Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (1025. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.965
Cevap
20
Favori
1.720.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün akşam nss ile code değiştirmek için çok uğraştım pc suite nss nsu hepsini kaldırdım eniden kurdum 2-3 kere en sonunda oldu
    pc suite yükledikten sonra nss yi yükleyip code değiştirdim daha sonra nsu yu kurdum versiyon yükledim
  • quote:

Orjinalden alıntı: hunter_dogus

Arkadaşlar n95 'te tv izleniyormu ? Eğer izleniyorsa ücretsizmi.Bide n96'da tv ücretlimi olcak ?
    n95 almayı düşünüyorumda 1 aya kdr.n96 beklesemmiki 2sinin ekran boyutu aynımı acaba.Bide sanki n96 biraz daha ince Bu teknoloji adamı öldürür yaw ...

N95 ve N95 8GB'da GSM operatörün hizmet veriyorsa o şekilde seyredebiliyorsun -ki tüm operatörler bu hizmeti veriyor artık-

N96'da buna gerek yok çünkü içinde DVB-T (yanlış yazmış olabilirim) adında bir sistemi var.. bu sistem her yerde TV Seyretmeni sağlıyor.. GSM operatörleri gibi ücretlli fln değil yani TV özelliği koymuş adamlar.. ancak DVB-T için Türkiye'de bırak hizmeti dah alt yapı yok.. o yüzden N96'yı sadece TV amaçlı bekleyeceksen bekleme derim..

• quote:

Orjinalden alıntı: redbull35

Dün akşam nss ile code değiştirmek için çok uğraştım pc suite nss nsu hepsini kaldırdım eniden kurdum 2-3 kere en sonunda oldu
    pc suite yükledikten sonra nss yi yükleyip code değiştirdim daha sonra nsu yu kurdum versiyon yükledim

dostum pc suitin hangi wersionunu yukledin soyleyebilirmisin
  • ben yukledim sorunusuz yeni surumu simdide programları yukluyorum msnin setupını silmişm bana turkce msnin son versiyonunun linkini verebilecek olan varmı rica etsem
  • Arkadaşlar, tele kaliteli teme yükleyebileceğimiz, bildiğiniz yerli veya yabancı, sağlam tema siteleri var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: foldarrad

Arkadaşlar, tele kaliteli teme yükleyebileceğimiz, bildiğiniz yerli veya yabancı, sağlam tema siteleri var mı?

www.zedge.net
  • 8 gb için yeni yazılım kamerayı geliştirmemiş yav zaten açıklamalarda kamera geliştirmesi yok ve yeni yazılımla çekilen resimlerde yine bir buğu, ve doğal olmayan bişiler var. düzün kalitesine yaklaşmıyor malesef :( galba yazılımcılar bitarafları geliştirirken öteki taraftan kısıyolar benim fikrim.
  • bende güzel bir gs teması arıyorum ama paylasabilecek olan var mı :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: wapcep_scrol

bende güzel bir gs teması arıyorum ama paylasabilecek olan var mı :)

http://www28.ownskin.com/theme?tv=galatasaray&tk=md&tq=0&tp=1&tm=232&tc=17&search=Ara
  • quote:

Orjinalden alıntı: c.alkan

quote:

Arkadaşlar n95 'te tv izleniyormu ? Eğer izleniyorsa ücretsizmi.Bide n96'da tv ücretlimi olcak ?
    n95 almayı düşünüyorumda 1 aya kdr.n96 beklesemmiki 2sinin ekran boyutu aynımı acaba.Bide sanki n96 biraz daha ince Bu teknoloji adamı öldürür yaw ...

N95 ve N95 8GB'da GSM operatörün hizmet veriyorsa o şekilde seyredebiliyorsun -ki tüm operatörler bu hizmeti veriyor artık-

N96'da buna gerek yok çünkü içinde DVB-T (yanlış yazmış olabilirim) adında bir sistemi var.. bu sistem her yerde TV Seyretmeni sağlıyor.. GSM operatörleri gibi ücretlli fln değil yani TV özelliği koymuş adamlar.. ancak DVB-T için Türkiye'de bırak hizmeti dah alt yapı yok.. o yüzden N96'yı sadece TV amaçlı bekleyeceksen bekleme derim..

Teşekkürler kardeş.Tv için beklemiyordumda işte şu kalınlıgı konusunda tedirginim.

• quote:

Orjinalden alıntı: burcink

quote:

Orjinalden alıntı: redbull35

Dün akşam nss ile code değiştirmek için çok uğraştım pc suite nss nsu hepsini kaldırdım eniden kurdum 2-3 kere en sonunda oldu

dostum pc suitin hangi wersionunu yukledin soyleyebilirmisin

pc suite 6.83.14.1
  • EYvallah kardeş, kaydoldum siteye, yalnız bu temaları bilgisayara mı indirip sonradan tele atcaz, yoksa direkt telden siteye girip download mı edeyim??
    quote:

quote:

http://www28.ownskin.com/theme?tv=galatasaray&tk=md&tq=0&tp=1&tm=232&tc=17&search=Ara

• quote:

Orjinalden alıntı: foldarrad

EYvallah kardeş, kaydoldum siteye, yalnız bu temaları bilgisayara mı indirip sonradan tele atcaz, yoksa direkt telden siteye girip download mı edeyim??
    quote:

quote:

önce pc sonra tel

• quote:

Teşekkürler kardeş.Tv için beklemiyordumda işte şu kalınlıgı konusunda tedirginim.

kalınlık hemen hemen aynı.. nokia.co.uk'da verilen bilgiler doğrultusunda N96 ile N95 8GB arasında 1-2mm fark var..
  • Güncel Fiyat Listesi

Düz n95ler
    Hepsiburada>>>1.319,75 YTL
    Kvk>>> 1407,68 YTL
    Ereyon>>> 1.089,14 YTL

N95 8GB
    Hepsiburada>>>1.750,68 YTL
    Kvk>>> 1816,84 YTL
    Ereyon>>>1.197,70 YTL
  • Reisim sana bir PM yolladım. Sana zahmet bakıver
  • ereyon^dan alanlar telefonunuz ne malı acaba?
  • arkadaslar farklı faal den aldım yenı,

1270 ytl 12 ye bolduler
    70 lirada kasko yaptirttim:))

arkadaslar bu makineyi kac saat sarj edeyım soleyıverın yaw:))

bide hemen fw updateleymmi?
    yoksa biras kullanıp soramı update yapayım?
    bide turkce suit pro.su varsa link bulamadm ben bılen varsa yazarsanız sevınırım;)
  • farklı faal den aldıysan yanılmıyorsam paralal ithalat olması lazım ..guncelleyebilirsin ancak once telefon kodunu değiştirmen gerekir

bnce şarjı doldugu zaman fişi çekmen yeterli bn oyle yapmıştım

Edit : Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi énigma -- 11 Nisan 2008; 19:50:58 >
  • dikkat eden olmadı galiba ereyon^dan alanlar telefonunuz ne malı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 10231024102510261027
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.