Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.600
Cevap
38
Favori
227.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi full şarj yaptım. tahmini süre 20 saat diyor.
    pil tasarruf modunu açınca 23 saat diyor. kafayı yedi sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

istemeye istemeye format atacam telefona artık.
    akşam şarj ettim %90 ile yattım 12 civarlarıydı, sabah 7:30 da %12 kalmış.
    akşam yeniden black yükleyim bari yapacak bir şey yok. oyunların saveleri gidecek

Hocam sorması ayıp black ten sonra amberi nasıl geri yüklemiştin?
  • yok o anlamda demedim. ambere dönmedim, NSU ya yada artık ne ile tekrar yükleyeceksem, black yükleyecekya baştan o anlamda. black kullanıyorum zaten..
    sıfır kurulum yapıp 1 2 gün bakayım normale dönmezse servis...
  • quote:

yok o anlamda demedim. ambere dönmedim, NSU ya yada artık ne ile tekrar yükleyeceksem, black yükleyecekya baştan o anlamda. black kullanıyorum zaten..
    sıfır kurulum yapıp 1 2 gün bakayım normale dönmezse servis...

Anladım hocam mutlaka sistem kaynağını tüketen bir arkaplan uygulaması vardır malum bazıları engellensede arkada çalışmaya devam ediyor misal whatsapp sıfırlandıktan sonra düzelir servislik bir durum olduğunu sanmıyorum.
  • nasılsa basacaz formatı diye büyük bölümünü sildim uygulamaların. olurda akşama kadar ihtiyacım olursa diye bir kaç tane bıraktım. restart yaptım aynı. biraz dursun ne olacak....
  • egemen_e kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşın daha başına gelmişti cihaz derin uyku konumuna geçmiyordur formatla düzelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

Bir arkadaşın daha başına gelmişti cihaz derin uyku konumuna geçmiyordur formatla düzelir.

Çarklarda kalmadan ayarlardaki telefonu sıfırla seçeneğinden mi yapsam yoksa tuş kombinasyonu ile mi yapsam?

ayarlardan sıfırladım telefonu.
    %80 şarj var 11 saat ortalama diyor. tasarrufu açınca 13 saat diyor. böyle mi olmalıydı bu yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egemen_e -- 20 Şubat 2014; 13:44:00 >
    Full format öneririrm
  • Akşam yeniden yazılım yükleyeceğim. bakalım fark olacak mı...
  • quote:

hacım harbiden neden elinin kaymış fotolarını paylaşıyorsun.

ben bugün ender balkır'ın çıktığı yere gittim. güzel fotolar videolar çektim.... ama kürt sever ve poh pohçu olduğunu görünce ne foto be video paylaşacağım kalmadı.... hepsini sileceğim. şu fotolarının hiçbirini ben paylaşmam. yapma etme. böyle foto paylaşma. içimizdeki ayfoncu gibisin....

Senin beğenmediğin fotoğrafları milletin hoşuna gitti bakınız imzam.

Beğenmeyebilirsin tamam ama fotoğraflarda titreme de yok sen nasıl gördün onu anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6D5F6704F -- 20 Şubat 2014; 15:54:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım gereksiz sert bir eleştiri yaptım
  • quote:

sanırım gereksiz sert bir eleştiri yaptım

Önemli değil.

• arkadaşlar zahmet olacak telefonda pil kısmında ne yazıyor sizde?

yüzde kaç şarj ile tahmini ne kadar saat veriyor ve pil tasarrufunu aktif yapınca tahmini saat ne kadar artıyor?
    %64 ile 16 saat. Son şarjdan 4 saat geçti ve 3 saat aktif kullandım. Fotoğraf çekmek internet vs. 3g açık. Pil tasarrufu ile 19 saat.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

%64 ile 16 saat. Son şarjdan 4 saat geçti ve 3 saat aktif kullandım. Fotoğraf çekmek internet vs. 3g açık. Pil tasarrufu ile 19 saat.

Benimki %75 1 gün 1 saat demeye başladı. bir düzelme var sanki... karar veremedim...
    Serkan Bey de nasıl 4 gün yazıyor ya?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _Shinku_

Benimki %75 1 gün 1 saat demeye başladı. bir düzelme var sanki... karar veremedim...
    Serkan Bey de nasıl 4 gün yazıyor ya?

Şarjı 100 yap ekranı 5 saat boyunca açık kalıyorsa aktif kullanımda normaldir. Test et öyle. 5 saat oyun oyna mesela sonra % kaç gün kaldı ona bak.

• hmmm... 5 saat nasıl sürekli oynayacak telefonla traffic racer mı yardırsam
  • SERKAN BEY kullanıcısına yanıt
    nick aklımda değildi, evet şimdi hatırladım
  • egemen dikkat edermisin telefonda ısınma oluyormu benim kameranın oldugu blüm anormal derecede sıcak oluyordu ve şarj hızla düşüyordu kamerayı açıp kapatınca telefon soguyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-138

egemen dikkat edermisin telefonda ısınma oluyormu benim kameranın oldugu blüm anormal derecede sıcak oluyordu ve şarj hızla düşüyordu kamerayı açıp kapatınca telefon soguyordu

oyun oynarsam çok ısınıyor benimki.
    şarj ederken oyun oynarsam abooow....yumurta kır pişir. ama normal şarja takıp bırakırsam ısınma olmuyor.
    dediğin gibi kamera kısmı ısınıyor ısınınca.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.