Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaslar..dun bende lumia 1020 aldim ama pili bi tuhaf geldi.sanki cok hizli tukeniyor.soyle bir deneme yaptim.bende bir tanede nexus 5 var.ikisininde de rail rush oynadim 10dk.not aldim saat ve batarya durumlarini..nexus 5'te 10 dk %3 lumia 1020'de %6 gitti.cihaz standby konumda bile 1 saatte %4 gidiyor.yarin sabah % ile baslayip aksam 19:00'a kadar deneme yapacagim..nexus 5 ile 7'de evde oldugumda %35 batarya omru kaliyordu bakalim lumia ne yapacak.
  • Oo Eryaman:D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • akşam üzeri saat 7 de ankara hoşdere caddesinde yürüyen sarı L1020 li burada mı

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kardeşime pazar günü indirimle lumia 520 aldım şimdi 1020 den ona müzik yollayacam bluetooth ile ama beceremedim müziklere giriyorum paylaş diye birşey yok deneyen oldumu nasıl gönderecez bunu eski windowsphone kullanan arkadaşlarda biri özet geçermi bir zahmet :) teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psiko27

Beyler kardeşime pazar günü indirimle lumia 520 aldım şimdi 1020 den ona müzik yollayacam bluetooth ile ama beceremedim müziklere giriyorum paylaş diye birşey yok deneyen oldumu nasıl gönderecez bunu eski windowsphone kullanan arkadaşlarda biri özet geçermi bir zahmet :) teşekkürler

şarkılar bölümüne gel üzerine basılı tutunca paylaş geliyor ama diğer telefon iphone 4 olduğu için atamamıştım ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

quote:

Orijinalden alıntı: Psiko27

Beyler kardeşime pazar günü indirimle lumia 520 aldım şimdi 1020 den ona müzik yollayacam bluetooth ile ama beceremedim müziklere giriyorum paylaş diye birşey yok deneyen oldumu nasıl gönderecez bunu eski windowsphone kullanan arkadaşlarda biri özet geçermi bir zahmet :) teşekkürler

şarkılar bölümüne gel üzerine basılı tutunca paylaş geliyor ama diğer telefon iphone 4 olduğu için atamamıştım ben

ayarlar> bluetooth acık olsun kapalı iken paylaş secenekleri arasında bluetooth gözükmez

• Sn.Egemen sayesinde system tiles programından haberim oldu. Kullanıyorum ve çok memnunum...

Ancak, bazı arkadaşlar insider pro'yu da tavsiye ediyor.. İnsider pro'nun system tiles'a artısı nedir acaba.. Onu da alıp yüklemeye değer özellikleri var mı?

Bu arada, 1020'nin şarj durumu hiç fena değil.. Akşam kapattığımda hangi seviyedeyse sabah açıldığında aynı seviyede oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: gemsaz

Sn.Egemen sayesinde system tiles programından haberim oldu. Kullanıyorum ve çok memnunum...

Ancak, bazı arkadaşlar insider pro'yu da tavsiye ediyor.. İnsider pro'nun system tiles'a artısı nedir acaba.. Onu da alıp yüklemeye değer özellikleri var mı?

Bu arada, 1020'nin şarj durumu hiç fena değil.. Akşam kapattığımda hangi seviyedeyse sabah açıldığında aynı seviyede oluyor..

system tiles ı sadece ekran kilidi için kullanıyorum.
    insider pro fena program denediğim en iyi batarya uygulaması. çok detaylı kullanmadım ama içinde aynı zamanda kronometre özelliği var bir o kullanışlı. başka kronometre uygulaması yüklemeye gerek kalmıyor

• Benim 1020 yeni olduğundan mı artık 19-20 saatte %25 seviyesine düşmüş

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Black güncellemesine gerek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 21 Ocak 2014; 11:26:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

system tiles ı sadece ekran kilidi için kullanıyorum.
    insider pro fena program denediğim en iyi batarya uygulaması. çok detaylı kullanmadım ama içinde aynı zamanda kronometre özelliği var bir o kullanışlı. başka kronometre uygulaması yüklemeye gerek kalmıyor

System tiles'ı, "lock phone"nun yanı sıra, "ayarlar" ana başlığı altındaki; "battery saver", "bluetooth" ve "wi-fi" gibi alt uygulamaları ana ekranda tutmak için de kullanıyorum...
  • 1020 nin bataryası hakkında bir çok yorum okudum ve benim edindiğim kanı bu kadar fark sadece kullanım farkı ile açıklanamaz , bence batarya performasnları çok farklı bazı arkadaşlara daha verimli bataryalar denk gelmiş diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

