Şimdi Ara

_____NOKIA 5800 XM -- ANA BAŞLIK (1392. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41.614
Cevap
25
Favori
2.521.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kadircan_78

quote:

Orijinalden alıntı: ilengiz

quote:

ben güncellemeyi wi-fi ile yaptım.
    genede hard format atayım mı?hard format atmak zorundamıyız?bunu ögrenebilirmiyim?

bence ilk önce karta format at telefonun üzerinden sonra hard format at.

telefonun tertemiz olsun

nasıl yapılır hocam:) bir de onu söylesen sevinirim.telefonun sağ kösesindeki açıklık sorun olur mu?benim aldıgım telefonda da var ama çok belirgin değil.

versiyonunu başarı ile güncelledikten sonra

menü---dosya yöneticisi---hafıza kartı---hafıza kartı seçenekleri---biçimlendir yap.

hard format için :

Telefona iki farklı şekilde hard format atabilirsiniz. İkisi de aynı kapıya çıkar. Hard format attığınız da telefonda kayıtlı olan her şey silinir. Tüm ayarlar sıfırlanır. Hafıza kartındaki bilgilere bir şey olmaz; aynen kalır.

1.yöntem
    Telefon Kapalıyken;
    Yeşil tuş
    kırmızı tuş
    Kamera Tuşu
    Açma-kapama Tuşuna
    Ülke adları Ekranı Gelene Kadar Basılı Tutun..

2.yöntem
    telefonunuzda aşağıdaki karakterleri tuşlayın.
    *#7370#

Duruma göre iki yöntemden birini kullanabilirsiniz. Telefon açık vaziyette ise 2. yöntemi kullanmak daha kolaydır. Fakat herhangi bir sebepten dolayı telefonunuz açılmıyorsa ve siz hard format atmak istiyorsanız 1. yöntemi kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lprytk

quote:

Orijinalden alıntı: reactor1111

v31 den v40 a güncellemek istiyorum telefonu. produkt kodu değiştirerek yapacağım. bu güncellemeyi yaptıktan sonra beğenmezsem tekrar v31 sürümüne dönebilirmiyim?

hayır dönemezsindönmek isteyeceğinide sanmıyorum

dönmek içinde rom belleğini silmen v31 in bilgilerini rom bellek e yüklemen gerekli.bunuda evde sen malesef yapazsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihsaniye

Telefon ekranı gün ışığında seçilemiyor, ekran görünürlüğü ile ilgili bir seçenek var mı?

ayarlar>telefon>ekran>ışık sensörünü son seviyeye getir.
  • evet arkadaslar az once telefonumu nsu yontemı ıle v40 versıyonuna cevırdım telefonuma ve hafıza kartıma hard format attım sımdı genel ayarlarını yapıyorum gercekten harıka oldu navıgator teması yuklendı telefonuma :D express musıc teması bakıyorum sıyah renk :d sımdı yuklenmesı gereken bır kac programyukleyecegım ondan sonra sıze yıne donus yaparım
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

evet arkadaslar az once telefonumu nsu yontemı ıle v40 versıyonuna cevırdım telefonuma ve hafıza kartıma hard format attım sımdı genel ayarlarını yapıyorum gercekten harıka oldu navıgator teması yuklendı telefonuma :D express musıc teması bakıyorum sıyah renk :d sımdı yuklenmesı gereken bır kac programyukleyecegım ondan sonra sıze yıne donus yaparım

sanırım produkt kod değiştirmeden güncelledin...
    ilerleyen zamanlarda radyoda ve pil performansı hakkında bilgi verirsen sevinirim.
  • quote:

quote:

evet arkadaslar az once telefonumu nsu yontemı ıle v40 versıyonuna cevırdım telefonuma ve hafıza kartıma hard format attım sımdı genel ayarlarını yapıyorum gercekten harıka oldu navıgator teması yuklendı telefonuma :D express musıc teması bakıyorum sıyah renk :d sımdı yuklenmesı gereken bır kac programyukleyecegım ondan sonra sıze yıne donus yaparım

ilerleyen zamanlarda radyoda ve pil performansı hakkında bilgi verirsen sevinirim.

