Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (1024. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.964
Cevap
20
Favori
1.720.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaşlar telefona attıgım her resım ve vıdeo galerıde dırek gozukuyor crypto prgramı olmasına ragmen saklayamıyorum dıye bır sorunum vardı
    @reis sagolsun "Kartın içindeki my videos klasörüne koy orda iken hiç1yerde görükmez. Sadece dosya yöneticisi ile görürsün" dedi fakat kartın içinde my videos dıye bır klasor yok sadece videos var ve oraya atıyorum ama gozukuyor genede... nasıl haleldıcez bu sorunu? bu arada crypto prgramını kullnmayı bılen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakankucuk

merhaba arkadaşlar. N95 8GB kullanıcısıyım. 2-3 aydır.
    yalnız ilk zamanlardan beri şöyle sorunlarım var.
    1- şarj aletini telefona takılı iken, kabloyu hafif oynatayım şarj kesiliyor ve tekrar şarj oluyor ibaresi çıkıyor. Can sıkıcı.
    2- Telefonumdaki resimlerimi ve videolarımı PC ye aktarırken (USB Modda) telefon kendi kendine kapanıp açılıyor.

15.0.015 versiyonu yüklü, şarj dan ziyada USB modda telefonun kapanması canımı sıkıyor. başına böyle bir durum gelen varmı?
    hard format attım 1-2 defa ama yine de düzelmedi.

Telefonum ffcell VIP garantili. garanti için servisle irtibata geçeyimmi yoksa yazılımla düzelebilecek bir durummudur.?
    herkese selamlar.

1- benim e65'de de aynı problem vardı.. kullanabildiğin kadar kullan hocam.. bir zaman sonra şarj etmemeye başlicak.. yenisini alırsın.. zaten 25ytl bişi..
    2- tahminimce yazılımsal bir hata ya da yazılımsal bir çakışma olabileceği geliyor aklıma..

yazılımla geçer büyük ihtimalle.. geçmezse gönderin teknik servise..

• Kardeş araçlar/dosya yöneticisi/yığın hafza da MY VİDEOS var oraya yollayacaksın
    quote:

Orjinalden alıntı: immortalover

arkdaşlar telefona attıgım her resım ve vıdeo galerıde dırek gozukuyor crypto prgramı olmasına ragmen saklayamıyorum dıye bır sorunum vardı
    @reis sagolsun "Kartın içindeki my videos klasörüne koy orda iken hiç1yerde görükmez. Sadece dosya yöneticisi ile görürsün" dedi fakat kartın içinde my videos dıye bır klasor yok sadece videos var ve oraya atıyorum ama gozukuyor genede... nasıl haleldıcez bu sorunu? bu arada crypto prgramını kullnmayı bılen varmı?
  • benımkı duz n95... valla dedıgınız gıbı her yere baktım my vıdeos dıye bır klasor yok ne kartta ne hafızada dosya yonetıcısınden bakınca telefon hafızasında yuklu dosyalar dıye bı klasor cıkıyor sadece..siz nasıl bakıyorsunuz nasıl buluyorsunuz my vıdeos klasorunu ? pc suıt ılemı valal ben her yolu denedım ne pc suıtı kaldı ne hafıza kartını bılgısyarda denemek olmuyor goremıyorum..
    quote:

Orjinalden alıntı: DERWİS

Kardeş araçlar/dosya yöneticisi/yığın hafza da MY VİDEOS var oraya yollayacaksın
    quote:

arkdaşlar telefona attıgım her resım ve vıdeo galerıde dırek gozukuyor crypto prgramı olmasına ragmen saklayamıyorum dıye bır sorunum vardı

• quote:

Menüden V.Merkezini aç o klasörü oluşturur. sonra karta girip oraya at. daha önce hiç girmemişsin o menüye oluşturmamış klasörü

• tesekkurler @reis ya bende dıyorum bu klasor arada bı gozume carpıyodu bı yerlerde ama gecen gun format attım demek ondan kaybolmuş.. :p
    quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Menüden V.Merkezini aç o klasörü oluşturur. sonra karta girip oraya at. daha önce hiç girmemişsin o menüye oluşturmamış klasörü

• Reisim PM okudun İnşallah

• quote:

Reisim PM okudun İnşallah

PM falan gelmemiş abi...
  • Tüh yaa o kadar da yalakalık yapmıştım halbuki. Neyse ben yeniden yazıp yollım sana
    quote:

quote:

PM falan gelmemiş abi...

