Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: svideoz

Evet mart deniyor bakalım görücez...

Developers nisanda hocam yanlış bilmiyorsam ama umarım martta gelir sabırsızlıkla bekliyoruz 8.1 i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • badtrip kullanıcısına yanıt
    genel olarak beyaz dengesi, exposure, highlight, shadow ayarlarıyla oynuyorum biraz keskinliği arttırıp renkleri daha doygun hale getiriyorum böyle güzel şeyler çıkıyor ortaya kulladığım program adobe lightroom kesinlikle tavsiye ederim kullanmayı bilmeye gerek yok deneye deneye öğreniyosunuz
  • bugünden
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• Evet şu bildirim çubuğu gelmeli
    androidde mevcut olan neden wp için olmasın,geriden emin adımlarla geliyor ayrı mesele...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar nasıl resimler çekiyorsunuz ya içim karardı resmen. Çekin şöyle maımı den ,havaii den ,alp lerden resim görelim ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Arkadaşlar nasıl resimler çekiyorsunuz ya içim karardı resmen. Çekin şöyle maımı den ,havaii den ,alp lerden resim görelim ya

Abi sen resim görmek istiyorsun diye aya mı çıksın ne bekliyorsun yani :)
  • badtrip kullanıcısına yanıt
    Hiç te fena olmaz ya ,şaka bi yana fotoğraflar süper ,özellikle 41Mp iyi iş çıkarıyor ,iyiden iyiye bu cihazı düşünmeye başladım. Aslında lumıa 1520 alacaktım ama 6" cepte taşıma sıkıntısı yaratır diye bu cihaz üzerinde yoğunlaşmaya başladım.

• urfada oxford vardıda biz mi okumadık diyen ibo gibi türkiyede miami vardıda biz mi çekmedik maalesef çekecek bişey bulamıyoruz işten eve evden işe olduğu için bir de havalarda kapalı zaten çoğu zaman, düzelmeye başlasın güzel resimler gelcektir mutlaka herkesten şimdilik malzeme bu
  • panpalı tüfek kullanıcısına yanıt
    Artık yaza güzel resimler bekliyoruz gerçi ozamana kadar ,ben alırım herhalde bu cihazı

• Arkadaş n79'umda bile şebeke üzerinden görüntülü görüşme yapılabiliyorken
    1020 modelinde neden sadece skype ile sınırlı tutulur ki skype ile de mümkün değil
    Tüm modellerde varken Nokia'nın bu tutumu yanlış

• quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Hiç te fena olmaz ya ,şaka bi yana fotoğraflar süper ,özellikle 41Mp iyi iş çıkarıyor ,iyiden iyiye bu cihazı düşünmeye başladım. Aslında lumıa 1520 alacaktım ama 6" cepte taşıma sıkıntısı yaratır diye bu cihaz üzerinde yoğunlaşmaya başladım.

Doğru evden işe işten eve oldukça çekebildikleriniz sınırlı oluyor.
    Havalar güzelleşse hem internette yabancı forumlardan görecekleriniz de artacaktır.

aslında espri 41 mp de değil.
    Çekilen fotoğrafın netliği ve gürültünün az oluşuna bağlı.
    Geç saatten çekmiş bile olsanız fotoğraf güzel çıkıyor.

6" taşınır birşey değil, otobüste görüyorum, 5.5" telefonları millet cebine sokuyor.
    Ben1020 yi zor idare edebiliyorken onlar "çift el" kullanıyorlar telefonlarını.
    Çift el olayı çok zor!

iyi düşün derim..

• Arkadaşlar , gece karanlıkta ekranda belli olan şu SİYAH LEKELER için servise gönderen varmı aramızda ?

Birde servisden alındıktan sonra telefona herhangi bi darp , çizik zarar verildiği doğrumudur :(
  • karanlıktaki leke olayına bende baktım. bir şeyler var gibi ama çok önemsiz. hatta emin bile değilim yani o derece. servise vermeye falan hiç gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

karanlıktaki leke olayına bende baktım. bir şeyler var gibi ama çok önemsiz. hatta emin bile değilim yani o derece. servise vermeye falan hiç gerek yok.

hocam beni çok rahatsız ediyor vallahi ..servise göndereyim diyorum telefonu darp ederler diye gönderesim gelmiyor.telefonumda en ufak bir çizik dahi yok şimdi göndereyim diyorum bi yerini falan çizecekler ben deliye dönecem bu durum düşündürüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: qezqin

quote:

karanlıktaki leke olayına bende baktım. bir şeyler var gibi ama çok önemsiz. hatta emin bile değilim yani o derece. servise vermeye falan hiç gerek yok.

hocam beni çok rahatsız ediyor vallahi ..servise göndereyim diyorum telefonu darp ederler diye gönderesim gelmiyor.telefonumda en ufak bir çizik dahi yok şimdi göndereyim diyorum bi yerini falan çizecekler ben deliye dönecem bu durum düşündürüyor

büyük ihtimalle çizerler. yada kasada deformasyon olur. daha ciddi şeyler için vermek lazım.

• 5 Megapixellik orjinal ve dng oynanmış halleri.

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: qezqin

quote:

büyük ihtimalle çizerler. yada kasada deformasyon olur. daha ciddi şeyler için vermek lazım.

o zaman ebelerini
    Bu sebepden dolayı servise gönderen bir arkdaş çıkarsa eğer fikir alışverişi yaparız.şimdilik kalsın bakalım..pusuda bekleyim ben !
    yorumların için çok saol hocam ..

• Boş güne sığdırılan kareler :) Bazı fotoğraflarda Sophie Lens uygulaması kullanılmıştır..

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• nokia camera güncelleme aldı
  • güncelledimde ne artısı oldu kameraya bilmiyorum

bu arada bayağı hoş resimler çekmişsiniz hocam elinize sağlık ama sophie lens kullandığınız resimlerin güzelliği gitmiş sanki kalitesi düşmüş gibi sade olanlar gözüme daha güzel göründü nedense
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.