Şimdi Ara

_____NOKIA 5800 XM -- ANA BAŞLIK (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41.615
Cevap
25
Favori
2.521.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ferhat zorlu

onları biliyorum dostum. ama nokıa bunu yaparsa feci bi hata olur. tam dokunmatik ve sadece el kullanılmalı...

bencede çok feci bi hata olur...
  • http://symbian-freak.com/news/008/09/reuters_confirms_nokia_tube_release_for_2nd_october.htm

reuters bile doğrulamış. 2 ekimde göreceğiz nası bişeymiş...
  • N95 lerimiz çöp oldu..... Alet süper.
  • nokıa nın kara şovalyesi vaay be, bu bile yeter.. divx desteğide sunarsa bekleriz dört gözle
  • iphone 1200 ytl den çıkmışken bu telefon daha pahalı çıkamaz..
  • 499 dolar...

_____NOKIA 5800 XM  --  ANA BAŞLIK
  • 2 Ekimi merakla beklicem ama bilg. başında olamicam için ne hands-on verebilcem ne de video...
  • o site 500 dolar diyorsa tr ye 500x1.28x1.18 yani yaklaşık 750-800 e gelmesi lazım. ilk başta fırsatçılar yüzünden 1000 ytl den fazla olabilir ama 1-2 ayda döner normale...
  • 2 ekim guzel bir gun. pes 2009 demo+ nokia 5800 tanıtımı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [BLuTo] -- 30 Eylül 2008; 2:24:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: [ TÛRÍ ]

2 ekim guzel bir gun. pes 2009 demo+ nokia 5800 tanıtımı

Vay pes çıkıyor demek bide ona bakalım 2008 gibi rezalet değildir umarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

2 Ekimi merakla beklicem ama bilg. başında olamicam için ne hands-on verebilcem ne de video...

Nere gidiyorsun Lea ortak. Bende bayramdan sonra bırakacam forumu heralde. zaten iki ekim tatile denk geliyor.

quote:

Orjinalden alıntı: IlDestilI

quote:

Vay pes çıkıyor demek bide ona bakalım 2008 gibi rezalet değildir umarım

En son Pes3 oynadım
  • 2 ekim tanıtım. bir tande cebit e gönderseler de inceleriz ufakdan..
  • quote:

hasta yaa

Ermeydan: Ortak il dışında olacam sanırım ama büyük ihtimal 2 ekimde dönecem. Yani verebilicem sanırım.
  • Yarın büyük gün ha.
    Bakalım, nasıl bir model gelecek
  • i900 den iyi olmasın değil mi...
  • çok geç kaldı bence nokia.iphone bu kadar yaygınlaşmadan bence piyasaya sokmalıydı.nokianın ilk dokunmatik ekran telefonu olduğundan bi dünya sorunu olacak.yazılım güncellemesi odur budur derken iphone almış başını gitmiş olacak.nokianın (özellikle türkiyede) bu modeli uygun fiyatlı çıkarmayacağınıda göz önüne alırsak benim iyi satış rakamlarına ulaşacağından umudum yok...

edit:tanıtım günü yaklaştıkça telefonun megapikseli artıyor. habere bakın
    http://cnetturkiye.com/haberler/99-cep-telefonlari-/1445-nokia-tubea-kar-samsung-pixon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 1 Ekim 2008; 12:50:35 >
  • nokia sevenlerin merakla bekledikleri bu tel bakalım nihayet dedirtecek mi, hakkında spekülasyon çok, umarım beklentilerin üzerinde bir tel olur. nokia nin zaman zaman yaptığı yeni değişiklikler umarım bu telede yansır. bu şekilde ve uygun fiyatla çıkarsa herzamanki gibi yine çok talibi olacaktır. bu aralar çok tanıtım var artık tel seçimi eskisi gibi kolay olmayacak sanırım...
  • kalınlığı da bazı yerde 14.5 bazı yerde 15.5 mm olarak geçiyor. ayrıca kamerası 3.2 ve 5.0 mp olarak geçiyor. ama değişmeyenler wifi, gps, mükemmel ekran çözünürlüğü olarak görülüyor. kamera 5.0 olursa iphone a çok ama çok ciddi rakip olabilir. tabii fiyatı 1000 ytl altı olursa...
  • 3.2dir muhtemelen. Benim verdiğim 2-3 hands onda 3.2 yazıyodu
  • EE varmı gelişme
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.