lido kullanıcısına yanıt
    sipariş vermeden önce söylediğin gibi ilgili videoları seyertmekte fayda var. yardımların için teşekkürler.
  • Elinde temiz ve sorunsuz n95 8gb olan varsa ve de satmak istiyorsa mesajlarını pmlerini beklerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanımda 8 senelik n95 8gb var efsanenin efsanesi. Iki hoparlörü öyle ses veriyor ki sanırsın daha dün aldım telefonu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Öyledir valaa çok kral ses verir şu akıllı telefon furyası öncesindeki en iyi yapılmış telefon
    düşününki akıllı olmamasına rağmen whatsapp çalışır.
  • çok süper telefon 600'e sıfır aldım dün mis gibi kokuyo kutu vallahi 212 parfümümden daha güzel geliyor kokusu :D
  • Vay bee demek halen sıfırı bulunabiliyor
  • sıfırını aldım iki gün önce fakat gps bağlanmıyor sanırım sunucuları kapanmış.
  • MeganeCC M kullanıcısına yanıt
    Sıfırı nereden buldun?

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    malum siteden aldım ss. ilanları takipteyim sürekli swap kutuda geldi.

• Selam Gençler,

Eskilerden sayılırız 2007' de almıştım cihazı. Arada ufak tefek sorunlar oldu kapak vs. ama satmadım cihaz hala bende duruyor. Arada bir nostalji amaçlı açıp çalıştırıyorum. Ne cihazmış be? Hala iş görür vaziyette!...

Keyfini sürün. Selam ve Sevgiler

• Bende de var, sırf nostalji olsun diye tutuyorum bi yerde. @NEWMAN2007
  • 
Sayfa: önceki 20952096209720982099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.