Şimdi Ara

===> Nokia N86 | Ana Başlık - 8mp - 2.6' OLED - 8GB - GPS - Wi-fi <=== (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.032
Cevap
4
Favori
289.022
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

NaviFirm ile indirme olmayınca firmware dosyalarını indirmek zahmetli oluyor. Mecburen Nokia Suite kullanarak güncelledim artık. Cihazda herhangi bir sıkıntı da çıkmadı. Nokia Suite'i kandırdım.

Hayirli olsun sugar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim @Prime.

Akşam üstü çektiğim birkaç manzara fotoğrafı.

• Sorun ne olabilir acaba neden flaş atılamıyor? 5800 XM, 6720c, N70, N82, 808 hepsine flaş attım ama bu cihaza bir türlü atamadım. Hem NO CONNECTION, hem de USB1 - RM-484 modunda denedim ama sonuç olumsuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elindekini değerlendirmek isteyen yok galiba :)
  • Beyler n86'nın orjinal ön camını nerden bulabilirim ?
  • Biri bana yardımcı olabilirmi ?

Konu eskimiş olabilir fakat bende bu N86 v30 hacklemek istiyorum ve şimdiki kullandıgım orijinal yazılım 30.009.22.01

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuRaTx38. -- 13 Haziran 2014; 23:41:05 >
  • Nokia n86 satan var mı temiz ve sorunsuz çalışan ?
  • Bu canavarı hala kullanan var mı
  • nokiahastasi N kullanıcısına yanıt
    Ben kullanıyorum.
  • arkadaşlar n86 arıyorum , elinde temiz bulunup da satmak isteyen bana pm atabilir
  • Tesadüfen koleksiyoncu birine rast geldim. Adam almış yıllarca öyle kenarda durmuş cihaz. Bildiğin sıfır. Hemen ilk fırsatta aldım hiç affetmedim. Ekran jelatini bile üzerindeydi. Bu telefon bi harika dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 12 Haziran 2015; 17:21:01 >
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.