Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

nokia 6630 imei atma programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
3.792
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Nokia >> nokia 6630 imei atma programı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      34 Mesaj
      19 Aralık 2006 15:59:57 Konu Sahibi
      Arkadaşlar benim nokia 6630 marka telefonum var ama kullanıriken birden şebeke gitti sim kart kaydı yapamıyor sonra araştırdım ve benim telefona ait seri numarasını başka telefona aktarıldığını bu yüzden benim telefonun böyle bir hata gösterdiğini ögrendim.
      ve şimdi bana bir seri numara atma programı lazım bu konuda bana yardımcı olabirlirmisiniz
      bu arada ben acemi bir bilgisayar kullanıcısı olduğum için kulanma klavuzunuda gönderir iseniz sevinirim.
      kullanma klavuzu yok ise küçük bir tarif ederseniz iyi olur.

|
      |
      19 Aralık 2006 16:06:29
      böyle birşey yapana kadar eğer telefon orijinal ve faturalı ise telekominikasyon kuruluna ya da herhangi bir telefon shop'a gidip bilgi almanı ve ilgili IMEI'yi bir şekilde tekrar kullanıma açtırmanı öneririm. Seri numarası atma programı diye birşey yok benim bildiğim. onun yerine telefondaki ilgili entegreyi değiştiriyorlardı sanırım. kod bu entegreye gömülü vaziyette. ama eğer böyle bir program varsa ve nasıl yapıldığını bilen varsa söylesin. gerçi illegal oldu ama merak ettim valla.
      |
      |
      19 Aralık 2006 16:49:44
      |
      |

ok

Bakırköy'den Kaçtım, Mutluyum...
Reklamlar
sohbet
üniversite
SEO
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,062
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.