Şimdi Ara

Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.949
Cevap
27
Favori
95.242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar lumia 735. Kameranin önü ciziklerle dolmuş nasil oldu bilmiyorum. Varmi boyle tecrubesi olan ne yapicam şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vahidi V kullanıcısına yanıt
    Silgi ile kamera camını sil

• Şaka mı daha önce duymadim. Şaka ise komik değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vahidi

Arkadaslar lumia 735. Kameranin önü ciziklerle dolmuş nasil oldu bilmiyorum. Varmi boyle tecrubesi olan ne yapicam şimdi.

Kamera camları maalesef gorilla glass değil. Bu sebeple yapacak birşey yok maalesef. Kamerası çıkı olan modellerde telefon kılıfı camın yere temasını bir nebze önlüyor. Ya da camın önüne fırın poşeti geçirenler vardı ama görüntü biraz bozuluyor onda da.
  • Acaba baska bu sorunu yasayan lumia 735 sahibi varmi bir kontrol edin kendi lens camını

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba baska bu sorunu yasayan lumia 735 sahibi varmi bir kontrol edin kendi lens camını
    bizim arkadaş eski lumia 920 sini o şekilde temizledi
  • Vestel telefon um ile takas ediceğim sizce alıyım mı

• camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    Donanım olarak daha iyidir diye tahmin ediyorum. Ama uygulama konusunda wp. android gibi zengin ve güncel değil .

• yesil_1 Y kullanıcısına yanıt
    Vazgeçtim hocam turkcell kullanıyorum dergilik fizy gnc uygulaması hiçbiri yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • camel paketindeki camel kullanıcısına yanıt
    İyi düşünmüşsünüz.. 2 yıl kullandım bu telefonu. Windows 10 ile akıcılık yok oldu. Tek sevdiğim yönü arayüzüydü.. Şimdi androide geçtim hayat varmış diyorum :))

• Galiba windows tarhin sayfalarına gömüldü. Ama olsun ben lumia 735 zevkle kullanıyorum. Var mı benim gibi kullanan

• ben 2. telefon olarak kullanıyorum

insider son yapıdayım ..

marketten program indiremiyorum. programlar yükleniyorda kalıyor .

bu yüzden hiç bi program çalışmıyor , grove müzik ve filmler tv dahil ..

eğer wp8 e dönersem o zaman normale dönecek , o zamanda wm10 a geçemeyeceğim

• Yaaa hocam Facebook ta markette yok artık. Durum kötü zaten resmi olarak wp artık uretilmiyor açıklanmış. Bari whatsup a bir şey olmasın.

• tüm lumia kullanıcılarına yazıyorum. son günlerde outlook ve diğer outlook uygulamalarına tıklıyorum açılmıyor.. bi arkadaşımda aynı dertten muzdarip... sizde de aynı sıkıntı varmı?? çözümü bulan varsa yazsın lütfen...

not: programa açmak için tıklayınca mesela takvim uygulaması... geliyor gibi oluyor sonra ana ekrana geri dönüyor... ama canlı kutucuklarda maillerim gözükoyr.. mesela 30 yakın mail geldi gibi... ama programı hiçbir şekilde açamıyorum... arkadaşıma sordum aynı hafta o da öyle...
  • mirahur kullanıcısına yanıt
    Microsoft farkında, yakında güncelleme gelecek.

Var ama artık iyice yavaşladı. Güncelleştirmeler geldikçe sıkıntı yaşamaya başladık

• Saati bile güncellemez olunca windows 10 a da geçmeyip bir kenara atmıştım. Geçenlerde geçici kullanım için lazım oldu. Açmışken hadi windows 10 güncellemesi yapayım dedim. Bunu görmesi için gerekli uygulamayı indirdim. Sonra güncelleme var dedi indirmeyi başattım. Şarja takıp buraktım gece.
    Sabah güncellenmiş telefon beklerken sürekli Nokia logosu sonra zayıf batarya logosu gösterip sürekli restart yapan ateş gibi ısınmış bir telefon buldum.
    Batarya bozuldu diye düşündüm, yedeği vardı onu taktım durum aynı. Recovery tool indirdim ama bir türlü telefona bağlantı gerçekleştiremedim . Ünlem işareti çıkarıp sonra Volume Up Down Power Down sıralaması ile reset yaptım. 10 dk kadar dişli döndü tamam yüklüyor dedim yine aynı duruma döndü.
    Bu durumu yaşayıp çözebilen var mı?

• Geçen bir iş için kenara attığım Lumia 735'imi açayım dedim açılmadı, şarja takınca ne göreyim. Üstünde parıl parıl parlayan bir led gösterge var.

Beyaz renkte yanıyordu. Biraz şarj olana kadar yanıp söndü sonra ortadan kayboldu.

• Severek kullandığım bir telefondu .

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.