Şimdi Ara

Nokia 6500 slide flas calısmıyor...?!?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    forumda arattım fakat flash sorunuyla ilgili yazı bulamadım o yuzden yeni konu acıyorum.
    2 gun once resim cekerken flash patlıyordu fakat dun aksam yine cekmeye calıstıgımda flashın calısmadıgını gordum.
    telefonu bi kac kere kapatıp actım fakat bir ise yaramadı.
    ayrıca en ufak bir darbe dusme vsvs olmadı telefona kıscası durduk yere flash calısmamaya basladı.
    sizce ne yapmalıyım?garantisi devam ediyor ama daha oncesinde benim yapabilecegim biseyler varmı acaba?
    mesajlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rokhdall -- 28 Temmuz 2009; 10:36:24 >

• Telefonunuzun yazılımını güncelleyip şansınızı deneyin. Olmazsa servise vermekten başka çareniz yok. Büyük ihtimal donanımsal bir hata...
  • bu olay bir ara bana da oldu bende 6500s kullanıyorum kamerayı kapatıp acınca düzeldi ayrıca güncellemeyi öneririm hızlandırıyor telefonu

Nokia Firmware Center
  • kamerayı telefonu hepsini kapatıp actım fakat hala flas calısmıyor.
    guncellemeyi yapıcam fakat usb kablosu kayıp... once bulmam lazım sonra update yapabilicem sanırım.
    ayrıca telefonu kapatıp acdıktan sonra kameraya girince bi kitlenme oluyor sanki fps 5 de oyun oynar gibi takıla takıla gosteriyor goruntuyu.
  • Garantiye yolla ilgilenirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rokhdall

kamerayı telefonu hepsini kapatıp actım fakat hala flas calısmıyor.
    guncellemeyi yapıcam fakat usb kablosu kayıp... once bulmam lazım sonra update yapabilicem sanırım.
    ayrıca telefonu kapatıp acdıktan sonra kameraya girince bi kitlenme oluyor sanki fps 5 de oyun oynar gibi takıla takıla gosteriyor goruntuyu.

ilk girdiginde kameranın böyle yapması normal hatta menüye girdiginde menü animasyonlarıda takılır bunun sebebi kütüphanenin o sırada güncellenmesidir garantilik bisi yok onda bütün 6500s ve benzeri telefonlarda olur o
    ne kadar cok müzik dosyası varsa telefonunda o kadar gec normale döner ilk actıgında hemen müzik calar a gir buluyor ya da kütüphane güncelleniyor falan der bitince eski hızına geri döner

• quote:

Orijinalden alıntı: nebula449

quote:

kamerayı telefonu hepsini kapatıp actım fakat hala flas calısmıyor.

ilk girdiginde kameranın böyle yapması normal hatta menüye girdiginde menü animasyonlarıda takılır bunun sebebi kütüphanenin o sırada güncellenmesidir garantilik bisi yok onda bütün 6500s ve benzeri telefonlarda olur o
    ne kadar cok müzik dosyası varsa telefonunda o kadar gec normale döner ilk actıgında hemen müzik calar a gir buluyor ya da kütüphane güncelleniyor falan der bitince eski hızına geri döner

haklısın isde oldugum icin su an yapamıyorum fakat aksam evde usb kablosunu bulup yazılım yukseltmeyi deniyicem umarım sorun cozulur cunku garantiyle ugrasmak istemiyorum.

• yorumlar icin tesekkurler kendi kendine duzeldi.
    dun son bi kez kapatıp actım dualar okudum bi resim cekeyim dedim calıstı
    su an herhangi bir sorun kalmadı telefonda :) kurtuldum servis mervisden
  • bende 6500s kullanıyorum çok nazik telefon ya geçen bi yere düştü şimdi kızak kapanıp açılırken tuş takımına sürtüyü işin kötüsü benimki kapanıp açılmakla düzlmez
  • Bir de 6500 s lerin kızakları yana doğru kayıyor . Birkaç telefonda gördüm sizde de yaşayan var mı bu problemi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnequaL™

Garantiye yolla ilgilenirler.

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: JasoNBuraK

Bir de 6500 s lerin kızakları yana doğru kayıyor . Birkaç telefonda gördüm sizde de yaşayan var mı bu problemi??

bende var
  • Arkadaşlar ben de benzer bir sorun yaşıyorum. Flashı açık yapıyorum. (otomatik değil) ilk seferde flash patlıyor fakat çıkıp tekrar girince flash patlamıyor.

quote:

merhaba arkadaslar
    forumda arattım fakat flash sorunuyla ilgili yazı bulamadım o yuzden yeni konu acıyorum.
    2 gun once resim cekerken flash patlıyordu fakat dun aksam yine cekmeye calıstıgımda flashın calısmadıgını gordum.
    telefonu bi kac kere kapatıp actım fakat bir ise yaramadı.
    ayrıca en ufak bir darbe dusme vsvs olmadı telefona kıscası durduk yere flash calısmamaya basladı.
    sizce ne yapmalıyım?garantisi devam ediyor ama daha oncesinde benim yapabilecegim biseyler varmı acaba?
    mesajlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mg.onur -- 25 Ağustos 2009; 23:46:00 >

• arkadaşlar benim telefonumu formatlamıstım sonra flas çalısmadı kamerayı ayarlardan görüntü kalitesini normal yaptım çalıştı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.