Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hacım harbiden neden elinin kaymış fotolarını paylaşıyorsun.

ben bugün ender balkır'ın çıktığı yere gittim. güzel fotolar videolar çektim.... ama kürt sever ve poh pohçu olduğunu görünce ne foto be video paylaşacağım kalmadı.... hepsini sileceğim. şu fotolarının hiçbirini ben paylaşmam. yapma etme. böyle foto paylaşma. içimizdeki ayfoncu gibisin....
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

quote:

Orijinalden alıntı: Vegola

hocam bırakın ya siz o fotoğrafı 550d ile çeksenizde çamur atıcaklardı , kedi mumbar hesabı

resmin tam yüklenme süresi yüzünden arkadaşın yanlış izlenime kapıldığını ve art niyetli olmadığını düşünüyorum yoksa herşey gayet net ortada

Haklıymışsın hocam, akşam ne yaptımsa resmi pc ye indiremedim. Sabah indirip baktım ve akşamki yorumun hatalı olduğunu gördüm. İyi niyetinden dolayı da teşekkür ederim. Bu telefonu bilerek tercih ettim, foto kalitesinden de çok memnunum. Daha önce kullandığım 808 den çok daha iyi foto çektiğine inanıyorum. Şu ana kadar 1020 de bende hayal kırıklığı yaratan iki eksikle karşılaştım. Birincisi ahize sesi (konuşma esnasındaki ses) düşük, ikincisi ise dün güneş altında yazıları okumak için baya zorlandım. Oysa 808 de pil tasarrufunda ve parlaklık en azken bile güneş altında yazıları rahatça görüyordum. Buna rağmen telefondan memnunum.

• Makro denemem.

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Fotoğrafta %100 crop yapılmıştır. (%100 zoomlu hali yani.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert25

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vegola

hocam bırakın ya siz o fotoğrafı 550d ile çeksenizde çamur atıcaklardı , kedi mumbar hesabı

resmin tam yüklenme süresi yüzünden arkadaşın yanlış izlenime kapıldığını ve art niyetli olmadığını düşünüyorum yoksa herşey gayet net ortada

Haklıymışsın hocam, akşam ne yaptımsa resmi pc ye indiremedim. Sabah indirip baktım ve akşamki yorumun hatalı olduğunu gördüm. İyi niyetinden dolayı da teşekkür ederim. Bu telefonu bilerek tercih ettim, foto kalitesinden de çok memnunum. Daha önce kullandığım 808 den çok daha iyi foto çektiğine inanıyorum. Şu ana kadar 1020 de bende hayal kırıklığı yaratan iki eksikle karşılaştım. Birincisi ahize sesi (konuşma esnasındaki ses) düşük, ikincisi ise dün güneş altında yazıları okumak için baya zorlandım. Oysa 808 de pil tasarrufunda ve parlaklık en azken bile güneş altında yazıları rahatça görüyordum. Buna rağmen telefondan memnunum.

Yok önemli değil. Yalnız benim iki cihazında ahize sesi yüksek bu anlamda sıkıntı yaşamadım. Daha evvel amoled ekrana sahip 2-3 cihaz kullandım ve bir daha kullanmaya tövbeliydim 1020 ye kadar direkt güneş ışığı altında diğer amoled ekranlı cihazlarda yaşadığım güneşte görülmeme sorununu hiç yaşamadım misal one ın ekranı daha okunaklı ancak ona çok yakın bir sonuç elde edilmiş nokia yı cidden tebrik ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

hacım harbiden neden elinin kaymış fotolarını paylaşıyorsun.

ben bugün ender balkır'ın çıktığı yere gittim. güzel fotolar videolar çektim.... ama kürt sever ve poh pohçu olduğunu görünce ne foto be video paylaşacağım kalmadı.... hepsini sileceğim. şu fotolarının hiçbirini ben paylaşmam. yapma etme. böyle foto paylaşma. içimizdeki ayfoncu gibisin....