• est.
  • yeniden yolladım ama daha az yalakalık yaptım bu sefer
    quote:

Tüh yaa o kadar da yalakalık yapmıştım halbuki. Neyse ben yeniden yazıp yollım sana
    quote:

quote:

PM falan gelmemiş abi...

• merhaba arkadar

Bütün nokia ile alakalı programları driverları kaldırdım.Nemesisi kaldırdım..Sonra sırayla Nokia N series için olan Pc suit i kurdum. Daha sonra nemesisi kurdum. Ondan sonra teli tanıdı. Fakat Nokia Software update yeni sürüm mevcut kurulsunmu dediğimde hayır dedim. Çünkü yeni versiyonu kurunca nemesiste telefon tanınmıyor. Onun için güncelleme yapmadan önce dil kodunu nemesiste değiştirmek gerekiyor. Ondan sonra yeni versiyon software update kurulabilir. Şimdilik bu kadar kolay gelsin..

Nemesis ile Telefonunuzun code sini değiştirin

0564947
    Turkey

• quote:

Orjinalden alıntı: FİGOOOOOOOO

merhaba arkadar

Bütün nokia ile alakalı programları driverları kaldırdım.Nemesisi kaldırdım..Sonra sırayla Nokia N series için olan Pc suit i kurdum. Daha sonra nemesisi kurdum. Ondan sonra teli tanıdı. Fakat Nokia Software update yeni sürüm mevcut kurulsunmu dediğimde hayır dedim. Çünkü yeni versiyonu kurunca nemesiste telefon tanınmıyor. Onun için güncelleme yapmadan önce dil kodunu nemesiste değiştirmek gerekiyor. Ondan sonra yeni versiyon software update kurulabilir. Şimdilik bu kadar kolay gelsin..

Nemesis ile Telefonunuzun code sini değiştirin

0564947
    Turkey

NSS103811

NSS103812

NSS10387

Baba dediğim herşeyi yaptım olmadı...Ardından yukarıdaki üç tane NSS'versiyonunuda denedim yine olmadı...Hep altta eror yazıyor :(

• Ben update yapmış birisi olacak 0550370 kodu için v20 yi beklemenizi tavsiye ediorum :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sefagenc

Ben update yapmış birisi olacak 0550370 kodu için v20 yi beklemenizi tavsiye ediorum :)

Baba bekle bekle merak iişte :D
    İnsan bi yerde dayanamıyor :D
  • öle bekleyemicek kadar bi değişiklik yokki telefonda.Kapak bile hala oynuyo :p
  • quote:

Orjinalden alıntı: sefagenc

Ben update yapmış birisi olacak 0550370 kodu için v20 yi beklemenizi tavsiye ediorum :)

Bence de arkadaslar biraz bekleyin oynamayın kodla

Multimedya tuslarından play tusu calısmadı kapatıp açtım calısıyor(belki updatele alakalı olmayabilir) . Arada menüden diyelim ki uygulamalara geçiceksiniz çok hafif bi takılma oluyor. Ama fotoğraf kalitesi artmış bence... Benim tavsiyem bekleyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doobeyy -- 11 Nisan 2008; 13:48:04 >
  • jimi1984

programları yeniden yükledikten sora farklı bi usb portundan bağla bide pc suite modunda bağlanıcak buda unutulmaması gereken bi ayrıntı :p
  • Demekki o takılma konusunda doru görmüşüm:) bide sanırım bu bizim yüklediqimiz beta versiyonu versiyon sorgulaması yaptıgımda en altta Nokia N95 (B5.01) yazıyo ben 0550370 için v20 çıktıgında tekrar yükllemeyi düşünüyorum.
  • Arkadaşlar n95 'te tv izleniyormu ? Eğer izleniyorsa ücretsizmi.Bide n96'da tv ücretlimi olcak ?
    n95 almayı düşünüyorumda 1 aya kdr.n96 beklesemmiki 2sinin ekran boyutu aynımı acaba.Bide sanki n96 biraz daha ince Bu teknoloji adamı öldürür yaw ...
  • 
Sayfa: önceki 10221023102410251026
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.