Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ] (126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31.372
Cevap
90
Favori
1.143.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

Orijinalden alıntı: biohard35

quote:

Orijinalden alıntı: optln

Cam filmine de ihtiyac oldugunu sanmiyorum Lumia 900 gibi olursa:
    http://www.youtube.com/watch?v=Jf1fRu9YgfE

İlk defa gördüm bunu

3310' un modern versiyonu

Youtube yorumlarda 3310'un torunu yazmışlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

quote:

quote:

İlk defa gördüm bunu

3310' un modern versiyonu

Youtube yorumlarda 3310'un torunu yazmışlar

• quote:

şu video bile nokıanın nasıl taş gibi sağlam telefon olduğunun belgesidir
    adam çiviyi çakmış çekiç gibi kullanmış resmen

şu sağlamlık bile iphone bin basar
    2500-tl 3200-tl arası para verip iphone alıyorsun
    yere düştüğü an pert garantisi bile çalışmıyor yere düşürünce

sizcede iphone ye bin basmazmı

• quote:

Orijinalden alıntı: cantosman

quote:

Hocam bu telefonda 1-1.5metreden ekran üstü yere düşerse pert olur pert olur derken 400-500 tl masraf çıkarır

• quote:

quote:

quote:

Hocam bu telefonda 1-1.5metreden ekran üstü yere düşerse pert olur pert olur derken 400-500 tl masraf çıkarır

vallah benim bütün nokıa telefonlarım çok yere düştü hemde 3 metreden nerdeyse
    hatta son E72 çorbanın içine düştü yinede banamısın demedi hemen silip kurulayıp kullandım
    halada kullanıyorum
    keza dokunmatik 701 telefonum defalarca yere taşa beton zemine cam üzeri düştü
    hiç korumasıda yok pili mili kapağı ayrı saçıldı yinede birşey olmadı

• quote:

quote:

quote:

quote:

hatta son E72 çorbanın içine düştü yinede banamısın demedi hemen silip kurulayıp kullandım
    halada kullanıyorum

Doğrudur hocam ben lumia 900'den bahsediyorum burda bakarsan 3.atışta ekran üstü atıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

halada kullanıyorum

Doğrudur hocam ben lumia 900'den bahsediyorum burda bakarsan 3.atışta ekran üstü atıyor.

ekranına çivi çakılan bir telefon isterse 5 metreden düşsün bir şey olmaz
    yalnız peşpeşe 5-6 sefer atarsan kenar ve köşelerinden çok darbe yedimi camını çatlatması normaldir
    çok peşpeşe atınca olur ancak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 5 Kasım 2012; 13:31:46 >

• quote:

quote:

quote:

pert olmuyor arkadasım. hızla gıden arabadan attılar telefonu bır testte. gecmıs sayfalara bak ıstersen. adam fırında pısırdı buzlukta soguttu cıvı caktı araadan fırlattı. bır tek havuz a dusunce bozuldu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Yako2k3

quote:

quote:

quote:

pert olmuyor arkadasım. hızla gıden arabadan attılar telefonu bır testte. gecmıs sayfalara bak ıstersen. adam fırında pısırdı buzlukta soguttu cıvı caktı araadan fırlattı. bır tek havuz a dusunce bozuldu...

Pert olur derken 400-500 masraf çıkarır dedim.

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]

1.5 metreden yere düşünce ekran üstü.

• Bu başlıkda 920 ile ilgili bilgilendiren arkadaşlara gerçekten teşekürler. Son zmanlar da kamera kalıtesi sorgulanıyor bu da tabıkı ihtiyacı olanların en buyuk hakkı kalitesine inanmak ama benım kullanmadığım bir fonksiyon olan kamera hiç düşündürmüyor düşündüren arkadaşlarında umarım beğeneceği bir kaliteye sahip olur memnun kalırlar. Nokia benım için gerçek bir telefon her ne kadar akıllı telefon pazarında geri kalsada geri gelsin cok ısterım ve bu cihazla adından tekrar bahsettireceğine inanıyorum ve bır tanede ben almak ıstıyorum fakat merak ettgım bır kac soru var bılgınızı paylaşırsanız sevinirim.

Cihazda flash olmadığı duyumunu aldım acaba web deneyımınde eksıklıgını cok hıssedermıyım son cihazım gtab7 ye oranla ?

Yine bir kıyaslama sitesinde hotspot ozelliğini bulunmadığı işaretlenmış eksikler olark acaba dogrumu dogruysa gercekten uzucu.

ipod touch 4 kullanıyorum appstore benım ıcın cok degerlı degılmış bunu gordum cok ıhtıyacım olmuyor olanlara ıse saygı duyuyorum merak ettgım ıse sabıt bankacılık ve benzeri interaktıf hızmetlerı wp8 debulabılırmıyım acaba (sosyal ağlar, kamıl koc yandex disk ) ?

