E

Yarbay
10 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar iPod Shuffle 2 GB 3. Nesil sahibiyim. Kulaklıklarım bozuldu faturayı kaybettiğim için teknosa yardımcı olmuyor.. Sağ kulaklık ve kumanda çalışıyor ancak sol kulaklıktan ses gelmiyor.. Yeni bir kulaklık alamadım tavsiye bekliyorum burdaki
http://www.mobilcadde.com/cortrea-iphone-ipod-kulak-ici-kulaklik-555 kulaklık iPod shuffle uyumlumudur? Yani müzik değiştirmek, ses açmak için?
Yoksa eskihttp://www.mobilcadde.com/cortrea-iphoneipod-kumandali-kulaklik-974 orjinal kulaklıkları mı tavsiye edersiniz? Öneri bekliyorum. :)
iPhone'dan edge yada 3G kullanarak 0.facebook'a giremiyorum.. 0.facebook yalnizca belirli operatorler tarafindan kullanilmaktadir uyarisi aliyorum yada hic girmiyor sayfaya. eskidende girdigimde 20 krs aliyordu.. Cozumu nedir bilen var mi?
Adidas'ın bu seneki şu sıralardaki oynayan reklamındaki şarkının adı nedir?
Shazam'la dahi denedim bulamadım bilen varmı :)
?
Arkadaşlar şu anda N95 kullanıyorum ama artık dokunmatik bir telefona geçmek istiyorum. iPhone almak istiyorum ama annem ve babam fiyatından dolayı karşı üniversitede alırız diyolar bende başka bir telefon arama içerisindeyim. N95 kullansamda tüm özelliklerini kullanıyorum denilemez gps i hiç kullanmıyorum wifi da laptobumdan hallediyorum bu yüzden 5530 hoşuma gitti wifi var 3G yok birde samsung preston var ondada 3G var wifi yok birde lg arena var ama ona babam ne der bilmiyorm:D
siz neler önerirsiniz başka bir telefon varmı dokunmatiği iyi olan ve fiyatı biraz makul olan?
emre_14 nickinin tradesinde dsgmsw kasmalıklar bulunmaktadır siz teklifi gönderin ben kabul veya red ederimexp istenmektedir yüksek expler için siz seçin istediğiniz kadar olmazsa dsgmsw efsaneler felanda olabilir
Evet 1m'lik Shiny Dialga Satılık!
Exp İstiyorum Teklifleri Bekliyorum
Delugede TT ve TC de büyük değişiklikler olmuşPuanlar baya bir düşmüş.Haritada pokemon ararkende değişiklikler olmuş sanırım live battle seçeneğide battle seçeneklerinden kalkmış
ghostly arcanine 5LWL
ghostly koffing 5LWL
dark nincada 9LWL
dark shinx 6LWL
shadow poliwag 5LWL

VEEEEEEEEEEEEEEE

Shiny Dialga ! 1M !

EXP KARŞILIĞINDA SATILIR!!
Arkadaşlar bugün prince of persia 4 oyununu yükledim uzun zamandır oyun yüklemiyordum şimdi yükledim ilk önce uyumluluk modu sorunu çıktı onu düzelttim oyun yüklendi ama tam ekran değil.Diğer tüm oyunlarda değişti tam ekran olmuyor ve en basit oyunda bile kasıyor(crazy taxi)
bunu nasıl çözebilirim yardım edermisiniz?
bu arada sistemim şöyle
windows vista home basic
intel core2duo 1.6ghz 2gb ram 358mb ekran kartı

yardımlarınızı bekliyorum oyunlar hem tam ekran değil hemde aşırı kasıyor
Arkadaşlar bu hafta içi babam umreye gidiyor baya bi araştırdım internette ama hep 2g ile ilgili sonuç buldum bilen varmı orda iphone 3g fiyatları ne kadardr?
Birde şu unlock olayı var ordan alıp burda pasaporta kaydedince tüm hatlarla kullanılabilir değilmi?acilen yardımlarınızı bekliyorum..
Hakkında
Forum İmzası:
Hakkımda:
EB317ADAF4E842899B486A804DBDFF26.gif
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.491
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 120.059 (Bu ay: 104)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.