Şimdi Ara

Nokia Lumia 735 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (144. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.948
Cevap
27
Favori
95.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: babasayfa

735e 640xl vermek saçmalık. 840 verseydi keşke. Yine de hayırlı olsun. 735in sorunu neydi değişimi oldu?

Sağolun hocam. Ana kamera açılmıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son güncelleme sonrası %78 batarya gucum sabah kalkınca %68oluyor yatmadan arka plandakileri kapattığım halde...
    Yardım rica ediyorum

• Cja kullanıcısına yanıt
    535 çözünürlüğü düşük 735 e göre.bence 735 ideal boyutlarda bir telefon.kameraları da güzel yeterli.ben çok memnunum telefonumdan win8.1de kaldım şarj sorunum yok.aktif kullanmama rağmen 1 günden fazla gidiyor.bence 600 civatına bulunursa alınabilir.android sistemdeki şişmeler yok bu telefonda

• ben inseader slow en son güncellemeyi yüklemiştim pil sürem bundan sonra berbat oldu...(sabah kalktığımda standart yüzde 20 düşme var)
    rs1 denilen sürüme nasıl dönebilirim?
    lumia 735 kullanıyorum....
  • Uzun zamandır kullanmadığım radyoya bugün ihtiyacım oldu, birde baktım ki radyo yok, gitmiş.

Birisi "windows phone azalarak yok oluyor" demişti, evet azalarak yok oluyor wp

Hotspot Shield haftalardır çalışmıyor, radyo gitti falan filan derken yakında zaten kullanılır bişey kalmayacak. Yazık.

Radyo için bilgi veren arkadaşlara teşekkürler, vpn için önerisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babasayfa

735e 640xl vermek saçmalık. 840 verseydi keşke. Yine de hayırlı olsun. 735in sorunu neydi değişimi oldu?

640XL 735 den üstün yalnız.

• Son güncellemeyi yapmama rağmen hala sorunum düzelmedi ....
    gece yatarken saat 23 oo gibi arka planda çalışan uygulamaları kapatıyorum ve yatıyorum
    sabah kalkınca %20 batarya gücüm azalmış buluyorum arka planda bataryayı ne emmiş diye bakıyorum %35 ile BAŞLANGIÇ
    DÜNKÜ SON GÜNCELLEME SONRASI SIFIRLAMA YAPMADIM ...
    sizce sorunun çözümü varmı ??
    yardım rica ediyorum...
  • Bu telefon hızlı şarjı destekliyor mu? 2A şarj aletini yani.
  • Hızlı şarjı desteklemiyor....
    insider hızlı sürümü yükleyen varmı?
    batarya performansı ve genel olarak durum nasıl?
  • Bu telefon Windows 10'un en son çıkan kararlı sürümünü aldı mı ?
  • Merhaba,

Bu cihazda windows 10 yüklü iken İosdan port edilen facebook messenger vb uygulamalar komple donuyor. Dogru dürüst hareket bile etmiyor. Bir bende mi böyle ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkan tv

Hızlı şarjı desteklemiyor....
    insider hızlı sürümü yükleyen varmı?
    batarya performansı ve genel olarak durum nasıl?

535i g4 şarjı ile 1.8amper yani.. Şarj edilince 1.5 saatte full olduğunu söyleyen arkadaşlar var. 735de olmadığına emin misin. ? Bende 735 kullanıyorum ve hızlı şarjı destekleyip desteklemediğini öğrenemedim bir türlü.
    Nasıl anlarız. ?

• ferdi9050 kullanıcısına yanıt
    Windows 10 kullanıyorum, bahsettiğiniz uygulamalar bende sadece açılışta yavaş. Açıldıktan sonra normal olarak çalışıyorlar. Uygulamalar telefonda kuruluysa hiç bi fikrim yok. Tek önerebileceğim şey uygulamalar hafıza kartına kuruluysa telefona taşımanız. Hafıza kartı olarak class10 tipi kart kullanmanız.

• quote:

Orijinalden alıntı: darkness1981

Windows 10 kullanıyorum, bahsettiğiniz uygulamalar bende sadece açılışta yavaş. Açıldıktan sonra normal olarak çalışıyorlar. Uygulamalar telefonda kuruluysa hiç bi fikrim yok. Tek önerebileceğim şey uygulamalar hafıza kartına kuruluysa telefona taşımanız. Hafıza kartı olarak class10 tipi kart kullanmanız.

Merhaba,

Hafıza kartında değil, telefonda uygulamalarım. Biz aynı durumdan bahsediyoruz değil mi ? İki facebook da duruyor bende silmedim. Önceki microsoft un yaptıgı uygulama halen hızlı donma kasma yok. Ama sonradan facebook.inc firmasının koydugu port olan facebook dan bahsediyorum ben. Açarken de kasıyor uygulama içinde zaten çok pis kasıyor. Bildiğin iphone 4 gibi kasıyor facebookta.

Facebook messenger da öyle. Hatta durum çubuguda kasıyor eğer 6-7 bildirim geldiyse.

Bu sebeple win 8.1 döndüm geri geldim, yine aynı. 10586 sürümünde cihaz normali kasmıyor ama uygulamalarda yine aynı. 14393 sürümünde cihaz kendisi yine idare eder. 14900 Sürümünde ise hem cihaz hem uygulamalar kasıyor

• ferdi9050 kullanıcısına yanıt
    Eski uygulamayı kaldırdım. Ben ios'tan portlanmış uygulamaları kullanıyorum. Eski uygulamalar kadar akıcı olmasada donma yok.

• MetinCinar kullanıcısına yanıt
    Desteklemiyor benim bildiğim yazılımla değiştiyse bilmem
    İlk çıktığında kendi şarj aleti ve samsung 2m şarj aleti ile bş fark gormedim

• Lumıa 735 sorunumu cozdum....
    her gece ben uykudayken yuzde 20 bataryam dusuyordu...
    dun gece yatarken ucak moduna aldım yuzde 81 ıle yattım
    sabah gozlerıme ınanamıyorum yuzde 81....
    kayıp yok....
  • Bayanlar baylar.. Ben nokia kullanıcısıyım.. Lumia 735 i kapakları değişiyor diye aldım.. Tabi internetten alabildim.. Ancak netten alacaklar dikkat etsin lumia 735 ile aynı kapak gibi duruyor ama değil.. Kapağının arkasına bakın sonra sipariş edeceğiniz kapak resmine bakın.. Bu arada telefonda oyun oynamam.. Hal böyle olunca muhteşem bir telefona sahip olduğumu düşünüyorum.. Herkese iyi günler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia 730 ile aynı kapak olacaktı.. Düzeltir özür dilerim..
  • Beyler benim telefonun ekranı kırıkta en ucuz şekilde nasıl yaptırabilirim ? (orjinal ekran)

• 
Sayfa: önceki 142143144145146
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.