Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (2098. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.965
Cevap
20
Favori
1.720.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20952096209720982099
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim de çekmecemde çalışır halde duruyor satılacak bir cihaz değil
  • Reis-i Eagles kullanıcısına yanıt
    Vay Reisim yıllar oldu. Ne günlermiş ama. Bir cep telefonu için ne muhabbet yapardık. Sende az yorulmadın herkesin yardımına koşardın!...

Bugünkü aklım olsa ilk aldığım Ericsson' u falan takoz demez saklardım. Bunlar ileride hem nostalji hem de antika olacak cihazlar anılar da cabası!...

Bu arada bana özelden numaranı yollarmısın biraz eski günleri yad edelim?

• ogameci kullanıcısına yanıt
    11 yılda teknoloji bayaa ilerledi be. Şimdi 64- 128 GB lardan bahsediyoruz. 10 yıl sonra nolcak kimbilir
  • Reis-i Eagles kullanıcısına yanıt
    Vay Reis ozamanlar sırf şu telefon için sanki forum tarzı bir site açmıştın neydi o günler be mazi gözümde canlandı. Knight-online oynuyorduk birde ozamanlar çok duygulandım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet, kapadım sonra tabii devir Android & iOS olunca. :)
  • Bende de halen durur n95 8gb me modeli hiçbir sorunu yok planda olmayan şekilde kullandığım telefonu satınca yeni telefon gelene kadar 2 gün kullandım eski anıları yaşattı sesi falan dehşet bir cihaz
  • Bugün itibari ile n95 almış bulunmaktayım s9 plus yanında halt etmiş:)

• arkadaşlar uzun süredir n95 arıyorum, sıfır ayarında temiz, şarj cihazı mevcut, çalışır şekilde nereden bulabilirim,
    bu tür eski telefonları satan bildiğiniz güvenilir satıcı var mı internette
    not: küçük bir ilçede yaşıyorum ve buradaki telefoncularda bulamadım
  • teo0 T kullanıcısına yanıt
    Vay be benim bile alasım var özlemişim keratayı 😂
    https://urun.n11.com/ikinci-el-telefonlar/nokia-n95-efsane-kizakli-tuslu-cep-telefonu-outlet-P387320644

N95 diyor ama ürün görseli n95 8gb
    6 ay garantiliymiş hem de :)

Edit: daha ucuzu da var;

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-n95-8-gb-cep-telefonu-ikinci-el-sorunsuz-ve-sifir-tus-kapakli-wlan-3g-ve-gps-var-483696024

Edit 2: bu da düz n95

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-n95-cep-telefonu-ikinci-el-sorunsuz-ve-temiz-wlan-3g-gps-var-469229128

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M i M -- 30 Ekim 2019; 22:20:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • N95 8G dan sonra ki telefonum iphone 3 olmuştu vay be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: M i M

Vay be benim bile alasım var özlemişim keratayı 😂
    https://urun.n11.com/ikinci-el-telefonlar/nokia-n95-efsane-kizakli-tuslu-cep-telefonu-outlet-P387320644

N95 diyor ama ürün görseli n95 8gb
    6 ay garantiliymiş hem de :)

Edit: daha ucuzu da var;

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-n95-8-gb-cep-telefonu-ikinci-el-sorunsuz-ve-sifir-tus-kapakli-wlan-3g-ve-gps-var-483696024

Edit 2: bu da düz n95

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/nokia-n95-cep-telefonu-ikinci-el-sorunsuz-ve-temiz-wlan-3g-gps-var-469229128
    Hocam hala düşünüyorsan bir tane verebilirim uygun fiyattan sorunsuz
  • Cihazi ilk ciktiginda almistim. Buradaki rehberde az zaman harcamadim. Simdilerde dedem kullaniyor, (benden sonra babam simdi dedemde) masallah gozu gibi de bakiyor. Gecen ziyaretine gittigimde baktim zamaninda reisin yayinladigi garmin rehberine gore navigasyon yuklemistim , hala duruyor telefonda. Baglanmasi uzun surer. Acik alan veya balkon gibi alanda deneyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orkun_ -- 29 Mart 2020; 22:53:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ahah sevindim hala kullanmasına. :)

ellerinden öperim.
  • Bende de n86 8gb 8mp var. Güzel telefondur hala kullanıyorum.
  • N70 ve n95 telefonlarım var. n95 iyi çalışıyor ama n70 sıkıntılı.. kullanmıyorum ama çekmecemde duruyor bazen açıyorum.. n70 deki mesajları n95 e aktarma yapabilir miyim acaba. yada pc ye bir yedek..ordan yeniden başka bir n70 e de kopyalayalabilir miyim. ara kablo kutusuna kadar herşeyi mevcuttu geçen sene atmışlar

• Vay be 15 senelik konu. Baya yaşlanmışım. Bende garmin kurmuştum. Ne güzel günler di.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Elinde olan, satmak isteyen varsa ilgileniyorum. 🙂

• lazloo kullanıcısına yanıt
    Hayırdır nostalji merakı başladı galiba. Birçoğunu sattım. 6600, 6710, 6720, 7610, 808, C5, E52, N70, N79, N82, N86, N91, N93i.

Sadece 808 ve C5 kaldı. 6720'yi çöpe attım kapandı bir daha açılmadı garibim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt

Şirket hattı İçin. Alo desin yeterli. Seviyorum tipini. Hiç kullanmamıştım. Ben de dedim temiz bulursam alayım  ===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <===  bana bulursun sen 1 tane temiz.  ===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazloo -- 8 Nisan 2022; 0:30:29 >
  • son_samuray kullanıcısına yanıt

O garmini kurmak için akşam 8 den gece 3'e kadar uğraşmıştım.

Anroid cihazlardaki root olayının babası olan hack olayını da yapmıştım N95 8 gb ımda.

Yıllardır çekmecemde duran cihazımı tekrar aktif edebilmek için batarya aldım tak diye açıldı ve içindeki o eski fotoğrafları görmek bile bana farklı bir mutluluk hüzün kattı.

Bir tek ekran eksiğim var ama o da hiç bir yerde yok ne yazık ki, ekranı bulabilirsem sıfır hackli bir N95 8gb ım olacak tekrardan :)

• 
Sayfa: önceki 20952096209720982099
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.