Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (2095. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.964
Cevap
20
Favori
1.720.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20932094209520962097
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kacaksevgilim

Arkadaşlar benim N95 8GB ön kamerası bozuldu.Ana kameradan ön kameraya geçmeye kalkınca simsiyah bir görüntü veriyor.Donanımsal sorun format falanda bi işe yaramadı.İşin kötü tarafı flex orjinal sizce kaça patlar bana bunun tamiri

Görüntülü görüşme yapan biri değilsen çok da elzem bir kayıp değil, ha illa yaptıracağım diyorsan 60-70 arası bir fiyat biçerler. Ben N82'de ön kamerayı kullandığımı hiç hatırlamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Desene astarı yüzünden pahalıya gelir.Kalsın o zaman ne yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kacaksevgilim

Desene astarı yüzünden pahalıya gelir.Kalsın o zaman ne yapalım.

Sen yine de bi sor ben attım onu söylerken.

• komple flex kablo degısıck cunku on kamera flex kabloya gomulu . arka kamera olsaydı degısebılırdı ama arkın dedıgı gıbı fıyatlar , kadıkoyde 50 ye bulabılırsın ama garantısı olmaz o kablonun . tlfnunda sorunyoksa ondan baska bole devam et derım . ama degısıyım dersen fıyat cok pahalı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sevenhillli

komple flex kablo degısıck cunku on kamera flex kabloya gomulu . arka kamera olsaydı degısebılırdı ama arkın dedıgı gıbı fıyatlar , kadıkoyde 50 ye bulabılırsın ama garantısı olmaz o kablonun . tlfnunda sorunyoksa ondan baska bole devam et derım . ama degısıyım dersen fıyat cok pahalı .

Yok uğraşamam.Giderler ne edüğü belirsiz flex takarlar al başına belayı.Ne yapalım böyle devam edelim bir süre
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

quote:

Orijinalden alıntı: Swordma

Arkadaşlar telefonuma WhatsApp yükledim ama Check clock lease check and correct your phone time and date uyarısı veriyor. Telefonun saatini ve tarihini değiştirin gibi uyarı çıkıyor. Böyle sorunla karşılaşan varmı acaba.

Cihazı şebeke saatine alıp demeyin ya da şebeke saati ise bi değiştirin bakalım.

Yeni whatsapp indirip yükledim sorun yoktur artık. Teşekkür ederim.Bu arada hattım >Turkcell hattım da hiç tl yoktur ama whatsapp yazışabiliyorum. Turkcell de ücretsizmi acaba.

• quote:

Yeni whatsapp indirip yükledim sorun yoktur artık. Teşekkür ederim.Bu arada hattım >Turkcell hattım da hiç tl yoktur ama whatsapp yazışabiliyorum. Turkcell de ücretsizmi acaba.

O konuyla ilgili bir bilgim yok. O değil de yazdığın yazının sonuna niye smileları ekliyorsun onu anlamadım? Hayır yazdığın şeyle de alâkası yok ama neyse.

• Biraz renk gelsin diyorum ve yazdan bir resim paylaşıyorum ( tabi ki kendi çekimim )

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <===
  • Hâlâ aktif olarak mı kullanıyorsun yoksa yedekte tutup başka telefon mu kullanıyorsun? :)

• quote:

Hâlâ aktif olarak mı kullanıyorsun yoksa yedekte tutup başka telefon mu kullanıyorsun? :)

Resim gectigimuz yaZa ait kardes , iphn kullaniorum ama n95 yedekte ne satarim ne bi yerde birakirim ahh ahh ne fotolardi vala

• quote:

quote:

Hâlâ aktif olarak mı kullanıyorsun yoksa yedekte tutup başka telefon mu kullanıyorsun? :)

Resim gectigimuz yaZa ait kardes , iphn kullaniorum ama n95 yedekte ne satarim ne bi yerde birakirim ahh ahh ne fotolardi vala

iPhone mu daha güzel çekiyor N95 mi? :)

• Ben de geçen ay note 2 aldım ama n95 8gb satılmaya kıyılacak değil çekmece de duruyo

• quote:

quote:

O konuyla ilgili bir bilgim yok. O değil de yazdığın yazının sonuna niye smileları ekliyorsun onu anlamadım? Hayır yazdığın şeyle de alâkası yok ama neyse.

Smile eklemeyi seviyorum :)

• quote:

Ben yedek te tutup aktif iphone kullanıyorum halaa ya sizler?
  • quote:

quote:

quote:

iPhone mu daha güzel çekiyor N95 mi? :)

N95 gaye güzel çekiyor valaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: efesb

quote:

Ben yedek te tutup aktif iphone kullanıyorum halaa ya sizler?

Ben N82 almıştım şimdi 808 PureView kullanıyorum, arada N82'yi kullanıyorum. Yedekte duruyor şimdi.

• merhaba bende n95 8 gb var cihaz ingilizce.nemesis ten girip kodu değiştiriyorum ama pc suite den güncellemeyi yapamıyorum ilk başta yeniden güncelle seçeneği aktifti onu deneyince hata veriyordu şimdi hiç o seçenekte çıkmıyor mevcut güncellemeniz yok diyor.Yapamazsam telefoncuya vereceğim yardımcı olurmusunuz?Bir de n95 8gb tr kodunu öğrenebilirmiyim?
  • 2009dan beri kullanıyorum, hala canavar gibi :D
  • arkadaşlar ben cebimde 3 tane pil taşımaktan bıktığım için 701 imi satışa çıkardım ve emektar N95 8 GB mi yenilemek için temiz orijinal çıkma kapak,tuş takımı ve kızak (filmsiz) arıyorum.elinde olanlar haber verebilirlerse sevinirim.
  • Biraz daha gayret edersek 700 olabilir. :)

• 
Sayfa: önceki 20932094209520962097
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.