Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kadar seviyesizleşebileceğinizi düşünsem hiçbirşey yazmazdım. Kusura bakmayın ama cahilliğin son halkasısınız ve cahilliğinizi kaba ve boş sözlerinizle süslüyorsunuz. Hayatta başarılar size..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saw_saw_saw

Telefon alırken lütfen garanti imkanlarına güvendiğiniz yerlerden alın. 200 TL daha düşük fiyata alacam diye sonra ah tüh etmeyin. Internetten biraz araştırma yapan hangi firmaların garantisi insanı kanser eder anlarsınız..

Sorum anlasilmadi sanirim
    3 ay once 1400 tlye satilan L925 modeli simdi 1000e bulunabiliyor ama 1020 fiyati dusmuyor ve pahali. Nedendir

• quote:

Orijinalden alıntı: saw_saw_saw

Bu kadar seviyesizleşebileceğinizi düşünsem hiçbirşey yazmazdım. Kusura bakmayın ama cahilliğin son halkasısınız ve cahilliğinizi kaba ve boş sözlerinizle süslüyorsunuz. Hayatta başarılar size..

Sizin seviyenize indim işte daha ne? Bilip bilmeden atıp tutan insanlara tav oluyorum bide aç 240p ile 1080p aradaki farkı gör falan yazmışsın.

• http://www.youtube.com/watch?v=zHTpuWep9yM

• 41mp ve 1/1.5 lik muhteşem bir sensor ile dslr performansı kaliteli bir telefon içersinde yer alınca doğal olarak rağbet görüyor ve fiyatı doğal olarak düşmüyor
  • saw_saw_saw kullanıcısına yanıt
    My friends o zaman sana kötü bir haberim olacak daha çok beklersin kusura bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

41mp ve 1/1.5 lik muhteşem bir sensor ile dslr performansı kaliteli bir telefon içersinde yer alınca doğal olarak rağbet görüyor ve fiyatı doğal olarak düşmüyor

Pahali oldugu gercegini degistirmez. Telefonun fiyatiyla bir akilli telefon bir de dslr alinabilir

• Neye göre pahalı diğer alternatiflerinin fiyatlarıda ortada peki ya yanımızda dslr ve lens taşımak istemiyorsak !
  • quote:

Neye göre pahalı diğer alternatiflerinin fiyatlarıda ortada peki ya yanımızda dslr ve lens taşımak istemiyorsak !

Ikibin TLye satilan iki telefon var zaten. Birisi pahali olarak un yapmis bir telefon digeri de 1020.

• Lumia 1020 1750-1800tl iki bin değil
  • quote:

Lumia 1020 1750-1800tl iki bin değil

http://magaza.turkcell.com.tr/akilli-telefon/Nokia-Nokia-Lumia-1020/1007725/.htm

Lumia sitesinden buraya yonlendiriyor

Yine teknoloji hipermarketlerinde 1900 2000 tl arasinda. Benim amacim telefonun pahali oldugunu ispatlamak degil konu farkli bir yere gitmesin. Fiyati niye dusmuyor onu merak ediyorum 1520 gelince 2500den mi girecek

• dostlar kendi çektiğim video örneğini paylaşmak istedim merak eden arkadaşlar için, video zoom'lu şekildedir bayağı uzaktan çektim izlerken zaten fark edeceksiniz uzaklığı ama ona rağmen kaliteden hiç bişey eksiltmedi + ses kaliteside cabası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panpalı tüfek -- 25 Ocak 2014; 20:02:11 >

• 1020 ile çektim.
    http://i.imgur.com/CzXtbaG.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6D5F6704F -- 25 Ocak 2014; 20:04:00 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bu 50TL uygulama kuponu için dün kaydoldum , kesin kod geliyor mu? Yakınlarda başvuranlar durum ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir test çekimi daha yakında sanatsal çekimlere geçeriz

flaşlı
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

flaşsız
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

• Profesyonel kameradan farkı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dslr makinalarda en büyük sorun kalitesiz kit lensler mercek kusurları çok fazla orta karar bir body ve vasat bir kit lens bile 1500tl den başlıyor kaliteli bir objektif ise tek başına 500-1000tl arası bunları hesaba katınca dslr benim için cazibesini yitirmiş oluyor
  •  Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu
  • Beyler bu 50 TL hediyeyi kullanmak için belirli bir kısıtlama var mı ? Bir ay içinde bitecek mutlaka ! Bitirmezsen bak biz seni bitiririz gibi tehditler nokia tarafından
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.