Şimdi Ara

NOKIA E71 ALDIM ILK IZLENIMLERIM.. KARIZMATIK 10MM KALINLIK (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.760
Cevap
10
Favori
507.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet geliyor. Daha önce eski sayfalarda tartışması geçtiydi gelmeyenler de varmış sanırım ancak bende geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Arkadaşlar son versiyonda şöyle bi problem yaşıyorum, birini aradığımda karşımdaki beni meşgule alırsa 3-4 saniyelik bir donma yaşıyorum, hiçbir tuş işlemiyor bu esnada, daha sonra düzeliyor, bunu bazen yapıyor, bazen yapmıyor. Benzer sorun yaşayan var mı?

sybian kullanıpta bu sorunu yaşamayan varmı demek gerek aslında.
    Telefonu hacklaedik istedigmiz her programı kurduk. o kadarda fazla program yook maalesef sybian için.
    yani limitli kullanımda kaıyor E71:(
  • merhaba arkadaşlar ben yeni e71 aldım versiyon 400 lü bilgisayardan versiyon yüklemeye çalışıyorun pc suite yi de yükledim telefonu bağladığım zaman telefona pc suite yüklü değil diyor ne yapmam gerekiyor birde telefondan versiyon nasıl yükleyebilirim bi sorun daha vardı intternete gezinirken telefon ısınıyor neden olabilir normal müzik dinlerken veya oyun oynarken ısınmıyor yardımcı olursanız sevinirim tşkler şimdiden
  • Merhaba arkdşlar...
    Cihazı yeni versiyona güncelledikten sonra telefonu senkronize edemiyorum...
    Son aşamaya gelince
    "hafıza dolu, bazı uygulamaları kapatın ve yeniden deneyin" diye bir ibare çıkıyor.
    hafıza kartını çıkardım denedim, çalışan başka bir program da yok ama, sorunun sebebini ve çözümünü bilen var mı?
  • Arkadaşlar NOKİA E71 sahibi bir arkadaşınız olarak karşılaştığınız tüm soruları sorabilirsiniz elimden geldiğince sık bakmaya ve cevap vermeye çalışacağım. Gelsin sorular :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: isarac

Merhaba arkdşlar...
    Son aşamaya gelince
    "hafıza dolu, bazı uygulamaları kapatın ve yeniden deneyin" diye bir ibare çıkıyor.
    hafıza kartını çıkardım denedim, çalışan başka bir program da yok ama, sorunun sebebini ve çözümünü bilen var mı?

Cihazınıza yeni versiyon yapmadan önce senkronize yapmışmıydınız (yedekleme) eğer yaptıysanız ve senkronize edemiyorum dediğiniz şey geri yüklemeyse ovi suite programından geri yüklemeyi seçin seçeneklerinde hepsi işaretlidir. Yanındaki işaretleri kaldırın sadece rehber işaretli kalsın onu senkronize edin daha sonrasında tek tek diğerleri için aynısını uygulayın. Bende hepsi seçili olduğunda usb bağlantınızı kaybetti diyip hata veriyordu dediğim şekilde üstesindne geldim

• quote:

Orijinalden alıntı: mesut_mesu

merhaba arkadaşlar ben yeni e71 aldım versiyon 400 lü bilgisayardan versiyon yüklemeye çalışıyorun pc suite yi de yükledim telefonu bağladığım zaman telefona pc suite yüklü değil diyor ne yapmam gerekiyor birde telefondan versiyon nasıl yükleyebilirim bi sorun daha vardı intternete gezinirken telefon ısınıyor neden olabilir normal müzik dinlerken veya oyun oynarken ısınmıyor yardımcı olursanız sevinirim tşkler şimdiden