yok maalesef duzgun yol ıle v40a gecmıyor.v31de kalıyor.yenı key gırdım oradan yaptım ama daha sonra keyını degsıtırdım.eskı keye cevırdım.su an bır sıkıntı yok harıtaları guncellıyorum.:D saygılar su an sarjım 2 dıs bıtene kadar kullanacagım daha sonra full sarj yapıp kac gun gıttıgını burada paylasırım.normalde 2 gun gıdıyordu v31de
  • quote:

quote:

quote:

yok maalesef duzgun yol ıle v40a gecmıyor.v31de kalıyor.yenı key gırdım oradan yaptım ama daha sonra keyını degsıtırdım.eskı keye cevırdım.su an bır sıkıntı yok harıtaları guncellıyorum.:D saygılar su an sarjım 2 dıs bıtene kadar kullanacagım daha sonra full sarj yapıp kac gun gıttıgını burada paylasırım.normalde 2 gun gıdıyordu v31de

şu an bir sorun ile karşılaştım.mesaj yazarken normalde telefonu yan cevırınce buyuk klavye gelmesı gerekırken su an bu olay olmuyor onun yerıne kucuk klavye gelıyor.bıraz arastırıyım boyle sorun yasayan varsa hemen cozumunu yazarım...... sorun cozuldu yan cevırdıgnızde klavye ıkonuna tıklayınca tam ekran overty yazıyor ona tıklayınca duzelıyor.D:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makovad -- 23 Mart 2010; 23:49:35 >
  • bu kasa açıklıgı ilerde sorun olmaz inşallah.öyle pek ahım şahım bir açıklık yok ama genede insanın kafası karışıyor?

kasa açıklıgı olupda telefonu kullanan var mı?
  • quote:

bu kasa açıklıgı ilerde sorun olmaz inşallah.öyle pek ahım şahım bir açıklık yok ama genede insanın kafası karışıyor?

kasa açıklıgı olupda telefonu kullanan var mı?

Kendi cihazımda yok 2009zun son çeyreğinden sonraki üretimlerde yok bu sorun! Kasa açıklığı çok dikkatli bakılınca uyuzlandırıyor ve çok karanlık bir ortamda o açık kısımdan ışık süzmesi çıkınca belli oluyor. Çok kafaya takılacak bişe değil
  • arkadaslar dun bende v40 gectımde ben hıç bır degısıklık goremedım versıyona bakıyom v40 yazıyo ama efektleer temalar aynı hıç bır degısıklık yok anlatmayla bıtıremıyo bazıları ben hıç bır degısıklık goremedım bırde yaptım guncelleme yuklemelerını hafıza kartına yukleyemıyorum kendı kendıne tel haf. atıyor yukleyınce secme sansım yok..bu konuda bılgısı olan varsa cvp yazsın lutfen
  • bırde skyfıre tarayıcı kullanıyorum vıdeoları hıç takılmadan ızlıyorum ancak ses yok web dekı butun yontemlerı denedım yok format yok kaldırıp yenıden attım yok ses cıkmıyor telı ılk aldıgım 3 gun ızledım sorunsuz
  • knetık kaydırma dıyor boyle bıse hıç yok bunun ayarı nasıl delıoldum yaa surume bakıyom v40 yuklu yazıyor ama eskısınden hıç bır farkı yok bırde nokıa shopta yaptırdım bunun ayrı uygulamasımı var yaa yardım edın
  • acaba formatmı atmam lazım format atarsam v31 olurmu yaa bı turlu cozemedım su telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozep

knetık kaydırma dıyor boyle bıse hıç yok bunun ayarı nasıl delıoldum yaa surume bakıyom v40 yuklu yazıyor ama eskısınden hıç bır farkı yok bırde nokıa shopta yaptırdım bunun ayrı uygulamasımı var yaa yardım edın

onun bi ayarı yok
    nasıl olurda v40 a geçipte kinetic olmaz anlamıyorum
    acaba senmi kullanamadın onu ? baska bi alternatif yok cunku
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozep

acaba formatmı atmam lazım format atarsam v31 olurmu yaa bı turlu cozemedım su telefonu

