Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (339. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teleservice e mi yollamıştınız yoksa ent servise mi ?
  • beyler ben bu sayfaya çok alakasız yerlerden denk geldim. aslında canon sx710 arıyodum ben. fakat bu konunun ilk sayfalarındaki foroğraflara bakınca bide biraz üstte ARroWCoLT isimli arkadaş acayip güzel bir fotoğraf paylaşmış fiyat araştırması yaptım hemen. türkiyede sıfır kalmamış zaten varsada 1800 - 2000 dir kesin. aliexpress de ortalama 197 dolardan ebay de 230 - 260 dolar arası. orjinalmidir acaba bunlar. taşınabilirlik olarak nokia 1020 daha iyi geldi bide alo desin yeter. telefonda oyun oynamam. canon sx710 yerine bu telefon olurmu sizce. fotoğraf makinesini sürekli yanınızda gezdiremiyosunuz malum. link atıcam ama yasaksa hemen silebilirim.

http://www.aliexpress.com/w/wholesale-nokia-lumia-1020.html

http://www.ebay.com/sch/Nokia-Lumia-1020-Smartphones/9355/bn_341696/i.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-753AA071F -- 5 Ocak 2016; 14:06:34 >

• 2.el düşünürseniz elimde 1 Yıllık full kutu faturalı Kamera Grip*li siyah hiçbir sorunu arızası tamiri olmayan kusur olarak sadece kasanın arkasında kılcal çizikli batarya performansı %85-90 cihazım var...
    Daha ilana bile çıkmadım, L930'a geçiş yaptım, L1020 ne olur olmaz yedekte duruyor. 800 TL'den düşünüyorum.
    ARroWCoLT arkadaşımız L1020'yi maksimum performansla kullanan bir arkadaşımızdır onun çektiği fotolardan daha iyisini pek nadir görürsünüz...
  • Ent servise gönderdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alperd82 A kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam çok teşekkürler. ikinci el olarak gerek işlemci olsun gerek ekran kartı olsun çok sattım. fakat ikinci el almayı düşünmüyorum hiç.
  • 1020 ihtiyacını rahatlıkla karşılar şüpen olmasın

• Burak** kullanıcısına yanıt
    sağol hocam cevap için. çok fena bi cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-753AA071F -- 5 Ocak 2016; 16:22:21 >
    Hocam 1020 den 930 geçiş yapmışsın aralarındaki farklar nedir kısaca yazabilirsin
    930 nasıl.

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Teknik özellik farkları zaten her yerde yazar onun haricinde 2.el cihaz olmasına rağmen Batarya daha iyi, ekran boyutu 5" ideal, işlemci çok fark ediyor her işlemde, Kamera deneme sürümü W10 pek iyi değil ama W8.1 Lumia Camera ile çok iyiydi, tabiki L1020 kadar değil ama ezilmez de. Ekran tipi yüzünden biraz zor alıştım L1020 kadar kararlı değil bazen Motion Blur tabir edilen Karıncalanma oluyor gibi. Glance Screen özelliği yok. Kulaklık ses çıkışı L1020 daha iyi, ahize ses çıkışı L930 daha iyi.
    Kamera da kayıt-deklanşör hızı günlük foto çekiminde örneğin eş dost çoluk çocuk çok fark ediyor istediğiniz Anları çok iyi yakalıyorsunuz güzel kareler çıkıyor bu sayede ama Manzara ve Düşük ışıkta tabiki L1020 iyi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen hocam yaklasik 1 yildir kullandim cihazi ve 15 gundur cihaz yok yani servste gercekten kamera konusunda baska cihazdan 1020 deki
    gibi tat vermiyor rahatlikla soyleyebilirim digerleri camur gibi gercekten
    anladim hocam sagolun artilari eksileri var yani

ama 1020 bi baska hocam ya cok farkli hissettiriyodu beni girdigim ortamlarda
    herkezde samsung iphone varken bi tek bende 1020 olamasi ve 41mp yi goren geliyodu hocam

masada bi baska duruyo heleki beyazsa
  • Arkadaşlar bu yaz telefonu düşürdüm ekran sağlam ama cam kırıldı, yeni telefon alacak durumum pek yok aynı zamanda telefondan da memnunum bu yüzden önümüzdeki günlerde tamir ettirmek istiyorum. Servisi aradım ama fiyat konusunda bilgi vermediler illa yollamam lazımmış, piyasada bulunan tamircilerde yedek parça olmadığını söylediler. Araştırdığım kadarıyla 400 lira civarı masraf olacak. Aynı zamanda amozon, ebay tarzı sitelerde ekran değiştirmek için yardımcı aparatlar ile beraber camı 20 30 dolar civarı fiyatlara satıyorlar ama bu şekilde yapılan değişimlerin çok verimli olmadığını okudum. Aranızda başına böyle bir şey gelmiş arkadaşlar varsa fiyat konusunda bilgi verebilirler mi?
  • lorsense66 L kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bir süredir bende de oluyor. Kablo ve bilgisayarda sorun yok telefonun şarj olmasında da bir sıkıntı yok benim aklıma bir şey gelmedi. Siz çözüm bulabildiniz mi?
  • Yurt dışı cihaz garanti olmaz ve 100₺ kapatım ücreti alınır
    Türkiye'de sıfır cihaz var 1200-1400 arası

4K video ve slow motion çekiyor mu

• arkadaslar cihazin degisim karari cikti simdi napmam gerek ayni cihazlami degistirirler yoksa baskabi modellemi
    sizce durum ne olur uzulim mi sevinim mi bilemedim

Cihazın Durumu : BEKLEMEDE - ÜRETİCİDEN DEĞİŞİM ONAYI BEKLİYOR
    Marka / Model : NOKIA Lumia 1020
    Garanti Durumu : GARANTİ DAHİLİ
  • bozulunca tamir edilemezse değişim garantisi varsa o zaman dediğiniz gibi türkiye garantili almak daha mantıklı gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ömeraydemir

4K video ve slow motion çekiyor mu

Evet kaplumbağa resmi koymuşlar Video ekranında ağır çekim seçeneği için. Ayrıca Video sırasında EV, flaş ışığı, manuel odak, WB gibi ayarlar da aktif.
    4K çekiyor gayet sorunsuz hiç ısınmadan 1'47" video çektim kapalı mekanda bile 634 MB tuttu, bence 4K satış taktiği, 1080p-30fps yeterli.

• Türkiyeden almak daha mantikli çünkü garanti yur dışı cihazlarda geçerli değil diye biliyorum bende dediginiz gibi değişim falan olabiliyor

• Forumda craftsman70 nickli arkadaş yapiyordu uygun fiyata

• 
Sayfa: önceki 337338339340341
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.