Şimdi Ara

^^ Nokia N82 | S60 3.1 - 2.4' QVGA LCD | 5MP - Xenon Flash - AF | WLAN - GPS ^^ (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.481
Cevap
14
Favori
895.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • baktım reis..kamera modeli falan filan yazıyo o kadar..uyuz oldum, dünden beri arıyorum ama yok..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaddix

baktım reis..kamera modeli falan filan yazıyo o kadar..uyuz oldum, dünden beri arıyorum ama yok..

aynı sorun bende de var..bulamadım... nasıl yapacağız ki...
  • birazdan SS koyarım

oluyor o GPS-Kamera olayı

• Cihazda da haritada göster olayı var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

Cihazda da haritada göster olayı var.

sağol reis...bi daha deneyelim bakalım
  • Kamera ayarlarında da açık olsun.
  • quote:

===> Kısa N95 8GB & N95 & N82 Karşılaştırması <===

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/Long_term_battle_Nokia_N95_N95_8GB_and_N82.php

Detay metay yok...

sence doğru bi karşılaştırmamı reis

• çok saol resis...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOOOOOOOOOOO

quote:

===> Kısa N95 8GB & N95 & N82 Karşılaştırması <===

http://www.allaboutsymbian.com/reviews/item/Long_term_battle_Nokia_N95_N95_8GB_and_N82.php

Detay metay yok...

sence doğru bi karşılaştırmamı reis

Ben kendim karşılaştırmamışı yapmışım. Başkalarınınkine bakmam...

ekran konusunda haklı

• 700 e n82 i satıp n95 8gb alma niyetim var.. ama kızak olayı caydırıyor beni.. n82 birazdaha gösterişli ve xeon olayı yetiyor..

ne yapsam karar veremedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: andormilan

700 e n82 i satıp n95 8gb alma niyetim var.. ama kızak olayı caydırıyor beni.. n82 birazdaha gösterişli ve xeon olayı yetiyor..

ne yapsam karar veremedim

hiç gereği yok bana kalırsa hatta bana göre n82 daha iyi
  • Cevap veren herkese çok teşekkür ediyorum

Telefonu alma konusundaki kararımı pekiştirdiniz. Zaten siz N82 kullanıcılarının forumdaki hızına bakınca sorun yaşarsam da cevap bulmam sayenizde çok zor olmaz herhalde diye düşünüyorum . Neticede N82 her an alabilirim ama siyahı beklemek de var işin ucunda.. Zaman geçtikçe piyasadaki N82'ye karşı direnme gücüm azalıyor, bir yandan da onca zaman bekledim biraz daha bekleyeyim diye düşünüyorum.. Zaman geçtikçe kötü oluyor, telefonu aldıktan 3 gün sonra siyahı gelirse şok olurum herhalde.

Şu kapak değiştirme olaylarında da telefonculara güvenim olsa hemen yarın gidip telefonu alırım ama siyah piyasaya çıkınca cihazı / garantiyi bozar filan derken bir çuval inciri berbat etmek de istemiyorum, bu konularda genelde şanssızlık yaşarım. Sanırım yarından itibaren kendime satışta olan beyaz modeli sevdirmeye çalışacağım.

quote:

Orjinalden alıntı: Révølvér
    N82 black'in gerçek fotolarını nete ilk sızdıran firma olan mobilecity sitesi bile stok için 10 Mayıs 2008'i gün olarak vermiş.

http://www.mobilecityonline.com/wireless/store/productdetail.asp?productid=23007

Bu sitede 10 mayıstan itibaren satılacaksa Türkiye'ye gelmesi en erken haziranı bulur herhalde. Doğru mu tahmin ediyorum?

• yani evet haziran gibi gelmesi tahmin ediliyor ancak belli de olmayabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: enigmaenergy

yani evet haziran gibi gelmesi tahmin ediliyor ancak belli de olmayabilir

çapkın
  • ..bende by andormilan kim diyodum
  • quote:

Orjinalden alıntı: enigmaenergy

..bende by andormilan kim diyodum

kim?
  • @dashing,
    Kapak + değişim serviste olursa garanti dışı kalmaz.
    Önce siyahı çıkar, ardından kasalar gelmeye başlar.
    Ben şansımı biraz zorluyorum. Nokia nın anavatanında çalışan bir hemşehrim var.
    Nokianın fabrikasında çalışan da bir dostu var bu hemşehrimin. İşte onunla irtibata geçtim. Siyah N82 ler kutulanıp ithal edilmeye hazırmış bile.
    Bu arada parçaları da üretilmeye başlamış. Siyah kasa temin edebilirsem o arkadaşı aracılığıyla bana gönderecek kargo ile. Bunu da açıklamış olayım
    10-15 gün sonra N82 yi siyaha bürüyebilirim yani.

• hayırlı olsun şimdiden

banada ayarlasana kargoyu ben öderim

• 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.