zaten yenı sürüm e gecıgınde ıvır zıvır kalıntıları silmek için format atılır

ancak format sadece butun ayarları ve ınstall dosyalarını siler

birdaha v31 e gecemezsiniz ancak tekrar guncelleyebilirmisin v40 ı bilemem

rehbere girince ısımlerden tutup asagı kaydırınca ısımlerde gelmıyomu asagıı ya
  • bende creative ep630 vardı bozuldu şimdi yeni bi kulaklık alıcam ancak 630dan çok da memnun değildim sesi pek yüksek bulmuyodum.gerçi bi ara bi arkadaş burda bi ekolayzır ayarını yazmıştı öyle yapınca tatmin edici olmuştu ama sonra telefonu resetledim falan gitti o. şimdi bana ep630dan daha iyi ses verecek kulaklık tavsiye eder misiniz? ep630 şeklinde kulak içi olmalı mesela Sennheiser CX300 CX400 CX500 bi de CX300 II gibi modeller var sanırım bunların farkı nedir hangisi tavsiye edersiniz bunlar arasında bi sıralama yapsak mesela CX500 400 300 filan diye mi gider?
  • düz cx300 bulamazsın cx300 II vardır zaten onun hatalarının düzeltilmişi.

makul fiyatta 1şeyler arıyorsan cx200 street var.

cx300 yeterli olur. ya da cx400.
  • Arkadaşlar merhaba
    Daha önce bu topic de bahsi geçti mi bilmiyorum, 400 küsür sayfa olduğu için aramak çok zor.
    Telefonla uzun süre konuştuktan sonra ekranda bilrsiniz kulak yağı izi kalır.
    Bu telefonun ekranının sanki içersinden böyle bir izi var
    Sadece ekranda açık renkli bir görüntü olduğunda belli oluyor.
    Kafaya taktım, ekranın bulunduğu ön kapağı açtım ve bunun ekranın dokunmatik olmasını sağlayan ve ekrana içeriden yapışık duran tabakadan kaynaklandığını keşfettim
    Çok sinir bozucu. Böyle olduğunu bilseydim almazdım, gider aynı özelliklere sahip bir samsung alırdım
    Hatta sırf bu nedenle telefona yüklü olan temanın duvar kağıdının siyah renkli yapıldığını düşünüyorum
    Resmen rezalet diyebilirim.
    Siz ne düşünüyorsunuz?
  • Arkadaşlar benim bir hava tahmin programına ihtiyacım var ama ancak ben programı her açtığımda hava tahminini göstermesi için internet bağlantısı istemesin. Ben izin verdikçe verileri güncellesin ve en önemlisi bir kez internete bağlandıktan sonra elde ettiği verileri muhafaza etsin. Yani daha sonra programa girdiğimde(internet bağlantısına izin vermeden) en son güncellenen verileri gösterebilsin. Accuweather programı çok güzel ancak her gösterim için internet bağlantısı istiyor ve indirdiği verileri saklamıyor her girdiğimde tekrar indirmesi gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techaddict

Arkadaşlar benim bir hava tahmin programına ihtiyacım var ama ancak ben programı her açtığımda hava tahminini göstermesi için internet bağlantısı istemesin. Ben izin verdikçe verileri güncellesin ve en önemlisi bir kez internete bağlandıktan sonra elde ettiği verileri muhafaza etsin. Yani daha sonra programa girdiğimde(internet bağlantısına izin vermeden) en son güncellenen verileri gösterebilsin. Accuweather programı çok güzel ancak her gösterim için internet bağlantısı istiyor ve indirdiği verileri saklamıyor her girdiğimde tekrar indirmesi gerekiyor.

Şu anda SPB Weather v2.01 programını kullanıyorum. Bahsettiğin özelliklere sahip bir program. Program unsigned' tir.

Başka bir hava durumu programı daha var. Adı; Foreca Weather v1.44. Bu programı sanırım daha önce kullanmıştım. Hatırladığım kadarı ile bu program da bahsettiğin özelliklere sahipti. Bu program Signed.

Aşağıdaki linkten indirebilirsin iki programı da.
    http://depositfiles.com/files/48lobueo7

Alternatif link;
    http://www.speedyshare.com/files/21592002/hava_durumu_programlar_.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akay635 -- 24 Mart 2010; 12:15:44 >
  • 
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.