Merhaba mesut bey bilgisayarınıza ovi suite son verisyonu indirin. Genellikle bu hataları pc suitin son versiyonu olmadığı için veriyor ve bilgisayar tanımıyor. Sorun çözülmezse ovi suitin kullandığı sistem dosyaları bilgisayarınızda sorunlu olabilir. Farklı bir bilgisayardan denediğinizde mutlaka sorun düzelecektir. Isınma sorunu bende olmuyor normal olmadığını düşünüyorum arka planda çalışan programlarınız buna neden olabilir veya şebekeniz çift moddaysa bu sorunu yaşayabilirsiniz. 3g açıksa hem ısınmaya hem sarjı yemeye müsait oluyor telefon. araçlar>ayarlar>telefon>şebeke yi seçip şebeke modunu sadece GSM yapınız

• quote:

Orijinalden alıntı: TrErO

quote:

Merhaba arkdşlar...
    Son aşamaya gelince

Cihazınıza yeni versiyon yapmadan önce senkronize yapmışmıydınız (yedekleme) eğer yaptıysanız ve senkronize edemiyorum dediğiniz şey geri yüklemeyse ovi suite programından geri yüklemeyi seçin seçeneklerinde hepsi işaretlidir. Yanındaki işaretleri kaldırın sadece rehber işaretli kalsın onu senkronize edin daha sonrasında tek tek diğerleri için aynısını uygulayın. Bende hepsi seçili olduğunda usb bağlantınızı kaybetti diyip hata veriyordu dediğim şekilde üstesindne geldim

Teşekkür ederim arkadaşım..
    Tavsiyen üzerine tek tek senk yaptım ve sorunum çözüldü.
    Bir sürü yol denedim, tek tek senk. yapmak hiç aklıma gelmemişti.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TrErO

quote:

Merhaba arkdşlar...
    Son aşamaya gelince

Teşekkür ederim arkadaşım..
    Tavsiyen üzerine tek tek senk yaptım ve sorunum çözüldü.
    Bir sürü yol denedim, tek tek senk. yapmak hiç aklıma gelmemişti.

Rica ederim amacım yardımcı olmak sorun yaşayan arkadaşların sorunlarına elimden geldiği kadar yanıt vereceğim

• E71'de mesajları şifrelemek için bir program ya da yol var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

E71'de mesajları şifrelemek için bir program ya da yol var mı arkadaşlar?

Aradığınız programın adı mum sms s60 v3 versiyonunu kurarsanız mesajlarınızı şifreleyebilirsiniz. Link vermek yasakmı bilmiyorum siz arayın bulamazsanız bir şekilde ulaştırırım size
  • Teşekkürler @TrErO.
    Ben arayıp bulurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhosTLoRD

E71 Kullanıcısı Olan Arkadaslar Kamera Acılırken Hafif Bir Mekanik Ses Geliyor mu ?

Evet, bu ses gayet normal. Otofokus destekli cep telefonların bir çoğundan gelir bu tip ses.
  • tşkler birde öyle deniycem inş olur
  • ya mrb arkdaşlar bende yeni e71 aldım bi sorunum vardı ben rehber kısayol tuşuna bastığımda normal rehberim değil ovi rehber kaydol oturum aç falan diyor bunu nasıl düzelteblirim. düzeltiyorum üstten tkrar eski haline dönüyor teldemi bi sorun var acaba ;:(
  • E63 kullanıyorum şu ayarları yaptım ovi rehberden çıktı normal sim rehberi kullanıyorum: rehber-seçenek sim kart vizitleri-sim rehberi-seçenek-tümüişaretle-rehbere kopyala bundan sonra geri rehbere don -ayarlar standart kartvizit list. Telefon
  • Merhaba arkadaşlar bir arkadaşımdan telefonunu satın aldım yeni e71 1 aylık telefon ve telefonun ekranının sağ alt köşesinde turkcell-im yazıyor onu nasıl sileceğim lütfen yardımcı olunuz ? :(
  • 2 yıldır kullanıyorum en sevdiğim telefon oldu bu zamana kadar.
    fakat son versiyonu yüklediğimde söyle bir sorunla karşılaştım.
    Telefona cevap veridğim zaman 1 2 saniye sonra sesim gidiyor . önceden açtıgım an giderdi niye acaba*
  • ya arkadaşlar telefondan güncelemeleri nerden yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim tşk
  • Arkadaşlar,
    e71'e ovi programları yüklenebiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.