Şimdi Ara

===> Nokia N79 | Ana Başlık, SSS, Destek, Paylaşım <=== (705. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.097
Cevap
18
Favori
741.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Sıfır ayarında kutusu ve aksesuarları tam durumda hiç tamir görmemiş olan gri veya beyaz renkte N79 arıyorum. İlgilenenler özel mesaj atabilirler.

Butceniz ne kadar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ztalan

Aliexpressten full kasa sipariş ettim bekliyorum gelince yorum yaparım.

mal geldi ama 5 kuruş etmez bir de buna 7 dolar verdim. direkt çöpe attımi kamer kapağı daha elime aldığım gibi düştü, ekran camı açılıyor malzeme o kadar dandik ki sert yapsan kırılacak. genpa servislerine bir soracağım orjinal kasa bulunur mu diye. çok sevdiğim bir tel halen 2. hat için kullanıyorum.
  • aynen full kasa bulabilirsem birde karşıdan ses az geliyor onuda yaptırabilirsem daha uzun seneler ikinci telefonum olarak kalmaya devam edecek.
  • N79 aldım ama şu tuşları kitleyince saat ve tarih yazar ya bekleme modunda o çıkmıyor arkadaşlar. Ekranı değişmiş olabilir diye düşündüm. Normalde çıkması gerekmiyor mu o yazının?
  • Off, kendi paramla 2009'da 560 liraya Adana Çakmak Plaza'dan almıştım... Anılarım canlandı.

En son üst yön tuşuna bastığım an restart atmaya başlamıştı, (çok sinir bozucu gerçekten, symbian olduğu için de açılıp kapanması bir iki dakika sürüyor) bir tanıdık yazılımdan dedi. Bu sorunla karşılaşan var mı başka? Kendimiz bu sorunu giderebilir miyiz, yoksa servisi mi yazılım atacak buna? Bu problemden sonra emekliye ayırdım telefonu.

Zamanının en kral telefonuydu, aylarca araştırdıktan sonra almıştım. Kamerasıyla gün ışığında çektiğim fotoğraflar bence birçok android telefonunkinden güzel. :) Carl Zeiss, boru değil

• fuuzzle F kullanıcısına yanıt
    Kardeş sana bir şey soracağım. İkinci el N79 aldım fakat ekranının orjinal olup olmadığından şüpheleniyorum. Tuşları kilitleyip kapattıktan sonra saat ve tarihin olduğu bekleme ekranı var ya o görünmüyor işte.

Buradan Tarih kısmını seçiyorum ama sonra kapkaranlık oluyor. Ekran görüntüsünü alamıyorum.

Elimdeki N86'dan örnek göstereyim mesela. Tuşları kilitleyip bekleme moduna aldığım zaman aşağıdaki şekilde oluyor ekranı.

Ama N79'da kapkaranlık oluyor. N82 kullandım bir ara. Yeğenim ekranını kırınca yan sanayi ekran taktırmış ve bekleme modundaki tarih bildirimlerin olduğu ekran gelmiyordu. N79'da ya bu özellik desteklenmiyor ya da ekranı orjinal değil. Bu konuda bilgin varsa ve paylaşırsan çok sevinrim.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Çok büyük ihtimalle ekranın yan sanayi olmasından. Eğer bir telefoncuda çıkma orijinal ekran bulabilirsen takıp dene, muhtemelen sorun çözülür.
  • fuuzzle F kullanıcısına yanıt
    Tam olarak böyle bir şey kardeşim. Hem foto hem video çektim. Kusura bakma meşgul ediyorum seni de. Fakat buralarda kimseler kalmadı artık. Herkes yeni bir şeylere geçti. :)

Bu da video dosyası çok değil zaten 1 MB büyüklüğünde. Tarih yazan kısım 1-2 saniye duruyor sonra kayboluyor. N79'da normalde böyle mi? Sürekli durmuyor mu?

https://www.mediafire.com/?141un4ivjhlx1u2

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Hocam 3-4 yıl oldu kullanmayalı ama o sürekli kalmıyor 1-2 dakika duruyordu en fazla. Ben de çözememiştim zamanında o durumu :)
  • azizerkan07 A kullanıcısına yanıt
    Peki aldığın cihazın ekranı orijinal miydi? İkinci el ise önceki sahibi acaba yan sanayi bir ekran taktırmış olabilir mi diye düşündüm. Belki N79 bu özelliği desteklemiyor diyeceğim ama bütün S60 serisinde var bu özellik. 6600'da bile var. Bugüne kadar kullandığım her cihazda (6600, 6630, 7610, 6720c, N70, N73, N82, N86, N95 vs) gördüm. Bu cihazda görmeyince acaba ekran mı problemli diye düşündüm. Tamirsiz yazan buldum adamı aradım o da aynı şeyin olduğunu söyledim. 1-2 saniye duruyor sonra kayboluyor dedi. Sordum kendi cihazın dedim ikinci el olarak almış o da. Emin olamadım haliyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • efsane telefonlarımdan biri n79, şehirler arası otobüslerde fm transmitter ile radyo bozardım, hey gidi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Peki aldığın cihazın ekranı orijinal miydi? İkinci el ise önceki sahibi acaba yan sanayi bir ekran taktırmış olabilir mi diye düşündüm. Belki N79 bu özelliği desteklemiyor diyeceğim ama bütün S60 serisinde var bu özellik. 6600'da bile var. Bugüne kadar kullandığım her cihazda (6600, 6630, 7610, 6720c, N70, N73, N82, N86, N95 vs) gördüm. Bu cihazda görmeyince acaba ekran mı problemli diye düşündüm. Tamirsiz yazan buldum adamı aradım o da aynı şeyin olduğunu söyledim. 1-2 saniye duruyor sonra kayboluyor dedi. Sordum kendi cihazın dedim ikinci el olarak almış o da. Emin olamadım haliyle.

Cihazı sıfır almıştım eminim yani. Dediğiniz modeller symbian'ın önceki sürümünü kullanıyor. N79 N85 N86 gibi cihazlarda da aynı şekilde sürekli durmuyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryner

slmlar n79 telefonuma jad uzantılı oyunlar yüklemek istiyorum ama ZORUNLU ÖZNİTELİKLER EKSİK diye bir hata alıyorum
    bu hatayı nasıl çözebilirim acaba bana yardımcı olabilirmisiniz

yokmu bunun çaresini bilen

Jad uzantılı dosyalar Jar uzantısı olmadan çalışmaz. Senden zorunlu olarak Jar dosyasını istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih01sem

quote:

Orijinalden alıntı: Ryner

slmlar n79 telefonuma jad uzantılı oyunlar yüklemek istiyorum ama ZORUNLU ÖZNİTELİKLER EKSİK diye bir hata alıyorum
    bu hatayı nasıl çözebilirim acaba bana yardımcı olabilirmisiniz

yokmu bunun çaresini bilen

Jad uzantılı dosyalar Jar uzantısı olmadan çalışmaz. Senden zorunlu olarak Jar dosyasını istiyor.

Şuan aynen böyle hissediyorum. Hangi mezarlıktan buldun mesajımı merak ettim doğrusu

• Mi5 telefonu servise göndermem gerekiyor, benim emektar n79 orjinal kutusundan çıkarma vakti, özledim ula WhatsApp falan çalışır mı acep?

• ztalan kullanıcısına yanıt
    WhatsApp Symbian için artık yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 701702703704705
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.