Şimdi Ara

===> NOKIA N95 8GB | ANA BAŞLIK, SSS, DESTEK, PAYLAŞIM <=== (1026. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.965
Cevap
20
Favori
1.720.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: enigmaenergy

farklı faal den aldıysan yanılmıyorsam paralal ithalat olması lazım ..guncelleyebilirsin ancak once telefon kodunu değiştirmen gerekir

bnce şarjı doldugu zaman fişi çekmen yeterli bn oyle yapmıştım

Edit : Hayırlı olsun

valla ben anlamam pek paralelden falan,
    ama faturasını falan verdi kendi garantisi var servisi var hemen aldıgım yer aynı zamanda teknık servismis,
    benm bi kac arkadasım aldı garantıde sorun olmadıgını ogrendım kvk ya o akdar para vercegime alıverım burdan:))

kodu nasıl degistircem ?
    neyse ben bastan okumaya basladım ama mıllet daha cıkmadan yazmaya baslamıs ilk 20 sayfada telefon alan 1 adam yok

ilk sayfada prolar var sanırım onlarda turkcelestirme ve kod degistirme yapılıyor?

edit=
    hayırli olsuna tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kagan06 -- 11 Nisan 2008; 19:57:51 >

• quote:

Orjinalden alıntı: kagan06

arkadaslar farklı faal den aldım yenı,

1270 ytl 12 ye bolduler
    70 lirada kasko yaptirttim:))

arkadaslar bu makineyi kac saat sarj edeyım soleyıverın yaw:))

bide hemen fw updateleymmi?
    yoksa biras kullanıp soramı update yapayım?
    bide turkce suit pro.su varsa link bulamadm ben bılen varsa yazarsanız sevınırım;)

Update i hemen yap daha iyi olur bence ayrıca update i reisin verdiği kodla yap. v20 yi deneme şimdilik
  • kagan burdan turkceleştirmeyi yapabilirsin

http://rapid+share.com/files/103314083/NSS_ile_Tuerk_ele__351_tirme_Anlat__305_m__305_.doc

Not : aradaki " + " yı sil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi énigma -- 11 Nisan 2008; 20:01:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: TIESTO_DP

quote:

Orjinalden alıntı: kagan06

arkadaslar farklı faal den aldım yenı,

1270 ytl 12 ye bolduler
    70 lirada kasko yaptirttim:))

arkadaslar bu makineyi kac saat sarj edeyım soleyıverın yaw:))

bide hemen fw updateleymmi?
    yoksa biras kullanıp soramı update yapayım?
    bide turkce suit pro.su varsa link bulamadm ben bılen varsa yazarsanız sevınırım;)

Update i hemen yap daha iyi olur bence ayrıca update i reisin verdiği kodla yap. v20 yi deneme şimdilik

ve enigmaenergy kardesım

yaw simdi benm telefon turkce ama turkcelestirme ne ıcın gerekıyo tam ıdrak edemedım olayı:S
    bende de p990i var ama bole ugrastırmıyo yaw:D

simdi kod nedir?

bide telefon turkce degilsemı turkcelestirecez?
    simdi sarja attım ben
    sarj olsun hele bu rapId linkinide indrdm
    v20 yuklemıcem tamam ama bunda v 15 yuklu zaten
    ben alırken *#92702689# yapıp life timer a baktım sıfır dıyodu telde de ole kullanılmıs ızlenımı yoktu ama bu yenı versıyonu ( v.15) kım attı o zaman buna:D

bide bana suit prosunun turkce olanının lınkı atarmısınz?

• kagan06 telefonun GENPA KVK gibi genel dispiratör lere ait olmadığında her hangi bir update yaptığında telefonun ingilizceye döner.KVK ve GENPA larda Türkiye ye girişinde özünde tirkçeleştirme yapılıyor.bunun için onlarda extra bir uğraşa gerek yok.

senin güncelleştirme işlemlerinde yada format işlemlerinde her zamn ilk önce programla dilini türkçe koduna çevirip ondan sonra işleme almalısın.

bu adrestende yardım alabilirsin.

http://nokian95.4shared.com/
  • EREYON'DAN ALANLAR TELEFON FİNLAND MI YOKSA BAŞKA BİRŞEYMİ (BAŞKABİRŞEYSE NE MALI ACABA)
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilengiz

kagan06 telefonun GENPA KVK gibi genel dispiratör lere ait olmadığında her hangi bir update yaptığında telefonun ingilizceye döner.KVK ve GENPA larda Türkiye ye girişinde özünde tirkçeleştirme yapılıyor.bunun için onlarda extra bir uğraşa gerek yok.