1020 nin bataryası hakkında bir çok yorum okudum ve benim edindiğim kanı bu kadar fark sadece kullanım farkı ile açıklanamaz , bence batarya performasnları çok farklı bazı arkadaşlara daha verimli bataryalar denk gelmiş diye düşünüyorum

bataryada fark olmaz. çok nadir sorunlu üretim denk gelen belki olmuştur ama bana göre kullanım.
    2G ile 3G kullanım arasında bile yarın gün fark yapıyor neredeyse. bir kaç hazla mail senkronizasyonu, ekran parlaklığı tema koyu açık renk, yüklenilen bir uygulama sömürüyor olabilir. bence tamamen kullanım ama bunu diğer telefonlardaki gibi net çizgilerle ayıramıyoruz.
  • Gece itibarıyla cihaz mağaza üzerinden baya bir güncelleme aldı nokia camera, pro cam, nokia cinemagraph, ekran, photo beamer, ses, yaklaştır gönder, şebeke, kapasite kontrolü, ekstralar bilgi, nokia geri bildirim, erişim noktası, aksesuarlar güncellendi bilginize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A21AA1D72 -- 21 Ocak 2014; 14:51:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: svideoz

Gece itibarıyla cihaz mağaza üzerinden baya bir güncelleme aldı nokia camera, pro cam, nokia cinemagraph, ekran, photo beamer, ses, yaklaştır gönder, şebeke, kapasite kontrolü, ekstralar bilgi, nokia geri bildirim, erişim noktası, aksesuarlar güncellendi bilginize

aldığınız günden beri güncelleme yapmadınız mı geldi mi o kadar şey? bakalım uyarı gelmedi ama marketten çıkar belki.
  • quote:

quote:

Gece itibarıyla cihaz mağaza üzerinden baya bir güncelleme aldı nokia camera, pro cam, nokia cinemagraph, ekran, photo beamer, ses, yaklaştır gönder, şebeke, kapasite kontrolü, ekstralar bilgi, nokia geri bildirim, erişim noktası, aksesuarlar güncellendi bilginize

aldığınız günden beri güncelleme yapmadınız mı geldi mi o kadar şey? bakalım uyarı gelmedi ama marketten çıkar belki.

yoo 2 gün evvel black güncellemesini yaptım dün gecede bu güncellemeler geldi cihazı zaten birkaç gün önce aldım

• quote:

quote:

quote:

yoo 2 gün evvel black güncellemesini yaptım dün gecede bu güncellemeler geldi cihazı zaten birkaç gün önce aldım

garip.
    yadığınız uygulama sistem ayarlarına bakın son güncellemesi dün yada 2 gün öncesinin tarihi olanpek güncelleme yok
    mesela nokia cinemagraph son güncelleme 13/10/2013 mü ne... geç gelmiş size galiba.

• quote:

quote:

quote:

quote:

garip.
    yadığınız uygulama sistem ayarlarına bakın son güncellemesi dün yada 2 gün öncesinin tarihi olanpek güncelleme yok
    mesela nokia cinemagraph son güncelleme 13/10/2013 mü ne... geç gelmiş size galiba.

hakkaten baktım son güncelleme tarihleri baya eski black güncellemesinden sonra markete girdiysem belki onları tekrardan kurmuş olabilir gibime geliyor

• pazar gunu ikinci el aldim..yarin satiyorum.aslinda cok hos bir cihaz ama cok eksiklikleri var.tamam kameraya laf yok ama gerisi.?.cihazi sirf batarya performansi nedeniyle elden cikariyorum.ben nexus 5 kullaniyorum.3 gundur elimde kalem kagit not tuttum.ayni uygulamalari ozellikle oyun,sosyal ag,video vs tek tek yazdim.nexus 5'te saatte %5 pil tuketimi oluyorken lumia 1020'de %8-%10..nerdeyse iki kati..!buda sanirim eski donanimdan ve windows phone os"in guc kaynagina yeterince optimize edemediginden kaynaklaniyor.buyuk ihtimal yeni nesil lumialarda bu sorun olmaz ki zaten snapdragon 800'lu cihazlari gelecek bu sene.bir diger sorun ki bence pil kadar onemli magaza.son 6 aydir gelismeden bahsediliyor ama androidde kullandigim cok islevsel ve kullanisli uygumalar gibi bulamadim.dogru durust bir takvim uygulamasi not alma uygulamasi hatirlatma uygulamasi yok.youtube'a bakayim dedim.kurmamla silmem bir oldu.uygulama sandigim sey link cikti.ne is anlamadim.metrotube diye bi uygulama buldum parali.ee youtube bile kullanmak icin para vereceksem ne anladim o isten.kullananlara saygim sonsuz ama wp8 platformunun daha cok gelismesi lazim.microsoft'un daha cok ureticiye wp8'li cihazlar yaptirmasi lazim ama ben haberlerde okuyorum android'li cihaz cikarmaya calisiyorlar.bu ne perhiz bu ne lahana tursusu derler.yani kisacasi benim lumia ve wp8 maceram cok kisa surdu.1 sene daha beklemekde fayda oldugunu dusunuyorum.zaten 1 sene sonra windows phone'un gelecegi tam olarak netlesir.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.