Şimdi Ara

¤ Nokia N8 Kullanıcıları ¤ (95 Kisiyiz) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
0
Favori
30.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benidee ekleyin arkadaşlar çok oldu alalı ama görmemişim burayı hiç :D
  • Arkadaşlar merhabalar.İnternette n8 ile ilgili karşılaştığım bir durumla ilgili görüşlerinizi almak istiyorum.N8 de bi donma&kilitlenme sıkıntısından bahsediliyor..Nedir aslı astarı bi açıklayabilirmisiniz rica etsem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GeCCCe

Arkadaşlar merhabalar.İnternette n8 ile ilgili karşılaştığım bir durumla ilgili görüşlerinizi almak istiyorum.N8 de bi donma&kilitlenme sıkıntısından bahsediliyor..Nedir aslı astarı bi açıklayabilirmisiniz rica etsem?

Çok yeni bir sorun bu, en fazla telefon ilk satılmaya başladığı gün başladı dersek 1 yıl oldu diyebiliriz bu sorunla karşılaşmaya başlamamız.
  • Selam arkadaşlar N8 kullanıcılar olarak facebook ta bir grup kurduk ve yeni belle çalışmalarımız var belleyi geliştirmeye çalışıyoruz hepinizi grubumuza bekleriz yeni belleyi yükleyip n8 telefonların ne kadar zevkli hale geldiğini test edin arkadaşlar N8 kurtulus40 belle kullananlar diye facebooktan bakabilirsiniz
  • slm arkadaşlar bende almayı düşünüyorum bu N8 füme renk siyah mı oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: uqurykn

slm arkadaşlar bende almayı düşünüyorum bu N8 füme renk siyah mı oluyor?

Koyu Gri diyebilirliz,siyaha yakın ama siyah;değil...
  • bütün olumsuz yorumlara ve android saçmalıklarına karşı ikinci telefon olarak N8 aldım ;
    ilk izlenimlerim söylenen haksız yorumları haketmediğini düşündürdü, gelecek günler ne gösterecek bilemiyorum.
    anna güncellemesini yapacağım sanırım daha iyi olacak. önereceğiniz ekran koruyucu ve yapılması gerekenler varsa rica edeyim
  • annayı boşver belle cfw yi araştır ve yükle, o zaman yorumları nasıl haketmediğini daha iyi anlayacaksın. Symbian belle 2.1 cfw nin kurulumunu araştır ve yap. en fazla 1 saatini alır.
  • benim N8 var grubu yenı gördum benıde ekleyebilirsiniz belkide 12mp tek telefon sunu sölemelıyım ki n8 su gune kadar kuladıgım özelikleri tam anlamıyla cok kullanıslı bır telefon sandece yumsak zemıne koydugum zaman ses kasa ıcıne kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waroflords -- 11 Aralık 2011; 13:10:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralge

bütün olumsuz yorumlara ve android saçmalıklarına karşı ikinci telefon olarak N8 aldım ;
    ilk izlenimlerim söylenen haksız yorumları haketmediğini düşündürdü, gelecek günler ne gösterecek bilemiyorum.
    anna güncellemesini yapacağım sanırım daha iyi olacak. önereceğiniz ekran koruyucu ve yapılması gerekenler varsa rica edeyim

N8 ile ilgili aradığınız herşey ve herkes burada:http://m.facebook.com/home.php?sk=group_234679273238802&refid=27

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

quote:

Orijinalden alıntı: Miralge

bütün olumsuz yorumlara ve android saçmalıklarına karşı ikinci telefon olarak N8 aldım ;

N8 ile ilgili aradığınız herşey ve herkes burada:http://m.facebook.com/home.php?sk=group_234679273238802&refid=27

tşk.ederim fakat facebook kullanmıyorum , telefona kılıf ve ekran için koruma bant bakıyorum ,

şifreli bir bölüm aradım ama bulamadım ,eski telefonlarda vardı sanırım fakat n8de göremedim,

örneğin banka hesap noları şifre vs saklamak için ne kullanıyorsunuz, veya klasör mü şifrelemek gerekiyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanemappe

annayı boşver belle cfw yi araştır ve yükle, o zaman yorumları nasıl haketmediğini daha iyi anlayacaksın. Symbian belle 2.1 cfw nin kurulumunu araştır ve yap. en fazla 1 saatini alır.

bu güncelleme telefonu garantiden çıkarıyor mu ?
    örneğin en çok fark eden bir kaç özellik verebilirmisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8948E37AE -- 16 Aralık 2011; 0:06:04 >
  • Hayır çıkarmaz. Yazılım yükleme oldukça yaygınlaştı. Eskisi gibi katı kurallar yok arkadaşlarımdan garantiye verenler oldu sorun çıkmadı. Özelliğe gelince arayüz özellikle hız görsellik yeni uygulamalar ve mevcut uygulamaların son gelişmiş sürümü. Anlatmakla bitiremem. Forumlardan araştırın yüklediğinizde annadan ne kadar farklı olduğunu anlayacaksınız.

Saygılarımla
  • Kullanıyorum ekleyin
  • bende varım :)
  • Sizce xperia neo v mi bu mu ? Bunun sarzini cok ovduler ama xperia neo v de tasarim olarak bin kat guzel benim icin
  • neden hala skype görüntülü görüşme sağlanamıyor. bu yazılımı çıkarmak bu kadar mı zor?
  • Konuhala güncelse ve paylaşım yapılacaksa benide ekleyebilirsiniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benüde ekleyün konu güncel ise:D:D:D:D:D
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.