Şimdi Ara

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^ (355. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.480
Cevap
14
Favori
895.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: akay635

Enigmaenergy, teşekkürler.

Başka bir sorum daha vardı arkadaşlar. Coreplayer programı çoğu avi formatlı videoyu açmıyor. Bunun bir çözümü var mı; yoksa coreplayer yerine başka bir program mı kullanmak gerekir?
    Sizler avi formatlı videoları nasıl seyrediyorsunuz? Bilgisayardaki videoyu doğrudan telefona atıp mı izliyorsunuz; yoksa önce çözünürlüğünü, formatını vs. çevirip öyle mi telefona atıyorsunuz?

Ben divX programı kullanıyorum.
    Tele atmadan önce SmartMovie converter ile 320x240 çözünürlüğünde 448kbps hızında çevirip tele atıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: nightmare_night36

yaw arkadaşlar yurtdışından 2 tane telefon getirtmeyi düşünüyorum.birisini satmak için birisin kullanmak için....

kullanmak için n82 (varsa n82 black) veya n95 8 gb getirtcem. sizce satarken en karlı şekilde hangisini satabilirim? vede n95 8 gb tı kayıtlı kaçak olarak sizce kaça satabilirim?cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler şimdiden

• getirteceğin fiyatları bilmiyorum ama en iyisi n82 black olucaktır

ayrıca n95 8gb ı kayıt ettirirsen en az 900den gider

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi énigma -- 21 Nisan 2008; 16:42:27 >
  • Revolver, çok teşekkür ederim.

• @nightmare_night36,

N82 Black mayıs ortaları gibi çıkacak. Henüz bulamazsın yani.
  • enigmaenergy ve revolver cevaplar için teşekkür ederim ..

revolver şuan n82 siyah yurtdışında satışta değil mi ben satışta diye biliyordum?
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightmare_night36

enigmaenergy ve revolver cevaplar için teşekkür ederim ..

revolver şuan n82 siyah yurtdışında satışta değil mi ben satışta diye biliyordum?

N82 black'in gerçek fotolarını nete ilk sızdıran firma olan mobilecity sitesi bile stok için 10 Mayıs 2008'i gün olarak vermiş.

http://www.mobilecityonline.com/wireless/store/productdetail.asp?productid=23007

• bende heveslenmiştim tuh o zaman beyaz n82 aldırıcaz tam zıttı:) cevqaplar için tekrar saolun.alınca yine sorular sorucam inş.
  • Herkese merhaba.. telefonla ilgilendiğim için haftalardır takip ediyorum konuyu (tüm sayfaları okudum), ilk mesajımı yazmak bugüne kısmetmiş.

Telefonu araştırdım, gittim dükkanda gördüm kurcaladım, yine de bugüne kadar kullandığı en iyi telefon nokia 3120 olan biri olarak ( hatırlamanıza imkan yok sanırım, telefon bu ) hep kafamı karıştırdı iyi telefon alıp almama düşüncesi. bir smartphone kullanmışlığım yok yani. Burda gördüğüm kadarıyla bir çok insan bu telefonları kullanıyor, değiştiriyor, yenilerini alıyor vs.

Sormak istediğim şey şu, böyle bir telefon aldığınız zaman ne kadar süre ile kullanabiliyorsunuz? Ben mesela aldıktan sonra belki 3-4 yıl kullanırım diye düşünüyorum. Çekincem şu, bu pahalı telefonlar, teknoloji tutkunlarının üçer dörder ay kullanıp daha sonra yeni çıkan başka bir modele geçiş yaptığı (ve o telefon için de döngüyü sürdürdüğü) telefonlar mıdır? 1 sene sonra ucuza herkesin alabileceği telefonlar mıdır bir başka deyişle.. eğer öyleyse benim gibi 3-4 yıl kullanmayı hedefleyen biri için yanlış bir hedef midir şu anki fiyatı 1 milyar olan bir telefonu almak?

Sorularım bu kadar..

