Şimdi Ara

Nokia Lumia 625 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.541
Cevap
12
Favori
57.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Renkleri gerçek renkler olduğu yani ips ekran olduğu için amolede göre soluk gelebilir.birde arka planda bişey çalışmıyor deniyor program falan indirmiyor deniyor ben her elime aldığımda bi kaç program güncellenmiş oluyor program indirirkende basıp kapatıyorum ekranı indiriyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi sorum olcucaktı birde arka plan turuncu olunca gözlerimi çok ağrıtıyor siyah beyaz bir resim koydum şuan fena değil sizdede böyle bir durum mevcutmudur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonumu satıyorum. Temiz sorunsuz ve garantiside devam ediyor.Düşünenler PM atsın.
  • İkinci el l625 e 350 tl verilir mi acaba ve de benim oynadigim bi moba oyun var(heroes of order and chaos) ben bu oyunun 512 mb rami destekleyip desteklemedigini nasil ogrenebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yıl bu zamanlar nokia lumia 625 almıştım 2. El.Hala kullanıyorum :) canavar gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: prof_smartmını875

İkinci el l625 e 350 tl verilir mi acaba ve de benim oynadigim bi moba oyun var(heroes of order and chaos) ben bu oyunun 512 mb rami destekleyip desteklemedigini nasil ogrenebilirim

Senin için baktım destekliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: azad_van

quote:

Orijinalden alıntı: prof_smartmını875

İkinci el l625 e 350 tl verilir mi acaba ve de benim oynadigim bi moba oyun var(heroes of order and chaos) ben bu oyunun 512 mb rami destekleyip desteklemedigini nasil ogrenebilirim

Senin için baktım destekliyor

Eyvallah kardesim o zaman gönül rahatligiyla 512 ramli bi lumia alabilirim

• Lumia 625lere gelecek mi

• Arkadaşlar Lumia 625 cihazımın durduk yere ekranı gitti , uyandırma tuşuna basınca gelmiyor , biraz uğraşınca geliyor geldikten sonra kapat aç yapıyorum sıkıntı yok ama biraz durduktan sonra yine aynı hatayı veriyor , yazılımı sıfırdan kurdum yine olmadı var mı bir öneriniz ?
  • arkadaşlar 625 için orjinal arka pil kapağı nerde bulabilirim? bi telefoncuda buldum, orjinal dedi ama güvenemedim. dokununca orjinaldaki gibi hissiyat vermiyor bir de alttaki hoparlör kısmındaki o ince siyah kılıf benzeri şey yoktu. internetten temin edebileceğim güvenilir bir site var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: go_spurs_go

arkadaşlar 625 için orjinal arka pil kapağı nerde bulabilirim? bi telefoncuda buldum, orjinal dedi ama güvenemedim. dokununca orjinaldaki gibi hissiyat vermiyor bir de alttaki hoparlör kısmındaki o ince siyah kılıf benzeri şey yoktu. internetten temin edebileceğim güvenilir bir site var mı?

Turuncu Kapak:http://www.ereyon.com.tr/urun/nokia-cc-3071-turuncu-shell-koruyucu-kilif-625.aspx
    Sarı Kapak:http://www.ereyon.com.tr/urun/nokia-cc-3071-sari-shell-koruyucu-kilif-625.aspx
    Yeşil Kapak:http://www.ereyon.com.tr/urun/nokia-cc-3071-yesil-shell-koruyucu-kilif-625.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

quote:

Orijinalden alıntı: go_spurs_go

arkadaşlar 625 için orjinal arka pil kapağı nerde bulabilirim? bi telefoncuda buldum, orjinal dedi ama güvenemedim. dokununca orjinaldaki gibi hissiyat vermiyor bir de alttaki hoparlör kısmındaki o ince siyah kılıf benzeri şey yoktu. internetten temin edebileceğim güvenilir bir site var mı?

Turuncu Kapak:http://www.ereyon.com.tr/urun/nokia-cc-3071-turuncu-shell-koruyucu-kilif-625.aspx
    Sarı Kapak:http://www.ereyon.com.tr/urun/nokia-cc-3071-sari-shell-koruyucu-kilif-625.aspx
    Yeşil Kapak:http://www.ereyon.com.tr/urun/nokia-cc-3071-yesil-shell-koruyucu-kilif-625.aspx

Teşekkürler arkadaşım. Telefoncu bi de 55tl istemişti.

• Lumia 625i alalı 10 gün oluyor, ilk günler bekleme durumunda ÅŸarj azalmazken ÅŸimdi yüzde 20ye yakın ÅŸarj yiyor gece iki güne yakın batarya süresi verirken ÅŸimdi 12-14 saat arasında geziyor. Problem ne olabilir acaba? Bir haftada bu kadar deÄŸiÅŸir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: jackbruce

Lumia 625i alalı 10 gün oluyor, ilk günler bekleme durumunda şarj azalmazken şimdi yüzde 20ye yakın şarj yiyor gece iki güne yakın batarya süresi verirken şimdi 12-14 saat arasında geziyor. Problem ne olabilir acaba? Bir haftada bu kadar değişir mi?

Yuklediğin programlardan kaynaklıdır. Veya ekran, kutucuk, arka plan ayarları felan. Kilit ekranında bilgi(hava durumu vs.) gosteren programlar da yapabilir.
    En iyi şarj durumunu, telefonun menu ve kilit ekranın sade bırakarak elde edebilirsin. Arka planda çalışan uygulamları da durdurabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: azad_van

quote:

Orijinalden alıntı: jackbruce

Lumia 625i alalı 10 gün oluyor, ilk günler bekleme durumunda şarj azalmazken şimdi yüzde 20ye yakın şarj yiyor gece iki güne yakın batarya süresi verirken şimdi 12-14 saat arasında geziyor. Problem ne olabilir acaba? Bir haftada bu kadar değişir mi?

Yuklediğin programlardan kaynaklıdır. Veya ekran, kutucuk, arka plan ayarları felan. Kilit ekranında bilgi(hava durumu vs.) gosteren programlar da yapabilir.
    En iyi şarj durumunu, telefonun menu ve kilit ekranın sade bırakarak elde edebilirsin. Arka planda çalışan uygulamları da durdurabilirsin.

Soft reset yapsam yeterli olur mu? Ayrıca bu telefonda kendi hafızasından Full parlaklıkta kaç saat film izlerim?

• Bu telefonun bataryasini Nokia servisine degistiren oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jackbruce -- 6 Eylül 2015; 22:42:06 >
  • Kullananlara soruyorum 250-300 TL'ye alınır mı sıfırı? Şarjı 2 gün gitse yeter. Sadece banka uygulamaları , whatsapp vs kullanılacak.
  • Beyler l625 telefon yeni aldığım modemi bir görüp bağlanıyor bir hiç görmüyor bu saçmalık nasıl çözülür?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Kullananlara soruyorum 250-300 TL'ye alınır mı sıfırı? Şarjı 2 gün gitse yeter. Sadece banka uygulamaları , whatsapp vs kullanılacak.

ben bu telefonu geçen sene değişimden aldım
    aldığımda sabah 7.30 da şarjdan alıyordum saat 2-30 a kadar %100 de kaldığını biliyorum . gerisini sen düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Kullananlara soruyorum 250-300 TL'ye alınır mı sıfırı? Şarjı 2 gün gitse yeter. Sadece banka uygulamaları , whatsapp vs kullanılacak.

Alınır.
    Fiyat gayet iyi, o dediğin şeyleri de iyi yapıyor. Biraz whatsapp geç açılıyor okadar. İnternet hızı çok iyi, 4G uyumlu zaten.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.