Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (314. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 ay kadar önce thh başvurusu yapmıştım cihazım için. Az önce bilirkişi incelemesi için aradılar. Yarın teslim edeceğim bakalım. Umarım olumlu sonuçlanır da kurtuluruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Herkez ciazın kıymetini anlamaya başlamış insan oğlu kötüyü görmeden iyiye karar veremiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satmayı düşünen varsa alıcıyım

• Ben de Ouno servise hayalet ekran için gönderdim. 1954 TL ödeme çıkarmışlar şaka gibi. Artık Garantiye girmiyormuş.
    NOKIA Türkiye'ye bir şekilde ulaştım. Onlar da DORA İletişim'e yönlendirdiler.
    Orayı aradım. NOKIA'nın bu sorunu artık garantiye sokmadığını, çok müşteri tepkisi olduğunu ve değştirilmesi gerektiğini NOKIA'ya bildirdiklerini söylediler.
    Aslında çok fazla değildi bende. Nadiren oluyodu. Ama keşke daha önce gönderseymişim. 20 günü kaldı garantinin bitmesine. THH'de şansımı deneyecez artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greaturk2

Ben de Ouno servise hayalet ekran için gönderdim. 1954 TL ödeme çıkarmışlar şaka gibi. Artık Garantiye girmiyormuş.
    NOKIA Türkiye'ye bir şekilde ulaştım. Onlar da DORA İletişim'e yönlendirdiler.
    Orayı aradım. NOKIA'nın bu sorunu artık garantiye sokmadığını, çok müşteri tepkisi olduğunu ve değştirilmesi gerektiğini NOKIA'ya bildirdiklerini söylediler.
    Aslında çok fazla değildi bende. Nadiren oluyodu. Ama keşke daha önce gönderseymişim. 20 günü kaldı garantinin bitmesine. THH'de şansımı deneyecez artık.
    para iadesi alırsan zarara girersin. şu zamanda 2bin liraya bu hızda bu özelliklerde cihaz bulamazsın. telefonsuz da yaşayamayacağına göre telefonun cılkı çıkana kadar kullanmaya devam...
  • BenvaryabenTS kullanıcısına yanıt
    Ödeme derken, 1954 TL'yi onarım ücreti olarak benden talep ediyorlar.
    Ayrıca evet haklısın. Bu fiyata imkansız böyle bir telefon almak. Zaten ben de ekran değişimi talep ediyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greaturk2 -- 3 Temmuz 2020; 12:57:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savunmadım Çıkar Göster

Sıfır telefon fiyatlarının uçuk olduğu şu zamanda teşhir ürünü, garantisi olmayan, kutu içeriğinde sadece telefon olan bir Nokia 8 alma riskine değer mi?
    değer, burada çoğunlukla ve doğal olarak sorunlar yazılıyor ancak ben telefonu 2 seneden fazla süredir kullanıyorum hayalet ekran problemim var aşırı değil ve sorun etmiyorum. tabi cihazın dilinden de anlamak lazım şarjda kullanmamak gece ışığında kullanmak vs. artıları ise hala hızlı, oyun performansı gayet yerinde, bataryası yoğun kullanıma rağmen çıkarıyor neredeyse 1 günü ve hala ortamlarda benim kameram tercih ediliyor hatta iphone11 pro su olan arkadaşım bile seninkiyle çekelim diyor kendi kamerasının yağlı boya tablosu gibi fotoğraf çektiğini söylüyor xd

not: bozulana kırılana kadar devam sonra oneplus 7t

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackdreams -- 7 Temmuz 2020; 16:23:45 >

• arkadaşlar şimdi bu telefonu almayın mı diyorsunuz? ben almayı düşünüyorum ama nereye baksam herkes bi sorundan bahsediyor. özellikleri çok hoşuma gitti ve bu ayarda bu fiyata bir telefon bulmakta zor. ya sıfır nokia 8 yada 2.el xiaomi mi6 alacağım. ne tavsiye edersiniz nokia 8 o kadar sorunlu bir telefon mu?
  • splinterfalcon4798 kullanıcısına yanıt
    Kulaklık ve hafıza kartı girişlerinin yokluğu problem değilse kesinlikle JDI panelli bir Mi 6 alın geçin derim

• Telefonun şarj kablosu bozuldu. Bu telefona uygun şarj kablosunu nerden bulabilirim? Akım vs. Önemliymiş sanırım hızlı şarj için.