En onemlısı ıse navıgasyon her nekadar coğu kişi begenmese de ben 5800 ile 3-4 yıl once izmirden hiç bilmediğim safronbolu da bır adrese kusursuz olarak gitmiştim ve sonraki hiçbir telefonumda navıgasyon yoktu google maps harıcınde kı onu navıgasyon saymıyorum en azından turkıye ıcın ve oflıne kullanamadıgım ıcın, bu konuda yenı nokia maps 5800 dak, kadar ıddalı olsa yeter zıra zaten ucretsız sorunsa seslı navıgosyonun olmadıgı soylentısı dogrumu ?

Son olarak ınterennet gezınırken gordugum bır kamera gece cekımı kıyasında 920 yı gozum en ıyısı olarak algıladı

[ Nokia Lumia 920 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.5' WXGA PureMotionHD+ | 8.7MP - 1080p ]

quote:

Only the guy with the iPhone has a girlfriend!

Buda resim altındaki ilginç yorumlardan biri Biraz iphone kullananların havasını vurgulamış gibi ama 920 ile kız tavlamaya cıkmayacagım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi j.sahin -- 5 Kasım 2012; 16:27:43 >

• kırılmayaz çizilmez diye birşey yok. yeterki düzgün kullanılsın birşey olmaz. bende n85 var neredeyse 4 yıl olacak. kırık felan yok. ha sağında solunda kılcal çizikler olabilir zamanla.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Enola

@gdervisoglu artık haber editörlüğüne de başladın.telefonda bir sorun çıkar almaktan vazgeçersen yanarsın ben sana söyliim

Adam bizi tahrik ediyor alın diye kendi almassa gelmesin konuya

herkese alması için teşvik edip başka bir şey alıyor muşum

• quote:

Orijinalden alıntı: j.sahin

Bu başlıkda 920 ile ilgili bilgilendiren arkadaşlara gerçekten teşekürler. Son zmanlar da kamera kalıtesi sorgulanıyor bu da tabıkı ihtiyacı olanların en buyuk hakkı kalitesine inanmak ama benım kullanmadığım bir fonksiyon olan kamera hiç düşündürmüyor düşündüren arkadaşlarında umarım beğeneceği bir kaliteye sahip olur memnun kalırlar. Nokia benım için gerçek bir telefon her ne kadar akıllı telefon pazarında geri kalsada geri gelsin cok ısterım ve bu cihazla adından tekrar bahsettireceğine inanıyorum ve bır tanede ben almak ıstıyorum fakat merak ettgım bır kac soru var bılgınızı paylaşırsanız sevinirim.

Cihazda flash olmadığı duyumunu aldım acaba web deneyımınde eksıklıgını cok hıssedermıyım son cihazım gtab7 ye oranla ?

Yine bir kıyaslama sitesinde hotspot ozelliğini bulunmadığı işaretlenmış eksikler olark acaba dogrumu dogruysa gercekten uzucu.

ipod touch 4 kullanıyorum appstore benım ıcın cok degerlı degılmış bunu gordum cok ıhtıyacım olmuyor olanlara ıse saygı duyuyorum merak ettgım ıse sabıt bankacılık ve benzeri interaktıf hızmetlerı wp8 debulabılırmıyım acaba (sosyal ağlar, kamıl koc yandex disk ) ?

En onemlısı ıse navıgasyon her nekadar coğu kişi begenmese de ben 5800 ile 3-4 yıl once izmirden hiç bilmediğim safronbolu da bır adrese kusursuz olarak gitmiştim ve sonraki hiçbir telefonumda navıgasyon yoktu google maps harıcınde kı onu navıgasyon saymıyorum en azından turkıye ıcın ve oflıne kullanamadıgım ıcın, bu konuda yenı nokia maps 5800 dak, kadar ıddalı olsa yeter zıra zaten ucretsız sorunsa seslı navıgosyonun olmadıgı soylentısı dogrumu ?

Son olarak ınterennet gezınırken gordugum bır kamera gece cekımı kıyasında 920 yı gozum en ıyısı olarak algıladı

quote:

Only the guy with the iPhone has a girlfriend!

Buda resim altındaki ilginç yorumlardan biri Biraz iphone kullananların havasını vurgulamış gibi ama 920 ile kız tavlamaya cıkmayacagım

Cihaz üzerinde wi-fi hotspot özelliği mevcut, hatta bununla ilgili bir görsel vs. paylaşmıştık yanılmıyorsam öncekisayfalarda, o konuda bir şüphen olmasın.

Nokia Maps ve Nokia Drive, WP8 için özel versiyonları ile geliyor. Sadece WP8 için baştan yazılmış. Ayrıca Nokia Drive+ da şu an Beta aşamasında ve indirilebilir durumda.
    Sesli navigasyon zaten olmazsa olmaz. Tabiki var.

Bankacalık vs. programlarında sıkıntı yaşamayacağını düşünüyorum.. Sosyal ağlar zaten en iyi performansla geliyor. Tek şey, kamil koç gibi yerel uygulamalarda, markafoni, ulusoy gibi uygulamalarda bir sıkıntı yaşayabilirsin.

