Şimdi Ara

Nokia Lumia 625 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.542
Cevap
12
Favori
57.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Banka uygulamaları var mı sen önce ona bak
    Bendeki telefon dediğin işlemleri yapıyor
    Multi-tasking W10 da kat kat daha iyi
    Not: 625 kullanıcısıyım hatta bu mesajı 625 ten yazıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whatsapın geç açılması sorun değil. Lazım olduğunda kullanabileyim yeter. Normalde Sony tek tercihim ama bir süre telefon alamayacağım idarelik lazım. Teşekkür ederim.

@Technokolik199

Windows mağazası fakir gerçi ama Garanti falan var. Çok da kullanacak değiliim. Tabi bitaksi gibi faydalı bazı yazılımlar da olsa neyse de bi süre zaten sadece cebimde dursun diye alacağım :D Windows 10 da gelmiş madem. Üstelik multide sorun yoksa yeter bana ya. Sağ olasın :)

@Krkmz1666
    Fazla düşünmeye gerek yok o halde , eyvallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızı pelerin -- 2 Ekim 2015; 0:29:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırmızı pelerin

Whatsapın geç açılması sorun değil. Lazım olduğunda kullanabileyim yeter. Normalde Sony tek tercihim ama bir süre telefon alamayacağım idarelik lazım. Teşekkür ederim.

@Technokolik199

Windows mağazası fakir gerçi ama Garanti falan var. Çok da kullanacak değiliim. Tabi bitaksi gibi faydalı bazı yazılımlar da olsa neyse de bi süre zaten sadece cebimde dursun diye alacağım :D Windows 10 da gelmiş madem. Üstelik multide sorun yoksa yeter bana ya. Sağ olasın :)

@Krkmz1666

W10 tam sürümü geldimi telefonlara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Whatsapın geç açılması sorun değil. Lazım olduğunda kullanabileyim yeter. Normalde Sony tek tercihim ama bir süre telefon alamayacağım idarelik lazım. Teşekkür ederim.

@Technokolik199

@Krkmz1666

Ben yanlış anlattım özür dilerim Windows 10 çıkmadı
    Benim kullandığım sürüm TP 10536.1004

• quote:

Orijinalden alıntı: TechnoKolik199

quote:

@Technokolik199

@Krkmz1666

Ben yanlış anlattım özür dilerim Windows 10 çıkmadı
    Benim kullandığım sürüm TP 10536.1004

Tamam önemli değil :)

• kırmızı pelerin kullanıcısına yanıt
    Merhaba. 250-300TL nerde satlıyor? Link atarmısın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satan varsa ulassin beyler

• günlük kullanım whatsapp facebook ve kamera için önerir misiniz kullanan arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

günlük kullanım whatsapp facebook ve kamera için önerir misiniz kullanan arkadaşlar?

kamera gece çekimlerde iyi değil, sarımsı çıkarıyor.
  • Windows 10 kullananlar memnun mu şuan?

Bende sorun yok gayet stabil ama 8.1 stabilitesinde değil.Telefon çok sıkıştı mı resetliyor kendini.Onun dışında gayet sistem güzel olmuş.
  • Telefonum wifi yi görmüyor heryerde ki wifileri görüyor ama bi evdekini görmüyor bi gün gidiyorum var bi gün gidiyorum yok neden oluyor bilen varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: grimser

günlük kullanım whatsapp facebook ve kamera için önerir misiniz kullanan arkadaşlar?

whatsapp face iyi ama kamera akşam kötü çekiyor bence lumia 735 e bakın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lahmacun Küreği

Telefonum wifi yi görmüyor heryerde ki wifileri görüyor ama bi evdekini görmüyor bi gün gidiyorum var bi gün gidiyorum yok neden oluyor bilen varmı?

Hocam ben de geçen hafta bu sıkıntıyı yaşadım. Araştırdım şöyle bir çözüm buldum , ki işe de yaradı. Modeminizin ara yüzüne girin. Oradan kablosuz ağ ayarlarına girin. Kanal diye bir seçenek var. Otomatik seçilidir muhtemelen. Bunu 11 yapın(bende 11 seçince,telefon wifiyi görmeye başladı.) Umarım sorun çözülür olmazsa başka kanal numaralarını deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ön Libero

quote:

Orijinalden alıntı: Lahmacun Küreği

Telefonum wifi yi görmüyor heryerde ki wifileri görüyor ama bi evdekini görmüyor bi gün gidiyorum var bi gün gidiyorum yok neden oluyor bilen varmı?

Hocam ben de geçen hafta bu sıkıntıyı yaşadım. Araştırdım şöyle bir çözüm buldum , ki işe de yaradı. Modeminizin ara yüzüne girin. Oradan kablosuz ağ ayarlarına girin. Kanal diye bir seçenek var. Otomatik seçilidir muhtemelen. Bunu 11 yapın(bende 11 seçince,telefon wifiyi görmeye başladı.) Umarım sorun çözülür olmazsa başka kanal numaralarını deneyin.

Hocam sıkıntı kendi evimde değilki misafirliğe gittiğim yerde oluyor ara sıra onlarada diyemem ki ara yüzünüze gireyim

• Benim tek sıkıntım keşke şu geri-arama-ana ekran menü tuşlarında ışık olsaydı. Aydınlatma olmaması kötü.
  • En ucuz orjinal arka kapagi nerede bulabilirim

• Aldığıma pişman olduğum telefon
  • DoctorWatson kullanıcısına yanıt
    Keşke 1 GB RAM olsaydı dediğim ama aldığım telefon

• Tek sıkıntı uygulama.1GB uygulamalar rahatça kullanılıyor ama sistemsel olarakta yetmiyor artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 5 Kasım 2015; 20:50:21 >
  • Arkadaşlar süper Bi telefon herkese tavsiye ederim ekranı büyük ucuz ama STABİL Bi telefon arıyorsanız piyadadaki en iyi telefonlardan birisi diyebilirim kaliteli de yere düştü Bi kaç kez ama ufacık çizilme bile yok ince de diğer lumia modelleri gibi kalın da değil kamerası da güzel inşallah Bi an önce Windows 10 güncellemesi gelir de mağaza da daha çok uygulama görme fırsatımız olur
    yalnız daha önce lumia 520 ve 620 kullandım ancak sesi baya güçlü idi onların bu biraz sönük kaldı sanki onların yanında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrahimibiss -- 10 Kasım 2015; 0:43:57 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.