Şimdi Ara

[ Nokia Lumia 820 { WP8 - 1.5 GHz DC | 4.3' WVGA CB-AMOLED | 8MP - 1080p | NFC ] (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.231
Cevap
43
Favori
242.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: merveunver

güncellemeyi yapması için hani nebilim internet paketi,wifi,kontor gibi şeyler gerekli mi?

Wi-Fi gerekli. Şu an zaten son sürüm yüklü olarak geliyor. Yakında yeni sürüm gelecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rehberdeki kişileri nasıl görünür yaparım?
  • jetpack joyride mağazaya geldi ve ücretsiz, abanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

güncellemeyi yapması için hani nebilim internet paketi,wifi,kontor gibi şeyler gerekli mi?

Wi-Fi gerekli. Şu an zaten son sürüm yüklü olarak geliyor. Yakında yeni sürüm gelecek.

wifi yok bende ya
  • Arkadaşlar,

Bulabildiğim en uygun kapak fiyatı hemde şarj özellikli olan 40.99 TL. D&R mağazasında.
    Çoğu yerde bu fiyata şarj özelliği olmayanı bile vermiyorlar ;)
    İnernet üzerinden almıştım geçen gün siyah kapak, hiç bir sıkıntı yok.
    Sadece mavi yok o zoruma gidiyor...

http://www.dr.com.tr/kategori/Elektronik/Telefon/Aksesuarlar/grupno=00286
  • l820 satan arkadaş olursa haberim olsun
  • quote:

quote:

quote:

wifi yok bende ya

bende wifi yok ne demek yav otur bi cafeye bi çay iç yarım saat otur. zaten son derece hızlı indiyo evladımız her şeyi indirirsin teli güncellersin

• quote:

Bişey sormuştum kimse takmadı beni ya :D yada bilmiyo olabilirsiniz neyse. bi sorum daha olucak, hani mesela sey yazmıstı biri kamera iyi ama biraz karanlık cekiyo güncelleme gelince düzelir falan bunun gibi seyler, ben simdi güncelleme gelip gelmediğini nasıl anlıcam? kendi kendine otomatık olarak güncellemiyomu çünkü eğer öyle değilse ben yapamam ya 1 ay sonra telefon bozulsunda servise göndermek istemiyorum yani

kim dedi onu ya ne karanlık çekmesi birileri element uydurmuş yine

• quote:

Orijinalden alıntı: cem650

quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: chevanton

quote:

arkadaşlar bi sorum daha var uygulamaları nasıl sd karta yükleme seçeneğini aktif edebilirim.

Uygulamalar sd karta yüklenemiyor kardeşim oraya sadece müzik film fotoğraflar aktarılabiliyor. Ayrıca Ayarlar şebeke kısmından veri dolaşımını kapatabilirsin :)

Saolasın be kardeşim peki 8 gb uygulAma için yetermiki ?

Ne kadar program yükleyeceğine bağlı kardeşim facebook twitter gibi uygulamalar için yeter de artar bile ama yüksek boyutlu birkaç oyunla beraber yetmeyebilir

abi çok komik olmadımı zaten facebook dediğin uygulama 2 mb twit desen yine öyle koca 6 gb boş alan var yahu 2 veya 3 oyun yükleyemicekmiyim... garip

2 veya 3 oyun yüklersin 50 60 tane programda yüklersin. tek tek saydım 39 oyun 65 program var bende mesela. ama 2 tane 3 gb lık oyun kurarsın yer kalmaz olay bundan ibaret.

• 65 program biraz fazla değil mi ne için kullanıyorsunuz
  • quote:

telefonu henüz almadım inşallah alabilirsem ilk işim onu denemek olucak teşekkürler

Rica ederim ...

• quote:

quote:

quote:

wifi yok bende ya

Wifi yoksa cafedemi yok :) ardaşın dediği gibi oturun bir yere çayınızı içene kadar tüm işlerinizi halledersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: DeTaXs

65 program biraz fazla değil mi ne için kullanıyorsunuz

sayana kadar bende o kadar olacağını beklemiyodum valla çoğunu aktif olarak kullanmıyorum tabide, telin hızını engellemediği, hafızayıda çok kaplamadığı için gün gelir lazım olur diye yüklediydim. biraz abartmışım

• quote:

Orijinalden alıntı: yargicc

quote:

Bişey sormuştum kimse takmadı beni ya :D yada bilmiyo olabilirsiniz neyse. bi sorum daha olucak, hani mesela sey yazmıstı biri kamera iyi ama biraz karanlık cekiyo güncelleme gelince düzelir falan bunun gibi seyler, ben simdi güncelleme gelip gelmediğini nasıl anlıcam? kendi kendine otomatık olarak güncellemiyomu çünkü eğer öyle değilse ben yapamam ya 1 ay sonra telefon bozulsunda servise göndermek istemiyorum yani

kim dedi onu ya ne karanlık çekmesi birileri element uydurmuş yine

ahhaha nebiliyim ya insanlar telefonu kötülemek için atıp tutuyo işte :DD

• quote:

Orijinalden alıntı: Telvis

quote:

quote:

quote:

wifi yok bende ya

Wifi yoksa cafedemi yok :) ardaşın dediği gibi oturun bir yere çayınızı içene kadar tüm işlerinizi halledersiniz

ben milletin wifi şifresini istemem utanırım

• quote:

quote:

quote:

quote:

wifi yok bende ya

bende wifi yok ne demek yav otur bi cafeye bi çay iç yarım saat otur. zaten son derece hızlı indiyo evladımız her şeyi indirirsin teli güncellersin

ya ben en iyisi telefonu aldıgım zaman 1 gblik internet paketi yapıyım cunku oyle cafeye mafeye gitmiyoruz pek zaten gitsemde şifre isteyemem ben :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

wifi yok bende ya

ya ben en iyisi telefonu aldıgım zaman 1 gblik internet paketi yapıyım cunku oyle cafeye mafeye gitmiyoruz pek zaten gitsemde şifre isteyemem ben :D

şu telefonu alda artık psikolojik sıkıntılarını dinlemeyelim.

• quote:

Temple Run: Brave Mağaza'da:http://www.windowsphone.com/tr-tr/store/app/temple-run-brave/ffd76df9-54eb-4bcd-ad0d-8c52b923d65c

kimse almasında ücretsiz yapsınlar

• Merhaba

lumia 820 yeni aldım 16 gb kart taktım sıkıntım şu bazen sanki search butonuna basmışım gibi yandex açılıyor ama ben tuşa basmıyorum sizde de böyle bişey oluyor mu acaba

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.