Hazır ilk mesajı yazmışken, bari faydamız dokunsun dedim.. fiyata dair bir haber vereyim.

malesef hep ucuz olan ereyon'da fiyat, nedendir bilmem gittikçe yükseliyor, KVK garantili olan N82'nin fiyatı bugün itibariyle 1,100 sınırını geçti (1,102 YTL şu an).. havaleli fiyatlarda da neredeyse hepsiburada'yı yakalayacak..

ereyon: 1,069 YTL
    hepsiburada: 1,104 YTL

İyi günler herkese

• Böyle malca bi video görmedim yaa ne demek istiyo şimdi...Noluyo yani

quote:

Orjinalden alıntı: klasör x

İŞTE N82 AŞKI BUDUR

• Teknolojiyi durdurmak / yavaşlatmak gibi kimsenin bir lüksü yoktur @dashing.
    Her geçen gün ilerlemektedir teknoloji. Buna istinaden elbette N82 de bir gün eskir; fakat bir sene sonra demode olacak diye bir kaide yok.
    3-4 yıl süreyle kullandığın zaman bugünün 6600'ı gibi kalacaktır. Bugün 6600 çöpe atılacak bir cihaz mı? Hayır tabi ki.
    Sadece multimedia özellikleri olarak geri kalmıştır o kadar.
  • @ dashing : Aslında soylemek gerekirse bu tur telefonlara rağbet edenler genellikle teknolojiyi yakından takip eden tutkunlar..hani bizim deyimimizle (Tabir-i Caizse) "Telefon manyakları"

aslında bu telefonları şoyle dusunmek gerek :

Geriye bir bakalım 6600 ı ornek alalım.İlk çıktığı zaman belkide bu telefonlardan daha çok ilgi çekip sükse yaptı.kaç yıldır hala kullanan var.şu anda artık miladi dolsada (yani sadece telefon ozelliğinden yararlanılsada) 2yıl once gayet de fena değildi aslında .yani 5sene kadar once çıktı ..demekki aslında her telefon 3yıl kullanılabilinir.Ama bizde artık öyle bir duruma geldi ki nedendir bilinmez artık önüne geçemediğimiz bir durum yeni çıkan artı özellikleri olan yada biraz daha iyi fotoğraf çekiyor diye aldığımız telefonlarda var ..ama bu dediğim gibi kimine göre 3-4 aylık ,kimine göre hatta 2haftalık kimine göre de 3yıllık olabilir

@Revolver : hocam örnekler aynı ben yazarken sen göndermişsin bile ..demekki harbi telefonmuş 6600

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi énigma -- 21 Nisan 2008; 17:46:52 >

• @ dashing

Bende senin gibi bir telefonu yıllarca kullanırım bundan önceki telefonum 6600;aynen N82 gibi ilk çıktığında almıştım.(N82 yi TR ye gelmeden aldım ama...)Bence doğru bir seçim yapmışsın.Hayırlı olsun.Allah yıllarca kulanmayı nasip etsin.
    Telefonun fiyatlarının yükselmesinin sebebi "Döviz Kuru" çünkü kur yüksek iken türkiyeye giriş yapan telefonlar kur düşse bile girdiği fiyattan satılması lazım ki zarar edilmesin.

@ enigmaenergy :
    N82 kullanıcılar listesinde beni unutmadığın için teşekkür ederim,ayrıca güzel bir çalışma olmuş.(PHI ya da teşekkürler.)

• Ben yazarken aslında herkes yazarken aynı modelden bahsetmiş 6600 ... Vayy be
  • quote:

Arkadaşlar hangi navigasyon programını tavsiye edersiniz?

Techfash, program için teşekkürler.

Lisansın varsa Nokia Maps...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Arkadaşlar hangi navigasyon programını tavsiye edersiniz?

Techfash, program için teşekkürler.

Lisansın varsa Nokia Maps...

Lisans mı; o da neymiş?

Garmin' i yükledim. Deneme imkanım olmadı ama iyidir herhalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 21 Nisan 2008; 20:33:07 >
  • Sygic'i de dene istersen ben denemedim.
  • ===> Kısa N95 8GB & N95 & N82 Karşılaştırması <===

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/Long_term_battle_Nokia_N95_N95_8GB_and_N82.php

Detay metay yok...
  • son sürümde eklenen geotag fonksiyonuyla fotoğraflara eklenen koordinat bilgilerini nasıl görebiliyoruz..GPS açıkken resim çektim, galeride resme bakarken uydu işareti de çıkıyor fakat koordinatları göremiyorum..resimleri bilg. a attım ama yine göremıyorum..yanlış birşeyler mi yapıyorum acep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaddix -- 21 Nisan 2008; 21:50:53 >
  • exif'e baktin mı?

resim bilgilerine falan?
  • 
Sayfa: önceki 353354355356357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.