"Elinin kaymış fotoları" "içimizdeki ayfoncu gibisin" derken ne demek istedin açıklarsan memnun olurum...
  • Fotoğraf netleştirmek nasıl oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çekerken titrettiğin net olmayan fotoları koymanın manası yok diyorum yani. millet bakıp 1020 bumu der sonra. konulara girip bilip bilmeden sallayan troller vardırya hani adamların yapamadığını sen yapıyorsun
  • quote:

çekerken titrettiğin net olmayan fotoları koymanın manası yok diyorum yani. millet bakıp 1020 bumu der sonra. konulara girip bilip bilmeden sallayan troller vardırya hani adamların yapamadığını sen yapıyorsun

Benim çektiğim fotoğraflar nasıl?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

quote:

çekerken titrettiğin net olmayan fotoları koymanın manası yok diyorum yani. millet bakıp 1020 bumu der sonra. konulara girip bilip bilmeden sallayan troller vardırya hani adamların yapamadığını sen yapıyorsun

dün yanlış kişiye alıntı yapmışım sanırım
    shinku senin fotolarda çok titreme var
  • quote:

quote:

quote:

dün yanlış kişiye alıntı yapmışım sanırım
    shinku senin fotolarda çok titreme var

Rahatsızım biraz elim titriyor fotoğrafı çekerken.

• geçmiş olsun.
    en iyi kameralı telefon bizde ama kamerasının hakkını veremiyoruz.. şehrin içindede bir şey yok ki anasını satayım
  • quote:

geçmiş olsun.
    en iyi kameralı telefon bizde ama kamerasının hakkını veremiyoruz.. şehrin içindede bir şey yok ki anasını satayım

Hangi şehir?
  • quote:

quote:

geçmiş olsun.

Hangi şehir?

Ankara. işten eve evden işe... güzel bir manzarada yok ki çekelim sanatımızı icra edelim

• quote:

quote:

quote:

geçmiş olsun.

Hangi şehir?

Ankara. işten eve evden işe... güzel bir manzarada yok ki çekelim sanatımızı icra edelim

Ben de Ankara'dayım.

• quote:

Ben titreme göremiyorum hangi fotoda elim titremiş???
  • dün yanlışlıkla size alıntı yapmışım. shinku nikli arkadaşın fotolarına yazmak istemiştim
  • quote:

dün yanlışlıkla size alıntı yapmışım. shinku nikli arkadaşın fotolarına yazmak istemiştim

Titremeyi nasıl anlıyorsunuz ben fark etmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

dün yanlışlıkla size alıntı yapmışım. shinku nikli arkadaşın fotolarına yazmak istemiştim

Fotoğrafı büyüttüğün zaman misal yazıların silik şekilde ikini bir izi olur yada aynı şekilde bir ağaç dalına bakarken hemen yanında hayalet bir dal daha gözükür net olmadığı bu şekilde anlaşılır bundan kurtulmak için poz süresini mümkün oldukça 1/5 ten kısa tutmak gerek misal 1/4 gibi bir değerde artık elin hiç titrememesi gerekiyor ki buda oldukça zor 0.5sn poz süresiylede elde fotoğraf çekilir ama bu defa mutlaka eli bir yere yaslayıp destek almak lazım yoksa net fotoğraf çekmek imkansız.

• quote:

Bende ne oluyor diyorum
  • quote:

quote:

quote:

Fotoğrafı büyüttüğün zaman misal yazıların silik şekilde ikini bir izi olur yada aynı şekilde bir ağaç dalına bakarken hemen yanında hayalet bir dal daha gözükür net olmadığı bu şekilde anlaşılır bundan kurtulmak için poz süresini mümkün oldukça 1/5 ten kısa tutmak gerek misal 1/4 gibi bir değerde artık elin hiç titrememesi gerekiyor ki buda oldukça zor 0.5sn poz süresiylede elde fotoğraf çekilir ama bu defa mutlaka eli bir yere yaslayıp destek almak lazım yoksa net fotoğraf çekmek imkansız.

İmzamdaki konudaki fotoğraflar nasıl? Onlarda 1/2000 gibi değerlerde çekildi ona rağmen egemen titreme var diyor.

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.