Şimdi Ara

Telefonunuzu hızlandırın [programsız]= 5800, N73, E71, N97 , N96 !! %100 kesin sonuç!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
5.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia Symbian Telefonlarını Hızlandırma Yöntemi Bizzat Denediğim Cihazlar;

Donanımhaber - Telefonunuzu hızlandırın [programsız]= N73, 5800, E63, E71, N97 , N96 !!

%100 kesin sonuç!!

Nokia N73 : BAŞARILI

Nokia 5800 : BAŞARILI

Nokia E71 : BAŞARILI

Nokia N96 : BAŞARILI

Nokia N97 : BAŞARILI

Tüm s60 v5,v3 te olumlu sonuç alınıyor..

Nokia x6 : Başarılı

Nokia 6710 navigator : Başarılı

Öncelikle Ayarlara Girerek Telefonun Tarihini01.05.2005 Olarak Değiştirin...

Daha sonra Ajanda ya girin ve Yapilacak Notuna Girin. (2 Adet not eklenecek)

İlk notumuz;

Konusu : Speed

Bitiş Tarihi : 04.08.2005

Öncelik : Yüksek

İkinci notumuz ;

Konusu : Qoukie

Bitiş Tarihi : 04.08.2005

Öncelik : Düşük

Bunları yapıp kaydettikten sonra Ajanda'dan çıkmadan "Yapıldı" olarak işaretleyin..

Daha sonra Seçenekler > Görünüm > Yapılacak Seçin ve çıkmadan telefonun tarihini güncelleyin. ( Kırmızı tuşla arka plana alarak )

Sonra tekrar ajandaya gelip çıkış diyerek sonlandırın. Ve hızı hissedin..

(Baska modellerde deneyıp basarılı olanlar Lütfen Belirtsinler..)
    Not: Alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elusive -- 1 Aralık 2010; 11:16:23 >

• Deneyen oldu mu ?Telefona birşey olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgür41

Deneyen oldu mu ?Telefona birşey olmasın
    Bu diğer sitelerde cok dolasan birşey ve ne alametse harbıden hızlandırıyor

N78 HIZLANDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caglar_kilic -- 1 Aralık 2010; 0:06:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: caglar_kilic

Bu diğer sitelerde cok dolasan birşey ve ne alametse harbıden hızlandırıyor

N78 HIZLANDI

Alıntıları Göster
    kesinlikle işe yarıyor. deneyin görün eskisine göre kıyaslayın telefonunuzu arkadaşlar.
  • Arkadaşımın E65'ine yapmıştım ve cihaz kafayı yiyip kitlemişti. Sonrası malum tabi, format!
  • quote:

Orijinalden alıntı: elusive

kesinlikle işe yarıyor. deneyin görün eskisine göre kıyaslayın telefonunuzu arkadaşlar.

Alıntıları Göster
    peki bunun bir açıklaması varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WhiTeRaVeN

peki bunun bir açıklaması varmıdır?

Alıntıları Göster
    görünüşte mantıksız gibi gelebilir. lakin deneyince farkı göreceksiniz. değişik bir yöntem. ama kesinlikle işe yarıyor. 5800 kullanıcısıyım, menu gecisleri ve algılaması harika oldu diyebilirim. işe yaramasa paylaşmazdım zaten.
  • bende de 5800 var v ehayret doğrusu işe yaradı. açıklamasını çok merak ettim yapabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Solayrum

bende de 5800 var v ehayret doğrusu işe yaradı. açıklamasını çok merak ettim yapabilecek var mı?
    bu işlem telefonu nasıl hızlandırıyor? açıklayınız lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4F09FA262 -- 1 Aralık 2010; 0:35:26 >
  • hızlandı gibi ama çok eski bi olaydı bu 5800 da uyuyormus garip neyse canımızı sıkarsa sileriz notları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4F09FA262

bu işlem telefonu nasıl hızlandırıyor? açıklayınız lütfen.

Alıntıları Göster
    açıklamalarımda okuyunuz ne gibi etkiler yaptığını. başlıkta da belirttiğim gibi telefonda genel olarak gözle görülür bir hızlanma söz konusu.
  • quote:

görünüşte mantıksız gibi gelebilir. lakin deneyince farkı göreceksiniz. değişik bir yöntem. ama kesinlikle işe yarıyor. 5800 kullanıcısıyım, menu gecisleri ve algılaması harika oldu diyebilirim. işe yaramasa paylaşmazdım zaten.

Alıntıları Göster
    Herhangi Bi Psikopatlık Görmedim Tel.de :D En son Notlar Güncellendi Dedi Çıktım Yok Aynı Hızda Haylen

• quote:

Orijinalden alıntı: IIIVenoMIII

Herhangi Bi Psikopatlık Görmedim Tel.de :D En son Notlar Güncellendi Dedi Çıktım Yok Aynı Hızda Haylen

demekki kendinden hızlıymış hocam
  • quote:

açıklamalarımda okuyunuz ne gibi etkiler yaptığını. başlıkta da belirttiğim gibi telefonda genel olarak gözle görülür bir hızlanma söz konusu.

Alıntıları Göster
    ya kardeşim açıklaması olsaydı sormazdık değil mi? ben şunu merak ediyorum örn. şu işlem şu etki yapıyor telefonda şunu artırıyor şunu azaltıyor ama zarar veriyor(veriyorsa eğer) gibi... yazılımsal mı donanımsal mı bu hızlanma...eğer donanımsal ise mutlaka şüphe ile yaklaşılmalı, emin olmadan neyin ne olduğunu bilmeden, etkisini iyice araştırıp öğrenmeden kullanılmamalı... bilmiyorsan bilmiyorum de ya da hiçbişi yazma bilenler yazsın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominate

Alıntıları Göster
    Ben speed yerine Fly yazsam ne olur ki diye düşündüm ve Fly yazdım.5800'ım uçmaya başladı.Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: f@tih

Ben speed yerine Fly yazsam ne olur ki diye düşündüm ve Fly yazdım.5800'ım uçmaya başladı.Teşekkürler.

Usta Bana Ulaşırmısın Bi Kaç Sorum Olacak, pesimist_style_11@hotmail.com
  • quote:

Ciddi misin hocam? süper valla.
  • quote:

O bişeymi hocam ben naber? yazdım. iyidir hacı varmı bi isteğin ? diye yazı çıktı ekranda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bygkh

quote:

O bişeymi hocam ben naber? yazdım. iyidir hacı varmı bi isteğin ? diye yazı çıktı ekranda.

iyiydi

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: IIIVenoMIII

quote:

Usta Bana Ulaşırmısın Bi Kaç Sorum Olacak, pesimist_style_11@hotmail.com

5 dk lığına P.M i açıyorum.oradan sorabilirsin.

Şöyle Bişey Var, V.51 Dosyaları Pc De Yok Zaten Nasıl Anlatayım, Telefonu İlk Aldığımda Aklıma Gelmişti, V.51 E Yükseltmiştim Direk Telefon Üzerinden, CFW Yaparkende Suit'i Kurmadım Yani Direk CFW Yükledim (Varsa Bi O Dosyanın v51 CFW Si Var Sildim Onuda). O yüzden Şuan Dediğin Gibi Hafıza Kartındaki Bi Kaç Dosyanın Yedeğini Alırım Pc Ye. Direk Senin Dosyalarından Flash Yaparım. Umarım Anlatabilmişimdir :) Son Bi Soru Daha, Bi Topic'te Bu Sürümün Bug'ları Varmış, Müzik Çalar, Donma, Reset Gibi ? Geçmeye Değer Mi Sence ?

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.