• Arkadaşlar selam 2018 de aldigin garantisi devam eden cihaz maalesef sarjdayken yanmaya başladı soketten zor kurtardım evi. Ouno servise gönderdim ve 1954 tl fiyat çıkarılan sebebi ise ghost screen. Cihazda ghost screen tespit edilmiş benim umrumda değil cihazımın sorunu başka önü çözün dememe rağmen onu çözmeden diğeri çözülmüyor cevabı aldım. Tamamen dolandırıcılık thk ya başvuracağım. Ülke muz cumhuriyetine dönmüş. Nokia türkiye garantili olması hic birşey ifade etmiyor. Bir daha asla nokia almayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi road35 -- 25 Temmuz 2020; 14:3:12 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • road35 R kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu ben de yaşadım Ankara ouno serviste kamera titremesi sorunu ve hayalet ekran vardı. Aynı cevabı verdiler. 1950 TL ücret ve kamera sorununu hayalet ekran çözülmeden çözmüyorlar. Thh ye başvurdum ama bişey çıkacağını zannetmiyorum. Şikayet vara da yazdım. Firma görmüş şikayeti cevap dahi vermedi. Ben yetkili servisi ouno olan herhangi bir cihaz dahi almayı düşünmüyorum artık. Yetkili soygun servisi olmuşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: udontknownothingjonsnow

Aynı sorunu ben de yaşadım Ankara ouno serviste kamera titremesi sorunu ve hayalet ekran vardı. Aynı cevabı verdiler. 1950 TL ücret ve kamera sorununu hayalet ekran çözülmeden çözmüyorlar. Thh ye başvurdum ama bişey çıkacağını zannetmiyorum. Şikayet vara da yazdım. Firma görmüş şikayeti cevap dahi vermedi. Ben yetkili servisi ouno olan herhangi bir cihaz dahi almayı düşünmüyorum artık. Yetkili soygun servisi olmuşlar.
    Thh mutlaka lehimize karar verir. Cihaz gelince sadece kamera sorunu için gönderin bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • road35 R kullanıcısına yanıt
    İnsallah hocam bakalım geçen hafta başvuru yaptım. Gelişme olursa buraya da yazarım.

• 2. ayda başvuru yapmıştım hakem heyetine. 1 ay kadar önce bilirkişi incelemesi için cihazı talep ettiler. Gönderdim. Bugün rapor tamamlandı teslim alabilirsiniz dediler. Şimdi kararı bekliyorum. Umarım lehte çıkar da kurtuluruz.
  • Arkadaşlar cihazı alalı aşağı yukarı 1 sene kadar oldu, takribi 8 ay sonrasında ghost screen yaşamaya başladım. Geçtiğimiz son 1.5 ay içerisinde de özellikle cihazın sesi en yüksekteyken, gerek çağrı geldiğinde gerekse de youtube'dan bir video vs. açtığımda, hakeza konuşma yaparken hoparlöre aldığımda ses 1 saniye aralıklarla kesilmeye başladı. Son 1 ay içerisinde de bootloop olup kendi kendini yeniden başlatıyor. Hızlı şarj olmamaya başladı, Şarj seviyesi %30 lara geldiğinde ise kamerayı açtığımda kapanmaya başladı. Aynı kronik sorunları yaşayan vardır mutlaka, çözüm önerisi olan varmı ? Mart ayına kadar cihazını garantiye gönderenlerin çoğuna ücret iadesi veya değişim yapılmış şimdi ise her önüne gelen cihaza kullanıcı hatası demeye başlamış ouno ? Ne yapmam gerekiyor bilgi verebiliren deneyimli arkadaşlar olursa çok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deranzo

2. ayda başvuru yapmıştım hakem heyetine. 1 ay kadar önce bilirkişi incelemesi için cihazı talep ettiler. Gönderdim. Bugün rapor tamamlandı teslim alabilirsiniz dediler. Şimdi kararı bekliyorum. Umarım lehte çıkar da kurtuluruz.
    Sizin karar ne oldu hocam = Olumlu sonuçlandı mı yoksa bayram vesilesiyle askıda mı şuan ?
  • arquerox kullanıcısına yanıt
    Heyet kararı bekliyorum hala. Bilirkişi raporu geldi olarak görünüyor hala.

• Ekran değişimi 2100 lira olmuş arkadaşlar, herkese hayırlı olsun Artık gelen tüm yanık vakaları da telefonda hasar olup olmamasından bağımsız olarak "üreticinin politikası bu, yapacak bir şeyimiz yok" denerek geri çevriliyor servis tarafından Nokia, tırt 8'i için 2100 lira ekran değişim ücreti isterken 10-11 bin liralık Samsung S20 Ultra'nın ekranı 1900 liraya değiştiriliyor (ekran değştirilirken de telefona sıfır batarya takılıyor ayrıca), başka bir şey söylemem gerekir mi bilmiyorum Gayriresmi olarak defolup gitmiş haldeler ülkemizden, o ayrı konu; ancak hâlâ HMD Global ve Nokia denen dolandırıcı firmalara sempatisi kalan var mı içimizde?

HMD Global/Nokia pişmanlıktır, ALMAYIN ALDIRMAYIN!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 13 Ağustos 2020; 17:1:35 >

• 
Sayfa: önceki 312313314315316
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.