Şimdi Ara

===> Nokia N86 | Ana Başlık - 8mp - 2.6' OLED - 8GB - GPS - Wi-fi <=== (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.032
Cevap
4
Favori
289.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tel den yükleyeyim diyorum vi fi den bağlanıyorum güncelleme var diyor ama guncellemeleri yükle seçeneği çıkmıyor
  • nsu dan deniyorum version 20 yi gösteriyor 21 in varlığından haber yok virüs prog larını kaldırıyoruz yine olmuyor.ovi kaldırıyorum yine olmuyor n serisi bütün telleri kullandık böyle bir şey başımıza gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sp3cZ_ -- 22 Mart 2010; 21:48:32 >
  • Aralık ayında aldım... sanırım kasa tamir edilecek aslında çokta bariz bir problem değil gibi ancak farkedilir derecede toz girmekte :(
    quote:

Orijinalden alıntı: mcebi001

satın alalı 1 ay olmadıysa yenisiyle değişebilirler aksi halde kasayı tamir ederler.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SMT u23r -- 22 Mart 2010; 22:08:02 >
  • hard format at artes?
  • arkadaşlar 0 ayarında N86 cihazımı satıyorum...
    ilgilenenler -->http://forum.donanimhaber.com/m_38629832/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38629832
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.m.t!

Aralık ayında aldım... sanırım kasa tamir edilecek aslında çokta bariz bir problem değil gibi ancak farkedilir derecede toz girmekte :(
    quote:

satın alalı 1 ay olmadıysa yenisiyle değişebilirler aksi halde kasayı tamir ederler.....

jelatinle kapla

• n86 için ovi maps free sürümü çıkmış. bilmiyorum haberiniz var mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: toolss

n86 için ovi maps free sürümü çıkmış. bilmiyorum haberiniz var mı.

haberimiz var yinede sağolasın
  • benim cihazımda bu açıklık yok eski seriler problemli galiba
  • kasa açıklığından servis yolu gözüktü herale NOKİA !!!!
  • quote:

s.m.t! ....

bu açıklık benim cihazımda yok.. bir fabrika hatasıdır ,eger 1 ay geçmişse garanti halleder geçmemişse yenisiyle değişmeliler bence....

bnm telefonumda da açıklık yok ama kağıdı zorlayınca giriyor çok az
  • durmushakan gönderdin mi Zagg Invisible Shieldini

===> Nokia N86 | Ana Başlık - 8mp - 2.6' OLED - 8GB - GPS - Wi-fi  <===

• quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

quote:

s.m.t! ....

bu açıklık benim cihazımda yok.. bir fabrika hatasıdır ,eger 1 ay geçmişse garanti halleder geçmemişse yenisiyle değişmeliler bence....

bnm telefonumda da açıklık yok ama kağıdı zorlayınca giriyor çok az

ekran toz almasa kafaya takmıcam aslında !
  • nihayet yepyeni bir n86 ile tekrardan aranızdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gubar-ı Gam

durmushakan gönderdin mi Zagg Invisible Shieldini

===> Nokia N86 | Ana Başlık - 8mp - 2.6' OLED - 8GB - GPS - Wi-fi  <===

yok göndermedim bir arkadaşımın hesabı üzerinden aldım. form doldurulması istiyor aldığın üyelikten doldurmak lazım. yarın arkadaşımla konuşup halledicem

• quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan KARPUZ

nihayet yepyeni bir n86 ile tekrardan aranızdayım

tekrar hoşgeldin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan KARPUZ
    nihayet yepyeni bir n86 ile tekrardan aranızdayım

tekrar n86 ya dönüş yapmanızın nedeni nedir sizin açınızdan artıları ve dönüş nedeniniz.ben bir kaç tel arasında kararsız kalıyorum da.teşekkürler.
  • İPHONE 3GS satıp n86 almayı düşünüyorum arkadaşlar manyakmısın diye sormayın artık benim telden gına geldi özgürlük istiyorum arkadaş kısıtla kısıtla yeter yawwwwww türkiyede fiatı durumu nedir arkadaşlar ben kıbrısta kalıyorum istanbul fiatı özellikle çünkü benim peder istanbula gidicek 1 haftaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakandurmus

quote:

Orijinalden alıntı: Gubar-ı Gam

durmushakan gönderdin mi Zagg Invisible Shieldini

http://i39.tinypic.com/v8el1w.jpg

yok göndermedim bir arkadaşımın hesabı üzerinden aldım. form doldurulması istiyor aldığın üyelikten doldurmak lazım. yarın arkadaşımla konuşup halledicem

hımm anladım hadi hayrlısı..

quote:

Orijinalden alıntı: ocean

İPHONE 3GS satıp n86 almayı düşünüyorum arkadaşlar manyakmısın diye sormayın artık benim telden gına geldi özgürlük istiyorum arkadaş kısıtla kısıtla yeter yawwwwww türkiyede fiatı durumu nedir arkadaşlar ben kıbrısta kalıyorum istanbul fiatı özellikle çünkü benim peder istanbula gidicek 1 haftaya.

Tercih doğru800-850 o civarlarnda bulursun...

• saol arkadaşım. peki gece fotoğraf çekimleri nasıl flash yeterlimi??

Orijinalden alıntı: ocean

İPHONE 3GS satıp n86 almayı düşünüyorum arkadaşlar manyakmısın diye sormayın artık benim telden gına geldi özgürlük istiyorum arkadaş kısıtla kısıtla yeter yawwwwww türkiyede fiatı durumu nedir arkadaşlar ben kıbrısta kalıyorum istanbul fiatı özellikle çünkü benim peder istanbula gidicek 1 haftaya.

Tercih doğru800-850 o civarlarnda bulursun...

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.