Şimdi Ara

nokia e61 aldm:-)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
0
Favori
15.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en sonunda beklediğim telefon olan e61 çıktı ve aldım...>

cihazın dikkat çeken özelliklerini anlatacak olursam;

*cihazın içinden mükemmel bir ofis yasılım seti çıktı(tam takım)
    *klavye gayet rahat kullanılıyor
    *ekran tek kelimeyle mükemmel
    *telsimde tv izleme olayı şimdiye kadar(denediklerim=>3250-9500-6260-n90-n70)denediklerim arasından en iyi sonucu verdi
    *içinde bedava olarak world mate ve 3d golf oyunu bedava olarak bulunuyo(özellikle world mate gibi pahalı bi programın bedavaya verilmesi...:-)))
    *s60 3rd programlarıyla sorunsuz çalışıyo ama sadece temalar çalışmadı(heralde ekran tipinden olsa gerek)
    *e-posta da hotmail,gmail dahil birçok e-posta servisinii desteklior.e-posta da mükemmel çalışıyo
    *kızılötesi,w-lan(internet telefonu desteği ile),edge,umts,bluetooth,pushtotalk...tüm bağlantıları var.
    *bilgisayarla senkronize olurken hiç bir problem çıkarmadı
    *en çok beyendiğim şey büyük 16m net ekranda gelişmiş bir internete girmek oldu(9500 den sonra ilk defa bir mobil internet tarayıcısını beyendim..)
    *ince ve hafif bir tasarıma sahip olması
    *eksik denilebilecek tek şey kamera ki benim en çok kullanmadığım şey de kamera benim için maliyetin artması,cihazın ağırlaşması ve büyümesi dışında bi işe yaramıyo...

• bu menüsü

buda ofis
  • dostum hayırlı olsun nokia için değişik bi model..
    Ne kadara aldın acaba?
  • çok güzel hayırlı olsun müzik sesi falan nasıl ve kaça aldın?
  • 1000 e aldım.ses kalitesi---->*hopörlör sesi oldukça yüksek(ama 3250 kadar değil)
    *kulaklıktan beklediğimden çook daha iyi ses veriyo yani mp3leri rahatlıkla dinleyebiliyosun
    ayrıca cihazın pili 9500 le aynı yani bayağı bi dayanıyo...
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Qui¢K_Mυяdє®

hayırlı olsun

hepnise tşk
  • hayırlı olsun arkadaşım
  • hayırlı olsun menusu guzelmıs
  • Güle güle kullan. İsteklerini karşılaması en güzeli ve mantıklı olanı.
  • hayırlı olsun
  • Hayırlı olsun, iyi günlerde kullan
  • Dostum hayırlı olsun aklıma şu geldi menüde gps var içinde gps var mı yoksa opsiyonel bt cihazmı takılıyor...
  • hayrlı olsun dostum
  • hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkanbaba

Dostum hayırlı olsun aklıma şu geldi menüde gps var içinde gps var mı yoksa opsiyonel bt cihazmı takılıyor...

o gps şu nokianın küçük bluetooth bağlantılı gps alıcısı ile uyumlu olarak çalışıyor.ama bende o alıcı yokama almayıda hiç düşünmedim

• neden alinir kim alir diye dusunurken oyle bir inceleme yapmissin ki gercekten benim ilgimi cekti ki ben bu konuda 7710 diye dusunurum, ama buda alternatif olarak gorunuyor. iyi gunlerde kullan.
  • hayırlı olsun alper_9

şu menü fotoğraflarını nasıl çekebiliyorsunuz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: WhiTeRaVeN

hayırlı olsun alper_9

şu menü fotoğraflarını nasıl çekebiliyorsunuz?

çok basit..ücretsiz olan screenshot programını yüklüyosun sonrada bir-iki tuşa basınca istediğin andaki ekran görüntüsü resimlere kaydoluyo
  • hayırlı olsunn
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.