senin güncelleştirme işlemlerinde yada format işlemlerinde her zamn ilk önce programla dilini türkçe koduna çevirip ondan sonra işleme almalısın.

bu adrestende yardım alabilirsin.

http://nokian95.4shared.com/

hmm anladım kardes yanı ben update den oncemı kodlicam yoksa update den sonramı?

bu siteye bakayım ben bi:D
    bide kutudan cıkan dvd de dil ingilizce var
    turkce nokiada bulamadm yokmu? yoksa benmı bulamadım

• arkadaslar telefon kadayı yedi sanırım kapatıp acıorum yukleniyor dior biraz suruor işte uygulama yoneticisinden bakın falan diyor we hiçbir sensorle calısan programa girmiyor rocknscrrol olsun shakeme olsun ama landspace e giriypr anlamadım ne sorun war acaba ya:S
  • sen verdiğim siteye bir bak

türkçeleştirme

güncelleme

oku bunları.

ilk önce kod değiştireceksin
  • Arkadaşlar, zedge .com dan tema yükleyecem tele, download ettim temayı ''nokia application installer'' ile tele yüklerken,telde güvenlik uyarısı çıkıyor, 'bu uygulama telinize zarar verebilir' diye,'' sadece lisanslı tanımlanmış uygulamaları yükleyin ' diyor, ama lisanslı tema yok zaten doğru dürüst olanlarda ücretli, bu site nasıl güvenli midir? acaba devam ediyim mi yüklüyüm mü tele? ne dersiniz?
  • herkese iyi akşamlar...

bir sorum olacak çok acil olarak

amerikadan amazon.com dan türkiyeye getirmek için aleti fazladan ne kadar kargo ücreti ödeniyor?
  • arakdaslar yeni yazilimi yukledim ama peq bi deisiklik bulamadim we sormak istedigim bazi arkadasların kapah hala oynuyor dediini anlamadim hangi kapak oynuyor ust rayi mi kasdediosun eer o ise yazilimla onun ne ilgisi war onu cozemedim anlatirsaniz sewinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: burcink

arakdaslar yeni yazilimi yukledim ama peq bi deisiklik bulamadim we sormak istedigim bazi arkadasların kapah hala oynuyor dediini anlamadim hangi kapak oynuyor ust rayi mi kasdediosun eer o ise yazilimla onun ne ilgisi war onu cozemedim anlatirsaniz sewinirim

arkadaşım adamlar espri yaptı, sen de yedin
  • ThUgLiFeOgUz

O yükleniyor dedigi güncellemeden önce telefonda hafıza kartına kurulu programları update den sora telefon otomatik olarak yükler bazı uygulamaları yükleyemez onları uygulamalar/uyg. yöneeticisinden elle yüklemen gerekir telefon kafayı yemedi yani:)
  • v10da tel çok geç açılıyodu

v20de çok çabuk açılıyor
  • Pc suite update yaptım şimdide telefonu usb kablosu takılıyken pc suite görmüyor.Ne yapmam lazım??????
  • quote:

Orjinalden alıntı: cashinsoft

v10da tel çok geç açılıyodu

v20de çok çabuk açılıyor

Sebep yeni formatlanmış bir pc ile aynı özelliklerde 1 senedir kullanılan bir pc arasındaki fark gibi olmasın :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: jimi1984

quote:

Orjinalden alıntı: cashinsoft

v10da tel çok geç açılıyodu

v20de çok çabuk açılıyor

Sebep yeni formatlanmış bir pc ile aynı özelliklerde 1 senedir kullanılan bir pc arasındaki fark gibi olmasın :D

olabilir v10da çünkü acayip geç açılıyodu bekle bekle
    ozamanlar format falan üşeniyodum format atacanda pc ye pc suite kuracanda falanda yedek alacanda diye üşenip hiç formatlamamıştım

• Birde windowsta sorun penceresi açılıyor ve yeni donanım "usb phone parent yüklenirken hata oluştu" gibi bişey diyor ve pc suite bağlantısını kesiyor ama veri aktarımına geçince görüyor anlayamadım...Kafayı yiyecem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe74 -- 11 Nisan 2008; 21:48:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: efe74

Pc suite update yaptım şimdide telefonu usb kablosu takılıyken pc suite görmüyor.Ne yapmam lazım??????

pc suite de yardım sekmesini tıkla.orada telefona yazılım yükle seçeneği var.yazılımı telefona yükle.

aynı zamanda başka bir usb portuda dene.
  • 
Sayfa: önceki 10241025102610271028
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.