Flash ihtiyacı duyup duymayacağın seninle alakalı bir durum bence. İnternet üzerindeki videolarda zaten herhangi bir sıkıntı yaşamazsın. Youtube vb.

Mağazada da en popüler uygulamaları bulacağına emin olabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetdemirci

@gdervisoglu bu zımbırtıda 3g görüntülü görüşme mevcutmu?

Olduğunu biliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 5 Kasım 2012; 17:25:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: salihbocVI

quote:

Orijinalden alıntı: 8888LİVERPOOL8888

quote:

Orijinalden alıntı: salihbocVI

daha öncede yazmıştım hatırlayanlar vardır 1 ay önce nokia kom a.ş çalışan üst düzey bir dostumdan ilk partinin sadece turkcell ile geleceği fiyatı 1699 1799 arası olacağı vede ilk partinin turkcell simlock ile geleceği şeklindeydi arkadaşımın söylediklerinden 2 tanesi doğru çıktı benim en çok merak ettiğim 98-99 yıllarında bilenler bilir nokia 5110 6210 cihazlar telsim sim kilitli turkcell sim kilitli olurdu hatta turkcell kilitli cihazlar aşırı yüksek olurdu şimdi umarım bu yıllara geri dönmeyiz gelen cihazlar sim lock lu olmaz arkadaşım kontratlı satışla alanlar 24 ay boyunca turkcell ile çalışacağı kontrat bitiminden sonra ilk fatura döneminde turkcell extra yada turkcell çağrı merkezinden yazılı başvuru ile sim lock işleminin yasal bir şekilde kaldıralacağını söylemişti merakla bekliyoruz bu saçmalık olmaz umarım

Sanmiyorum boyle bir sacmaligin olacagini

bende sanmıyorum ama arkadaşımın dediği 2 konu doğru çıktı 1 ay önceki mesajlarımda var bu yazdıklarım turkcell bu yaparsa şaşmam yalnız

Turkcell böyle bir şey yapsa bile, kimse Turkcell e baglı kalmak zorunda degil.. Turkcell ilanında ilk kez ve sadece Turkcell'de diyor ama Nokia Shop'da ilanlarında ön sipariş almaya başlamış.. Yakın zamanda bir çok perakendeciye cihazlar gelecektir.. Turkcell'in bir avantajı oldugunu zannetmiyorum..

• Hem Nokia Lumia 920, 820, HTC 8X Türkiye'de sadece Turkcell'de yaygın olarak kullanılan (%99,5) Dual Carrier (Çift Taşıyıcı - DC-HSPA+) teknolojisiyle 43 Mbps'ye kadar internet performansı sağlıyormuş.

*Dual Carrier (Çift Tasıyıcı) ne ise yarar?
    Çift Tasıyıcı teknolojisi, sebekeye herhangi bir tasıyıcıdan erisen bir kullanıcıya diğer tasıyıcıdaki mevcut kaynakları daha verimli kullanma imkânı tanır. Sağladığı hız artısı, servis alınan baz istasyonuna olan uzaklıktan bağımsız olarak tüm aboneler için geçerlidir. Çift Tasıyıcı sayesinde web sayfalarının açılıs hızı, online oyun uygulamalarındaki tepki süreleri gibi ölçütlerde önemli ölçüde iyilesme sağlanır. Saniyede 42 megabit hıza ulasan aboneler, 700 MB’lık bir filmi yalnızca 2 dakika 13 saniyede indirebilirler.

• Nokia Lumia 920 ve Nokia Lumia 820 Kullanım Klavuzu (İngilizce)

http://nds1.nokia.com/phones/files/pdf_guides/devices/Lumia920/Nokia_Lumia_920_UG_en.pdf

http://nds1.nokia.com/phones/files/pdf_guides/devices/Lumia820/Nokia_Lumia_820_UG_en.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gdervisoglu -- 5 Kasım 2012; 17:36:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gdervisoglu

Hem Nokia Lumia 920, 820, HTC 8X Türkiye'de sadece Turkcell'de yaygın olarak kullanılan (%99,5) Dual Carrier (Çift Taşıyıcı - DC-HSPA+) teknolojisiyle 43 Mbps'ye kadar internet performansı sağlıyormuş.

*Dual Carrier (Çift Tasıyıcı) ne ise yarar?
    Çift Tasıyıcı teknolojisi, sebekeye herhangi bir tasıyıcıdan erisen bir kullanıcıya diğer tasıyıcıdaki mevcut kaynakları daha verimli kullanma imkânı tanır. Sağladığı hız artısı, servis alınan baz istasyonuna olan uzaklıktan bağımsız olarak tüm aboneler için geçerlidir. Çift Tasıyıcı sayesinde web sayfalarının açılıs hızı, online oyun uygulamalarındaki tepki süreleri gibi ölçütlerde önemli ölçüde iyilesme sağlanır. Saniyede 42 megabit hıza ulasan aboneler, 700 MB’lık bir filmi yalnızca 2 dakika 13 saniyede indirebilirler.

peki böyle bir sınırsız internetin aylık fiyatı ne? onuda bi duyalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.