Şimdi Ara

¤ Nokia N8 Kullanıcıları ¤ (95 Kisiyiz) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
0
Favori
30.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende Mart ayından beri Blue N8 kullanıcısıyım. Listeye benide eklerseniz sevinirim.

Bu arada ne olacak bu symbian'ın hali bilmiyorum, telefonun oldukça yavaş hareket ediyor ve bazende donuyor. Andiroindler bastı geçti valla bu sefer. Elektronik satış mağzasında çalışan bir arkadaşım servislerin donma yüzünden dolduğunu söyledi. Ufacık güncellemelerle geçer mi, biter mi acaba bu iş? Yada toplatıp android yüklesinler kardeşim telefonlara. Olmaz yani acayip sinirimi bozuyor bu olay
  • 3,5 ay önce kipadan aldığım N8 1,200 TL fiyatına cebimde unutup havuza girdiğim için bozuldu "KVK" gönderildi ve %90 onarımı yapılamıyormuş lütfen bana bu konu hakkında bilgi ve öneride bulunabilirmisiniz ? Telefon şimdi pert mi oldu tamamen gittimi geriye kalan sadece kasasımı oldu hiç mi bi şansı yoktur nasıl bu kadar basit olabilir yaa :S hiç bi imkan yokmudur lütfen arkadaşlar.
  • Arkadaşlar biz buradayız sizi de bekleriz.

Facebook grubumuz:
    http://www.facebook.com/groups/234679273238802/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 15 Ağustos 2011; 23:15:57 >
  • grup güzel olmuş
  • ohoo n8 i eskittim ben yaw burayı görmemişim Ekleyiniz efenim
  • Benide ekle...Siyah N8
  • 97
  • Merhaba Kusura BAkmayın Rahatsız EDiyorum Benim BİR SORUM OLACAK SİZE BİLMİYORUM ANLIYORMUSUNUZ AMA N8 İLE BİR KONU AÇMIŞSINIZ ANLADIGINIZI UMARAK SORUYU SORUYORUM RM596_029_000_0012_16G.FPSX BU KODU ALIYORUM Phoenix ile TÜRKCE DİLİNE CEVİRMEYE CALISTIGIM ZAMAN UMARIM BİLİYORSUNUZDUR.. SAYGILAR
  • dosya eksik
  • hic bir yerde bulamadım eger bir bilgin varsa paylasırsan sevinirim saygılar
  • KİMSE BİRSEY BİLMİYOR MU BU KONU İLE İLGİLİ ?
  • Güncelle lan listeyi artık
  • al benide o listeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_crazy112

quote:

Orijinalden alıntı: ezal

amerikadan aldigim Nokia N8 de turkce dil secenegi yok. Turkce nasil yukleyebilirim ?

ovi suite ile pr1.2 yi baştan kurmauı deneyin belki olur

Peki onu yüklersem orjinal mi olur Türkçe ?
  • Beni seç beni, beni de ekleyin arkadaşlar
  • benide ekle benide
  • Benide ekleyin lütfen Kasım 2010 dan itibaren sorunsuz kullanıyorum Dark grey N8
  • benide ekleyin lütfen...
  • Beni de ekleyebilirsiniz. Mayıs 2011 tarihinden itibaren N8 kullanıcısıyım ve çok memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.