Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (1023. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.964
Cevap
20
Favori
1.720.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: polo_car16

arkadaslar v20 yi yuklemeyi dusunuyorum...onerileriniz nelerdir
    bu arada harici bellekteki dosyalar silinmiordu bildigim kadariyla?

Acele etme ve 0550370 kodu için V20 nin yayınlanmasını bekle:)

Edit:Evet yıgın hafızadakilere bişey olmaz sadece programlar ilk açılışta kendiliğinden yükleniyo.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seFaßjk -- 11 Nisan 2008; 1:54:37 >
  • suan kullandigim kod 0550370 v15 yani
    yanliz benim tel.in kendi kodu 0557877 dolayisiyla versionu 11.li bisey ..neden olabilir acaba

• quote:

suan kullandigim kod 0550370 v15 yani
    yanliz benim tel.in kendi kodu 0557877 dolayisiyla versionu 11.li bisey ..neden olabilir acaba

Bu kod amerika kodu sanırım telefonun spot nokianın bu kod karmaşası enteresan yani hangi kod nerenin hangi kod için hangi versiyonlar var tam bi bilmece sen yinede 0550370 için v20 yi bekle.

Vanity teşekkürler temalar için gayet güzel:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seFaßjk -- 11 Nisan 2008; 1:58:59 >
  • nası hocam yaa değiştirmissin kodu işte ..artık v15 ..eski kodu unut yani
  • ayrica bu kodlar da v20

0557497 SK CV
    0558787 UK CV
    0559248 VF live! Iceland Og GV
    0564947 Turkey CV
  • quote:

ayrica bu kodlar da v20

0557497 SK CV
    0558787 UK CV
    0559248 VF live! Iceland Og GV
    0564947 Turkey CV

Evet zaten bende en alttaki kodu kullanarak update yaptım ama hepsinin sonunda cv veya gv var farkındaysan bu beta sürüm heralde henüz tam sürüm yayınlanmadı.
  • bekliyelim o zmn...en gec 1 hafta icinde yayinlanir umarim..
    yanliz ne zamandan beri kameranin duzelmesini bekliyorumm..bu alanda hicbir gelisme yok galiba...duz n95 in kamerasini ne zaman yakaliyicazz..
  • bir önceki sayfada bi eski sürüm birde yeni sürümle çekilmiş resimler koydum istersen bi bak pek fark yok gibi:)
  • arkadşlar ya sinir oldum hıc bır sekılde resım yada fılm lerı galerıden saklayamıyorum x-plore prgramınıda kurdum hatta dosya saklama prgramı olan cripto yu bıle kurdum ama hıc bır sekılde saklayamıyorum hepsı hafıza kartına atıyroum fakat telefonda galerıye gelınce oldugu gıbı cıkıyor.. bu crıpto yu kullnmayı beceren varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortalover -- 11 Nisan 2008; 2:20:16 >
  • Salı günü Dubai de N95 8 GB sordum. 2300 Dirhem (yaklaşık 820 YTL) idi. Tereddüt edip almadım. Dün Beylikdüzü Migrostaki Turkcelle sordum.1620 YTL dedi . Almadığıma bin pişman oldum yaw Keşke alsam, birine hediye etsem bile olurdu.
  • Bazılarınızda V20 yi görüyoorum ama nasıl_______????
    Ben geçen V15 çıkardığımda NSS türkçeleştirme yaptım update ettim....
    Şimdi tekrar mı yapmam gerek?

??????????
  • Onlar kodu başka giriyor.

0564947 yazıyor onlar.
  • soruyu yanlış yerdemi sordum aceba? :(
    quote:

Orjinalden alıntı: hakankucuk

merhaba arkadaşlar. N95 8GB kullanıcısıyım. 2-3 aydır.
    yalnız ilk zamanlardan beri şöyle sorunlarım var.
    1- şarj aletini telefona takılı iken, kabloyu hafif oynatayım şarj kesiliyor ve tekrar şarj oluyor ibaresi çıkıyor. Can sıkıcı.
    2- Telefonumdaki resimlerimi ve videolarımı PC ye aktarırken (USB Modda) telefon kendi kendine kapanıp açılıyor.

15.0.015 versiyonu yüklü, şarj dan ziyada USB modda telefonun kapanması canımı sıkıyor. başına böyle bir durum gelen varmı?
    hard format attım 1-2 defa ama yine de düzelmedi.

Telefonum ffcell VIP garantili. garanti için servisle irtibata geçeyimmi yoksa yazılımla düzelebilecek bir durummudur.?
    herkese selamlar.
  • quote:

1- şarj aletini telefona takılı iken, kabloyu hafif oynatayım şarj kesiliyor ve tekrar şarj oluyor ibaresi çıkıyor. Can sıkıcı.
    2- Telefonumdaki resimlerimi ve videolarımı PC ye aktarırken (USB Modda) telefon kendi kendine kapanıp açılıyor.

15.0.015 versiyonu yüklü, şarj dan ziyada USB modda telefonun kapanması canımı sıkıyor. başına böyle bir durum gelen varmı?

Telefonum ffcell VIP garantili. garanti için servisle irtibata geçeyimmi yoksa yazılımla düzelebilecek bir durummudur.?
    herkese selamlar.
  • şarj aletinde temassızlık var. adaptör kısmına sararken kırmış olabilirsin belki kabloyu
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

Onlar kodu başka giriyor.

0564947 yazıyor onlar.

Beklemelimiyiz resi :)
    Bizede gelecek V20 demi :)
  • merhaba arkadaşlar. N95 8GB kullanıcısıyım. 2-3 aydır.

herkese selamlar.
  • Arkadaşlar günaydın.
    @ reis sana PM yolladım ilgilenirsen sevinirim.
  • quote:

herkese selamlar.

şarj aletin orjinal değilmi?çünkü piyasada satılanların ucu kısa geliyor ve temazsızlık yapıyor.

bence en kısa zamanda servise git.

• 
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.