Şimdi Ara

Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.599
Cevap
38
Favori
227.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nokia'nın şu fotolarından sonra diğer telefonlarda kamera var demek biraz komik oluyor artık, ya bu seviyeye yaklaşsınlar ya da elalemi inceleme videolarında kamerayı şöyle iyileştirdik, karanlıkta da çekiyor vs demesinler.

Zaten bakın Samsung S5'te yeni bir piksel ayırıştırma teknolojisi geliştirmiş Samsung eğer Lumia pureview olmasa daha yıllarca 3'er 2'şer megapiksel artırıp tüketiciyi oyalardı diğer firmalar ama tabiri uygunsa paçaları tutuştu bir diğer değişle g*t korkusu sardı.

3 MP'lik Samsung ile 13 MP'lik Samsung arasında yaklaşık 6-7 sene fark var ama görüntü kalitesi farkı hiç te öyle 4 misli felan değil sadece fotoğraf biraz daha geniş.
  • Arkadaşlar batarya ömrü nasil 1020 nin ,internet dolaşımıında ne kadar sürede sarj ömrü bitiyor.andrid telefonlara kıyasla iyi mi ??? daha iyi oldugu söyleniyor ama ne kadar iyi bilmiyorum Almayi düsünüyorum lumiayi ???
  • Kardeşim insanlar bunu kabul etsede etmesede lumia 1020 şuanda açık ara en iyi fotoğraf çeken akıllı telefondur.Artık lumia 1020 ve diğerleri var fotoğraf konusunda.. Zaten biz iphone5s kötü fotoğraf çekiyor demiyoruz ama yani karşılaştırma videosu çekmeye bile tenezzül etmem ben şahsen.. Nokia bu kamera işinde olayı bitirdi şuanda.. Dersenki buna yakın kamera olarak android sisteminde ne var ? Xperia Z1 derim.. Günışığında muazzam çekimi var.. 1020 ye en yakın fotoğraf bunda.. Tabi foto çekerken zoom yapınca 1020 gibi değil bozulma oluyor Z1 de..

@ali_ihsan21
  • Fotoğrfalara basmışlar shopu.
  • Fiyatının düşmesini bekleyen arkadaşlara iyi haber. Kız arkadaşım Turkcell Extra'da çalışıyor ve satışlar çok kötüymüş, bu yüzden fiyatının düşmesi gündeme geliyormuş.
  • çıksada alsam diye beklediğim telefon başlamışım ipona samsunga hem android gibide deil sistem windows olunca bide 8 olunca kameran zaten tartışılmaz çok şey beklioruz senden 1020
  • Ooo süper bir haber bu dostum. Ben de 2000 TL den düşmesini bekliyordum. 2000 TL çok fazla geliyor bana telefon süper ama fiyat biraz da inse tadından yenmez. Sağol bizi haberdar ettiğin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: BMW M3 POWER

Fotoğrfalara basmışlar shopu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

quote:

Orijinalden alıntı: thunderbolt

Dostum,şuan elimde İphone 5S ve Lumia 1020 mevcut.Bırak İphone 5 i 5S in kamerası bile 1020 bin yanına yaklaşamaz.Özellikle iç mekan ve düşük ışıklı alanlarda bu fark daha da açılıyor...

İki firmanın da cihazlarını tanıtmak amaçlı çektikleri profesyonel fotoğrafları koydum mesaja arkadaş hala iPhone çok daha güzel çekiyor diyor, ne yapabilirsin ki ?

Aradaki fark dağlar kadar olmasına rağmen kabul etmiyor.

İnsaf yahu cihaz 41 MP olduğu için psikolojik olarak iyi çektiğini sanıyormuşum.

iPhone 5s
     Nokia Lumia 1020 Kullananlar Kulübü | Ana Konu

Nokia 1020

Manzaranın cazibesinden öyle diyordur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• norton772 kullanıcısına yanıt
    desene hem fotoğraftan anlamıyor hem de hatunlara ilgi duymuyor

Kim bu kadar kızı bırakıp, otun, böceğin, manzaranın cazibesine kapılır ki ?
  • Sıradaki inceleme cihazı kötülemek için beyhude çaba harcayanlara gelsin;
    (Nokia Lumia 1020, Sony Xperia Z1, Samsung Galaxy S4, HTC One arasında düşük ışık karşılaştırmaları)

http://www.youtube.com/watch?v=fiifyrXWWPA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3R3D3 -- 12 Kasım 2013; 22:27:51 >

• Dostum ben de bir imza çalışması yaptım istersen ilk posta eklersin diye. Özel mesaj atacaktım ama atamadım kullanıcı almak istemiyor dedi. Şu an o imzayı kullanıyorum. İstersen kodu bir arkadaşa özelden atayım ekle ilk posta sen bilirsin tabii yine de.
    @e-Militarist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vitriyol -- 13 Kasım 2013; 19:01:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pescicocuk

Dostum ben de bir imza çalışması yaptım istersen ilk posta eklersin diye. Özel mesaj atacaktım ama atamadım kullanıcı almak istemiyor dedi. Şu an o imzayı kullanıyorum. İstersen kodu bir arkadaşa özelden atayım ekle ilk posta sen bilirsin tabii yine de.
    @e-Militarist

[center][image]https://store.donanimhaber.com/0b/5d/d2/0b5dd2c93b5e213291e76fad8c75fddb.jpg[/image] 

[link=http://forum.donanimhaber.com/m_82687654/tm.htm/]Nokia Lumia 1020 Kullanıcılar Kulübü[/link][/center]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 13 Kasım 2013; 19:11:01 >

• Tamamdır sağol bana yararlı oldu arkadaşlara da yararlı olsun Baktım tüm imzalarda telefon siyah ve beyaz ben de bir tane sarı yapayım dedim Yalnız başına center eklemeyi unutmasın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vitriyol -- 13 Kasım 2013; 19:17:23 >
  • Bu konuyu acmakta sana yakisirdi Mudur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anelka39

Bu konuyu acmakta sana yakisirdi Mudur

• quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

http://themobilephotographyblog.com/

vay babağın kemuğune bune

• ben bu kuleler foto filan yapana engel olmıyım dikkat etsinler ilkönce kendin safee aman ha telefonu aldım aşağa atlarım yapmayın
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.